Apartamente 2 camere Braila

Promovat
Ap. 2 camere | 55 mp | La CHEIE | Ans Dorobanti   Str. Hipodrom
9

Ap. 2 camere | 55 mp | La CHEIE | Ans Dorobanti Str. Hipodrom

Agentia Imobiliara EXPERT propune spre vanzare Apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp, complet renovat si utilat, situat in zona Dorobanti Strada Hipodrom. Apartamentul este la cheie, mobilat si utilat complet, totul nou, cu finisaje premium. Intri si locuiesti, fara investitii suplimentare. Dotări ...

1536 EUR/m2 | 55 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp
8

Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp

Apartament 2 camere cf 1 decomandat situat pe Bd.Independentei între Scolilor și Calarasi Etaj 6 din 7 Sup 60 mp + balcon 9 m Centrala termica, termopan ferestre, uși interior schimbate Se vinde mobilat asa cum apare în poze, mobila de bucătărie și hol noi Comision cumparator 2% Anunț postat de ...

1232 EUR/m2 | 69 m2

Independentei, Braila, Braila

Promovat
Scolilor Obor, 2 cam transformate in 3 cam Mobilat utilat la Cheie
10
2

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 2 cam cf I dec transformat in 3 cam ( 2 dormitoare, living si bucatarie ) situat la etajul 2 din 4, suprafata totala 57 mp ( 50 mp + balcon 7 m ) zona este Obor foarte aproape de Scolilor Amenajat complet, cu bun gust si functional, CT, aer conditionat, ...

1402 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp
6
10

Apartament 2 camere Piata Mare , sup 53 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat la Piata Mare Aproape de piata, liceu, mijloace de transport în comun Etaj 3 din 4 Sup 47 mp+ balcon 6 mp Termopane la ferestre Simplu, necesita amenajări complete Acte la zi Comision 2 % Pentru ...

802 EUR/m2 | 53 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 2 camere
6
2

Vanzare apartament 2 camere

Apartament 2 cam SD-CT,AC etj 3 4. La distanta de 5 min de statii de tramvai,autobuz, Zona Comerciala,cabinete medicale si 10 min de Piata Mare.

1116 EUR/m2 | 43 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Apartament Modern etj1 renovat 2023
9
7

Apartament Modern etj1 renovat 2023

apartament modern etajul 1 renovat complet in 2023 (instalatie electrica,sanitara,incalzire) Zona Plantelor 57 mp izolat exterior 10cm fereste cu 3 foi de geam aer conditionat centrala Vaillant electrocasnice noi finisaje de calitate totul este nou apartamentul se vinde mobilat dar la cerere se poate ...

1325 EUR/m2 | 57 m2

Braila, Braila

Urgent vand apartament ultracentral
10
28

Urgent vand apartament ultracentral

Apartament cu 2 camere decomandate ,hol mare ,bucătărie mare(debaraua și cămara desființată) doua balcoane ,toate utilitățile,centrala termica ,lângă școala nr.7, etaj.4,zona ultracentral b-ul Alex.I.Cuza -Scolilor,vedere deosebita asupra orașului din b-ul Cuza

760 EUR/m2 | 75 m2

Centru, Braila, Braila

1536 EUR/m2 | 55 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Apartament Braila Romarta Noua lângă fântâna cinetica
8
9

Apartament Braila Romarta Noua lângă fântâna cinetica

Vand apartament decomandat, zona Calarasi - Romarta Noua, langa Vodafone, aproape de fântâna cinetică. Apartamentul este dotat cu centrala termica (centrala a fost schimbata - are 6 ani), doua sisteme de aer conditionat (noi de 1 an), et 8, acoperis cu mansarda cu uscator.

1646 EUR/m2 | 41 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere etaj 3 4 Bld. Independentei colt cu str. Scolilor
8
5

Proprietar, ofer spre vanzare apartament 2 camere etaj 3 4 situat pe Bld. Independentei colt cu str. Scolilor, langa Centrul de evenimente Bulevard. Apartamentul dispune de centrala termica noua pe condensare (Ariston Class One), aer conditionat, termopan exterior, rulouri exterioare, usa metalica. Interiorul ...

1087 EUR/m2 | 46 m2

Independentei, Braila, Braila

Apartament 2 camere Progresul
9
1

Apartament 2 camere Progresul

Direct proprietar - 2 camere, confort 1, etaj 1, decomandat, cartier Progresul, vis-a-vis de Kaufland, Lidl si Penny, farmacie la parter - an constructie 1982, suprafata utila 51 mp (exclusiv balcon); - centrala termica, tamplarie pvc cu geam termopan si rulou dormitor, geam la baie si debara; - balcon ...

1039 EUR/m2 | 51 m2

Braila, Braila

Vand Apartament 2 camere
10
3

Vand Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere pe Buzaului in spatele școlii nr 2 decomandat ,confort 1,et 4 4,usa metalica,ferestre termopan,usi mdf,parchet,gresie,2 AC-uri,CT,scara de bloc curata-recent renovată. Unic proprietar, acte la zi.In apropiere: Scoala nr 2 Fanus Neagu,Spitalului județean, parcul monument,statii ...

1056 EUR/m2 | 54 m2

Buzaului, Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Promovat
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
8
9

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Progresu aproape de jandarmerie Etaj 3 din 4, bloc linistit, poziție bună cu scara curata , Nu este pe colt Apartamentul se vinde LA CHEIE , mobilat și utilat complet asa cum apare în poze Centrala termica, ferestre din tâmplărie ...

1229 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

Promovat
Sos. Buzaului 2 cam suprafata 70 mp Bloc 2008 Mobilat complet LIBER
5
1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I dec zona Buzaului Bloc dupa 2008 suprafata utila 65,6 mp + balcon 5 mp + boxa inclus , etaj intermediar Spatiile sunt generoase : bucatarie ( 4m x3,5 m) , dormitor ( 4m x 3,7 m ), living ( 5,8 m x 3,7 m ) Imobilul este amenajat recent si complet, ...

1284 EUR/m2 | 70 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp
8

Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp

1232 EUR/m2 | 69 m2

Independentei, Braila, Braila

1402 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Apartament 2 camere Obor , mobilat complet
10

Apartament 2 camere Obor , mobilat complet

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Obor aproape de scoala 32 Etaj 4 din 4 Centrala termica, termopan ferestre și balcon Parchet, faianță, gresie Se vinde mobilat și utilat complet( fara TV din sufragerie) Curat ,bine întreținut Comision cumparator 2% Anunț postat ...

965 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Ap. 2 cam cf I dec, zona Calarasi 4 parter
9
2

Ap. 2 cam cf I dec, zona Calarasi 4 parter

Agentia imobiliara Expert va propune Apartament 2 cam cf I dec, zona Calarasi 4 situat la parter, cu o suprafata totala de 65 mp din care balcon 15 mp cu ACTE Imobilul este bine intretinut, centrala termica, parchet, gresie faianta, liber, acte la zi . balcon INTABULAT. Pret 67 000 euro usor neg, ...

1031 EUR/m2 | 65 m2

Braila, Braila

Viziru 1 Mobilat Utilat Complet etaj 1
11
3

Viziru 1 Mobilat Utilat Complet etaj 1

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare un apartament , complet renovat,complet mobilat si utilat situat în zona Viziru 1 Apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, fara balcon, poziționat la etajul 1. Imobilul a fost renovat integral, beneficiind de instalație sanitară ...

1343 EUR/m2 | 35 m2

Viziru%2b1, Braila, Braila

Ap 2 cam cf I dec, zona Progresu
8
2

Ap 2 cam cf I dec, zona Progresu

Agentia imobiliara Expert va propune Aparatament 2 cam cf I decomandat, zona Progresu suprafata totala 57 mp, balcon 7 m, etaj 4 din 4 Imobilul necesita renovare. Dotat cu centrala termica, hidroizolatie buna, gresie . Liber, acte la zi . Se accespta si credit ipotecar. Pret 39800 euro Anunt postat ...

698 EUR/m2 | 57 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere Apollo etaj 2
6
1

Apartament 2 camere Apollo etaj 2

Agentia imobiliara Expert va propune spre cumparare apartament cu 2 camere cf 2 semidecomandat situat pe zona Apollo etaj 2 din 4 centrala termica termopan ferestre izolat termic exterior aer conditionat Curat, intretinut Liber , acte la zi Se vinde cu mobila care apare in poze Comision cumparator ...

1059 EUR/m2 | 32 m2

Apollo, Braila, Braila

Ap. 2 cam cf II sd , zona Apollo MOBILAT
6
1

Ap. 2 cam cf II sd , zona Apollo MOBILAT

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf II semidecomandat, zona Apollo suprafata 31 mp, situat la etajul 4 4 fara balcon Imobilul are minime amenajari, termopan la exterior, izolatie termica, hidroizolatie buna, parchet, gresie faianta. LIBER Zona este linistita, acte la zi. Pret ...

868 EUR/m2 | 31 m2

Apollo, Braila, Braila

Apartament 2 camere zona Dorobanti , parter
3
9

Apartament 2 camere zona Dorobanti , parter

Apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat pe zona Dorobanti între Școlilor și Bariera Parter Bacon 5 mp Centrala termica, termopan ferestre Liber Comision cumparator 2% Anunț postat de agenția imobiliara Expert

1042 EUR/m2 | 48 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Categorii

Județe

Braila
Salvează căutarea