Apartamente 2 camere Braila

Promovat
Sos. Buzaului 2 cam suprafata 70 mp Bloc 2008 Mobilat complet LIBER
5
1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I dec zona Buzaului Bloc dupa 2008 suprafata utila 65,6 mp + balcon 5 mp + boxa inclus , etaj intermediar Spatiile sunt generoase : bucatarie ( 4m x3,5 m) , dormitor ( 4m x 3,7 m ), living ( 5,8 m x 3,7 m ) Imobilul este amenajat recent si complet, ...

1284 EUR/m2 | 70 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
8
9

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Progresu aproape de jandarmerie Etaj 3 din 4, bloc linistit, poziție bună cu scara curata , Nu este pe colt Apartamentul se vinde LA CHEIE , mobilat și utilat complet asa cum apare în poze Centrala termica, ferestre din tâmplărie ...

1229 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp
6
10

Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat la Piata Mare Aproape de piata, liceu, mijloace de transport în comun Etaj 3 din 4 Sup 47 mp+ balcon 6 mp Termopane la ferestre Simplu, necesita amenajări complete Acte la zi Comision 2 % Pentru ...

802 EUR/m2 | 53 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garii-Victoriei confort 1 semidecomandat
12
2

Garii-Victoriei confort 1 semidecomandat

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare un apartament situat în zona Garii-Victoriei Apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, cu balcon, poziționat la etajul 4. Izolatia a fost refacuta in anul 2024.Imobilul are o suprafață de 47 mp. Printre imbunatatirile sale se numără: Centrala ...

936 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Braila, Braila

Radu Negru decomandat etaj 1 Balc 7m
11
6

Radu Negru decomandat etaj 1 Balc 7m

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare un apartament,complet mobilat si utilat situat în zona de , Radu Negru. Apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, cu balcon de 7m, poziționat la etajul 1. Imobilul este bine intretinut, .Imobilul dispune de o suprafață de 57 mp, intabulat ...

1298 EUR/m2 | 57 m2

Radu+Negru, Braila, Braila

Zona Dorobanti SPATIOS  ap. 2 cam su. utila 57 mp
5
2

Zona Dorobanti SPATIOS ap. 2 cam su. utila 57 mp

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I dec zona Dorobanti SPATIOS suprafata utila 57 mp + balcon 3 mp, etaj intermediar Imobilul necesita amenajare completa, dispune de Centrala termica pe gaz. Zona este excelenta, aproape de licee, mijloace de transport. Pret 65 000 euro foarte ...

1105 EUR/m2 | 57 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Apartament 2 camere , Dorobanti - Garii , mobilat
10

Apartament 2 camere , Dorobanti - Garii , mobilat

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat la intersecția Bd.Dorobantilor cu strada Garii Etaj 7 din 7 cu izolație bună Izolat exterior cu polistiren Centrala termica în condensare Aer condiționat, termopan Apartamentul se vinde mobilat ...

893 EUR/m2 | 56 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Central Bld.Independentei 2 camere spatios
12
3

Central Bld.Independentei 2 camere spatios

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 2 camere confort 1 decomandat,in zona Bld.Independentei, Imobilul este situat la etajul 9 10 cu o terasa de 12 mp Apartamentul detine centrala termica ,imbunatatit cu parchet,termopane, Aer Conditionat ,faianta gresie,bine intretinut. Imobilul ...

1152 EUR/m2 | 66 m2

Independentei, Braila, Braila

Apart 2 camere, Bariera sup 67 mp, bloc nou
6
12

Apart 2 camere, Bariera sup 67 mp, bloc nou

Apartament 2 camere cf 1 decomandat situat pe zona Bariera; Bloc nou Suprafata generoasa ( 67 mp) Renovat complet Etajul 3 cu lift, Centrala termica, ferestre din tâmplărie PVC cu geam termopan, bloc izolat termic, parchet, faianță, gresie Bucătăria se vinde mobilata Merita vazut, zona liniștită ...

1015 EUR/m2 | 67 m2

Bariera+, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp
6
10

Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp

802 EUR/m2 | 53 m2

Dorobanti, Braila, Braila

2 camere Radu Negru , mobilat complet
8
4

2 camere Radu Negru , mobilat complet

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament situat în Radu Negru aproape de Penny Market Etaj 4 din 4 cu pod învelit cu tabla lindab Sup 48 mp Izolat termic exterior cu polistiren 10 cm Centrala termica noua( 3 luni) în condensare Se vinde mobilat complet + electrocasnice ( 3 televizoare, ...

1042 EUR/m2 | 48 m2

Radu%252bNegru, Braila, Braila

2 camere Obor , parter sup 53 mp
5
1

2 camere Obor , parter sup 53 mp

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat în cartier Obor Parter cu balcon 5 mp + gradina în fata Zona liniștită, scara curata Centrală termică Termopan ferestre și balcon Liber Comision cumparator 2% Anunț postat de agenția imobiliara Expert

1000 EUR/m2 | 53 m2

Obor, Braila, Braila

Ap.2 camere cf.2 Viziru 3
8

Ap.2 camere cf.2 Viziru 3

Intermediem apart. 2 camere cf.2, et.2 din 10, St-38mp, liber, renovat recent, absolut toate imbunatstirile, balcon, zona linistita cu vegetatie si parcari, mobilat si utilat, superb! Alte beneficii: loc de parcare, boxa la subsol, lift nou cu cartela. Pretabil investitie pt inchiriere sau pentru locuinta ...

1333 EUR/m2 | 36 m2

Braila, Braila

Ap.2 camere cf.2 Viziru 3
5
1

Ap.2 camere cf.2 Viziru 3

Intermediem vanzare ap.2 camere cf 2, SD, St-37mp, et.3 din 10, E-uri, convector, tamplarie termopan, zona linistita, cu vegetatie si parcari, la 100 m de Calea Calarasilor, gresie si faianta, mobilat si utilat, lift nou, liber. Pret 33.000 euro foarte usor negociabil

943 EUR/m2 | 35 m2

Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Apartament 2Camere Hipodrom
7
1

Apartament 2Camere Hipodrom

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,sd,cartier Hipodrom,etaj intermediar,usa metalica,,simplu,suprafata totala=51,17 mp,necesita renovat,pret negociabil.

898 EUR/m2 | 50 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Vanz. Apart. 2 cam. cf.1 dec. et. 3 din 4, mobilat si utilat nou la cheie aproape de Hotel Triumf
20
4

- Vanzare Apartament 2 camere cf. 1 decomandat, etajul 3 din 4, tot blocul renovat si complet nou,in zona aproape de Cal. Calarasilor str. Caraiman, mobilat si utilat nou, suprafata este de 62.mp. cu balcon, suprfata utiia este de 57,mp., centrala termica,, tamplarie pvc cu geam termopan la ferestre, ...

1263 EUR/m2 | 57 m2

Viziru%2b2, Braila, Braila

Vanzare 2 camere, zona Bd. Independentei
7
1

Vanzare 2 camere, zona Bd. Independentei

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, nedecomandat, zona Bd. Independentei, etajul 4, aspect general simplu dar cu urmatoarele dotari: usa metalica intrare ferestre tamplarie PVC aer conditionat, centrala termica izolat termic exterior. pret = 37000 EURO tel = Anunt publicat de Imobiliare ...

787 EUR/m2 | 47 m2

Independentei, Braila, Braila

Vanzare Apartament cu 2 cam, cf.1 decomandat etajul 3, mobilat si utilat complet, in Zona Plantelor
20
7

- Vanzare Apartament 2 camere cf. 1 decomandat, etajul 3, mobilat si utilat asa cum se vede in poze, Zona Plantelor, pozitie excelenta, suprafata totala este de 57.m. + balcon de 7.ml., suprafata utila este de 50.mp., centrala termica de ultima generatie, toate usile de interior sunt noi din pvc pe gri ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Calea%2525252525252bGalati, Braila, Braila

Vanzare Apart. 2 camere cf.1 dec, suprafata utila este de 50.mp., etajul 2 din 4 zona Radu Negru
20
8

- Vanzarea Apartament 2 camere cf.1 decomandat etajul 2, cf.1 decomandat, Zona Radu Negru, pozitie buna, suprafata utila este de50.mp., suprafata totala de 57.mp. cu balcon, apartamentul este mobilat asa cum se vede in poze, fara electrocaznice [frigider + masina de spalat si patul din bucartarie] ...

1120 EUR/m2 | 50 m2

Radu%25252bNegru, Braila, Braila

Vanzare Apartament 2 camere cf.1 decomandat,etajul 3, mobilat si utilat, Bulevardul Dorobantilor
20
3

- Vanzare Apartament 2 camere cf. 1 decomandat etejul 3 din 4 pe Bulevardul Dorobantilor cu suprafata utila de 46.mp., + balcon de .2.5.,ml. mobilat si utilat asa cum se vede in poze, centrala termica, tamplarie pvc cu geam termopan la ferestre + balconul, faianta, gresie, parchet, usa metalica la intrare, ...

1304 EUR/m2 | 46 m2

Braila, Braila

Apartament Brăila, 2 camere, 46.6mp, Viziru 1
13

Apartament Brăila, 2 camere, 46.6mp, Viziru 1

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Viziru 1, Brăila! Situat pe Al. COCORILOR 14, acest apartament de 46,6 mp oferă o oportunitate fantastică. Preț: 53.000 € (negociabil!), dispune de baie, balcon (2,7 mp) și spatiu de depozitare. Apartamentul necesită renovare completă, dar are sistem central ...

1137 EUR/m2 | 47 m2

Viziru 1, Braila, Braila

Vanzare Apartament 2 cam. cf.1 semid.,etajul 4, mobilat si utilat nou in zona Hipodrom - Bariera
20

- Vanzare Apartament 2 camere cf. semidecomandat, etajul 4 din 4 fara probleme la izolatie, mobilat si utilat nou recent, Zona Hipodrom aproape de Bariera, suprafata totala cu balcon de 53.mp., suprafata utila este 48.mp., centrala termica cu calorifere aluminiu, tamplarie pvc cu geam termopan la exterior ...

1396 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

Categorii

Județe

Braila

Localități

Salvează căutarea