Apartamente 2 camere Dorohoi Botosani

Hartă Listă
Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere central 3

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere , etaj 3 din patru , la soare , între pereti , loc de parcare , zona Bulevardul Victoriei , mai exact vis a vis de Policlinica din Dorohoi ,detalii la tel.

1058 EUR/m2 | 52 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 2 cam. Dorohoi
5
2

Apartament 2 cam. Dorohoi

Apartament 2 camere situat pe Aleea Duzilor, cu o suprafata de 56 mp , etaj 3 , model semidecomandat . Imobilul dispine de centrala termica , geamuri termopan , balcon inchis in termopan . Pret 44.000 euro usor negociabil

786 EUR/m2 | 56 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 2 camere et.4 Dorohoi
8
2

Apartament 2 camere et.4 Dorohoi

Agentia imobiliara MyaCasa va ofera spre vanzare - Apartament 2 camere situat Dorohoi Colegiul Grigore Ghica , cu o suprafata de 53 mp , etaj 4 , model semidecomandat . Imobilul dispune de Aer Conditionat , centrala termica , geamuri termopan , gresie , faianta , parchet . Se vinde complet mobilat ...

802 EUR/m2 | 53 m2

Dorohoi, Botosani

Vând apartament cu 2 camere, zonă centrală
5
6

Vând apartament cu 2 camere, zonă centrală

Vând apartament în zonă centrală, decomandat cu 2 camere, etj 4. Situat pe strada C. D. Gherea nr.6, vis-a-vis de Lidl. Preț: 42.000 euro, ușor negociabil Contact:

840 EUR/m2 | 50 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 2 camere Dorohoi
6

Apartament 2 camere Dorohoi

De vânzare apartament cu 2 camere, etaj 1 4, semidecomandat, stare foarte buna. Apartamentul este dotat cu centrală proprie și este izolat termic. Zona centrală(str. A.I.Cuza), foarte liniștită, vedere la spațiu verde. Telefon doar după ora 16.00.

1135 EUR/m2 | 48 m2

Central, Dorohoi, Botosani

Vand apartament in Dorohoi,str. AL.I.Cuza - 54000 Euro
1

Vand apartament in Dorohoi,str. AL.I.Cuza - 54000 Euro

Vand apartament in Dorohoi,str. AL.I.Cuza , zona Scoala Spiru Haret, 2 camere, etaj 4, semidecomandat, 48 mp + 3 mp balcon, izolat exterior, geamuri mari, luminoase, termopane Gealan, gresie, faianta, parchet laminat, centrala proprie Vaillant, bloc caramida din 1967, sarpanta, var lavabil,insorit, orientare ...

1059 EUR/m2 | 51 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 2 camere semidecomandat, de vanzare in Dorohoi,str aleea cristalului la et 4
10
1

Apartament 2 camere,semidecomandat,49 mp+balcon 2 mp,complet utilat si mobilat la et 4 cu planseul recent izolat

939 EUR/m2 | 49 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 2 camere
5

Apartament 2 camere

De vânzare ! Apartament 2 camere decomandat Cartier Doja ( zonă liniștită ) Etaj 4 Renovat în 2024 ( totul nou ) Proprietar Suprafață totală 60 mp 2 balcoane ( bucătărie-sufragerie ) 1 balcon sufragerie 1 balcon bucătărie Liber de Sarcini Certificat Energetic ...

692 EUR/m2 | 60 m2

Dorohoi, Botosani

Vând apartament in Dorohoi
5

Vând apartament in Dorohoi

Vând apartament in Dorohoi pe str. Sublocotenent Olinescu, nr.7, Bl.7, lângă Școala nr.5 Apartamentul este renovat in totalitate. Posibilitate de investiție. Chirie 300 euro. Centrala termica , instalație electrica noua, instalație termica nouă. Pentru mai multe detalii va tog sa ma contactați telef ...

1298 EUR/m2 | 47 m2

Central, Dorohoi, Botosani

Casă în Dorohoi
8
1

Casă în Dorohoi

Vand casa in Dorohoi 423mp utili 1032mp curte 3 nivele Pe strada George Enescu nr.146 185 000 neg Sau schimb cu apartament + diferență in Botosani sau Suceava Mai multe detalii la telefon

437 EUR/m2 | 423 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 2 camere decomandat etaj 4 Dorohoi
5

Apartament 2 camere decomandat etaj 4 Dorohoi

Agentia imobiliara Mya Casa va ofera spre vanzare - Apartament 2 camere situat in zona Spitalului Municipal Dorohoi , cu o suprafata de 45mp utili + balcon , model decomandat , etaj 4 cu sarpanta . Se vinde mobilat , intabulat , liber de sarcini . Pret 55.000 euro negociabil

1222 EUR/m2 | 45 m2

Dorohoi, Botosani

Categorii

Județe

Botosani

Localități

Dorohoi
Salvează căutarea