Apartamente 2 camere Braila

Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând: Ap 2 camere, G-ral Eremia Grigorescu
10
2

Vând: Ap 2 camere, G-ral Eremia Grigorescu

Apartament 2 camere, decomandat etaj 4 Vând apartament complet renovat, format din: 2 camere decomandate bucătărie baie balcon Renovări și îmbunătățiri: renovat integral în 2018 anvelopat în 2025 geamuri termopan uși schimbate instalație electrică nouă tavan dublat cu vată ...

1080 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Vând apartament 2 camere
10
6

Vând apartament 2 camere

De vânzare apartament 2 camere , suprafață 67m din care 11m balcon ,etaj 1 construcție bloc an 2020. Cartier Ciocarlia.

1015 EUR/m2 | 67 m2

Braila, Braila

Vand apartament cu 2 camere
4

Vand apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere etaj 2 situat în comuna Șuțești Proprietar Acte la Zi Suprafață utilă: 52,31 mp Balcon: 9,55 mp (conform actelor) Compartimentare decomandată 2 camere spațioase Bucătărie separată Baie + spații de depozitare (debara)

3 EUR/m2 | 5,231 m2

Sutesti, Braila

vand apartament
5
1

vand apartament

Apartament 2 camere în zona Plantelor, Dorobanti colț cu C.Galați semidecomandat confortt1. Renovat recent totul nou

915 EUR/m2 | 47 m2

Plantelor, Braila, Braila

vand apartament
5
4

vand apartament

apartament Braila la etajul 3, strada Simion Barnutiu, renovat, centrala noua.

1083 EUR/m2 | 60 m2

Buzaului, Braila, Braila

Proprietar Vând apartament 2 camere in Brăila zona Progresul !
5
1

Proprietar vand apartament 2 camere confort 1 in Braila zona Progresul Jandarmerie , et 3 4, bine întreținut, izolat interior exterior , termopane , balcon închis termopan, centrala termica, curat, spațios. Se poate viziona oricand !

943 EUR/m2 | 53 m2

Braila, Braila

Vand apartament cu 2 camere, confort 1,  decomandat, etaj 4, cu pod inalt construit cu autorizatie.

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4, cu pod inalt construit cu autorizatie.

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4, 50 mp, cu pod inalt construit cu autorizatie, toate actele in regula. Apartamentul are centrala proprie functionala, balcon 7m liniari inchis cu termopan, usi interioare din lemn, parchet, gresie faianta si este situat in cartier Radu Negru, ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Apartament Modern etj1 renovat 2023
9
7

Apartament Modern etj1 renovat 2023

apartament modern etajul 1 renovat complet in 2023 (instalatie electrica,sanitara,incalzire) Zona Plantelor 57 mp izolat exterior 10cm fereste cu 3 foi de geam aer conditionat centrala Vaillant electrocasnice noi finisaje de calitate totul este nou apartamentul se vinde mobilat dar la cerere se poate ...

1325 EUR/m2 | 57 m2

Braila, Braila

2 camere decomandat buzaului
10
7

2 camere decomandat buzaului

unic proprietar, zona foarte buna cu scoli, spital, parc, îmbunătățit cu centrala termica, aer condiționat, izolației hidroizolație, 2 balcoane spațioase, acte la zi, ușor negociabil. rog seriozitate

807 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin
6
1

Apartament 2 camere decomandat Vidin, Str. Eroilor , etaj 2 - 52000 euro Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin, pe strada Eroilor .Suprafata utila inteligent compartimentata 50 mp. Camera de zi spatioasa: 17 mp Dormitor: 13 mp Bucatarie separata: ...

1040 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1,decomandat,PARTER
6
5

Unic proprietar, vând apartament 2 camere ,confort 1 decomandat, zona Progresul(pozitie excelenta), parter,centrala termică,instalatii electrica si sanitare noi,tamplarie exterioara cu geam termopan, usi interioare schimbate,un bloc construit după anul 1986, zonă liniștită, izolație exterioară și interioară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4
8
9

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4

Proprietar , vând apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, balcon inchis, aer conditionat , centrala termica

1100 EUR/m2 | 50 m2

Viziru%2b3, Braila, Braila

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere,cf.1,decomandat,2 balcoane inchise cu termopan,centrala termica, etaj 6, lift, B-dul. Dorobantilor langa Unitatea Militatra de Pompieri. Apartamentul are vedere in Bdul. Dorobantilor. Apartamentul este liber in acest moment, pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati,rog ...

950 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere | Hipodrom   zona Policlinicii | Mobilat și utilat
9
3

Apartament 2 camere | Hipodrom zona Policlinicii | Mobilat și utilat

Persoană fizică vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Hipodrom, în imediata apropiere a Policlinicii o zonă apreciată pentru accesibilitate și facilități. Proprietatea are o suprafață utilă de 30 mp și este amplasată la parterul imobilului, oferind acces facil și confort ...

1163 EUR/m2 | 30 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Apartament 2 camere , decomandat
8

Apartament 2 camere , decomandat

Apartament 2 camere decomandat etaj 3 din 4, Dorobanți colt cu Școlilor, apartamentul deține centrala termica, geamuri termopan,ușa metalică. Preț 60000 euro.

1091 EUR/m2 | 55 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Apartament 2 camere decomandat Vidin - Progresu
10
3

Apartament 2 camere decomandat Vidin - Progresu

Apartament de vanzare, situat la etaju 3 al unui bloc construit in 1981. Locuinta este decomandata confort 1, cu o suprafata utila de 51,67 mp si orientare Sud - Vest, beneficiind de lumina naturala pe tot parcursul zilei. Renovat integral in 2022, apartamentul dispune de instalatie electrica si instalatii ...

1078 EUR/m2 | 51 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

vand apartament 2 camere 2

vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, cf1, semidecomandat, etaj3, termoizolat, centrala proprie, balcon mare, tamplarie pvc pentru ferestre si balcon, usa metalica model nou, parchet clasic stare foartebuna, curat, liber.

1000 EUR/m2 | 45 m2

Calea Galati, Braila, Braila

Apartament 2 camere,Viziru 1
7
2

Apartament 2 camere,Viziru 1

Vând sau schimb apartament cu 2 camere semidecomandat la parter.Are centrala termica,ac, gresie și faianță,parchet,geam termopan,aerisire la baie.Situat langa școală 28, foarte aproape de statie de autobuz, piața, grădinița.Se vinde mobilat.

1054 EUR/m2 | 37 m2

Viziru 1, Braila, Braila

Apartament 2 camere decomandat Vidin
7
1

Apartament 2 camere decomandat Vidin

Proprietar, ofer spre vanzare apartament 2 camere etaj 2 4, situat pe Strada Industriei, langa scoala nr. 20. Apartamentul dispune de centrala termica, aer condiționat, balcon, geamuri termopan, izolat exterior, mobilat și utilat. Telefon zero șapte patru unu doi cinci zero unu șapte unu