Apartamente 2 camere Braila

Promovat
Apartament 2 camere Obor, mobilat complet
8
1

Apartament 2 camere Obor, mobilat complet

genția imobiliară Expert va propune spre vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat in cartier Obor LA CHEIE Pentru cine dorește sa se mute imediat, zona liniștită Apartamentul se vinde mobilat și utilat complet asa cum apare în poze centrala termica , termopan, aer condiționat, usi interior ...

1343 EUR/m2 | 49 m2

Obor, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp
8

Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp

Apartament 2 camere cf 1 decomandat situat pe Bd.Independentei între Scolilor și Calarasi Etaj 6 din 7 Sup 60 mp + balcon 9 m Centrala termica, termopan ferestre, uși interior schimbate Se vinde mobilat asa cum apare în poze, mobila de bucătărie și hol noi Comision cumparator 2% Anunț postat de ...

1232 EUR/m2 | 69 m2

Independentei, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 2 cam. cf.1 semidec. etajul 4 din 4, mobilat pe Bld. Iindependentei - CEC
20

- Vanzare Apartament cu 2 camere cf. 1 semidecomandat, etajul 4 din 4, pe Bulevardul Independentei - CEC, mobilat si utilat asa cum se vede in poze, mai putin lucruri personale, balcon inchis de 3 ml.,suprafata utila este de 47.mp., dotat cu centrala termica pe gaze, usa metalica la intrare, usi clasice ...

872 EUR/m2 | 47 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând: Ap 2 camere, G-ral Eremia Grigorescu
10
2

Vând: Ap 2 camere, G-ral Eremia Grigorescu

Apartament 2 camere, decomandat etaj 4 Vând apartament complet renovat, format din: 2 camere decomandate bucătărie baie balcon Renovări și îmbunătățiri: renovat integral în 2018 anvelopat în 2025 geamuri termopan uși schimbate instalație electrică nouă tavan dublat cu vată ...

1080 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

 Vanz. Apart. 2 cam. cf,1 semid., simplu, supr. totala este de 51.mp. pozitie buna Zona Hipodrom
12

- Vanzare Apartament cu 2 camere cf. 1 semidecomandat simplu, Zona Hipodrom, suprafata totala este de 51.mp., suprafata utila este de 47.mp., balcon de 4.ml.,fara centrala termica, are gaze, cadastru etc., pretul este de 44.000. euro negociabil. Anunt oferit de Agentia Imobiliara cu sediul in Braila, ...

936 EUR/m2 | 47 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Vând apartament 2 camere
10
6

Vând apartament 2 camere

De vânzare apartament 2 camere , suprafață 67m din care 11m balcon ,etaj 1 construcție bloc an 2020. Cartier Ciocarlia.

1015 EUR/m2 | 67 m2

Braila, Braila

Vanzare Apart. 2 cam. cf.2, et.3 fara balcon, supraf. de 35.mp., mobilat si utilat, in Zona  Apollo.
16
1

Vanzare Apart. 2 cam. cf.2, et.3 fara balcon, supraf. de 35.mp., mobilat si utilat, in Zona Apollo.

- Vanzare Apartament cu 2 camere cf.2 semidecomandat, etajul 3, fara balcon, in Zona Apollo, renovat, mobilat si utilat asa cum se vede si in poze, suprafata utila este de 35.mp., centrala termica cu calorifere de otel, toate toate geamurile de exterior din pvc, usile de interior din aluminiu, usa metalica ...

1014 EUR/m2 | 35 m2

Apollo, Braila, Braila

Vand apartament cu 2 camere
4

Vand apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere etaj 2 situat în comuna Șuțești Proprietar Acte la Zi Suprafață utilă: 52,31 mp Balcon: 9,55 mp (conform actelor) Compartimentare decomandată 2 camere spațioase Bucătărie separată Baie + spații de depozitare (debara)

3 EUR/m2 | 5,231 m2

Sutesti, Braila

vand apartament
5
1

vand apartament

Apartament 2 camere în zona Plantelor, Dorobanti colț cu C.Galați semidecomandat confortt1. Renovat recent totul nou

915 EUR/m2 | 47 m2

Plantelor, Braila, Braila

vand apartament
5
4

vand apartament

apartament Braila la etajul 3, strada Simion Barnutiu, renovat, centrala noua.

1083 EUR/m2 | 60 m2

Buzaului, Braila, Braila

Proprietar Vând apartament 2 camere in Brăila zona Progresul !
5
1

Proprietar vand apartament 2 camere confort 1 in Braila zona Progresul Jandarmerie , et 3 4, bine întreținut, izolat interior exterior , termopane , balcon închis termopan, centrala termica, curat, spațios. Se poate viziona oricand !

943 EUR/m2 | 53 m2

Braila, Braila

Vand apartament cu 2 camere, confort 1,  decomandat, etaj 4, cu pod inalt construit cu autorizatie.

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4, cu pod inalt construit cu autorizatie.

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4, 50 mp, cu pod inalt construit cu autorizatie, toate actele in regula. Apartamentul are centrala proprie functionala, balcon 7m liniari inchis cu termopan, usi interioare din lemn, parchet, gresie faianta si este situat in cartier Radu Negru, ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Apartament Modern etj1 renovat 2023
9
6

Apartament Modern etj1 renovat 2023

apartament modern etajul 1 renovat complet in 2023 (instalatie electrica,sanitara,incalzire) Zona Plantelor 57 mp izolat exterior 10cm fereste cu 3 foi de geam aer conditionat centrala Vaillant electrocasnice noi finisaje de calitate totul este nou apartamentul se vinde mobilat dar la cerere se poate ...

1325 EUR/m2 | 57 m2

Braila, Braila

Ap.2 cam.cf2sd Ciocarlia
8
2

Ap.2 cam.cf2sd Ciocarlia

Vand apart.2 camere cf2sd Ciocarlia (Calarasi IV), etaj 3, sup.utila-33mp, convector pe gaz, termopan cu rulouri exterioare, izolat termic exterior, 2x instant de apa calda, usi interioare schimbate, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, mobilat si utilat complet, incadrat, bine ingrijit, acte ...

1091 EUR/m2 | 33 m2

Braila, Braila

Ap.2 cam.cf1d Vidin
11

Ap.2 cam.cf1d Vidin

Vindem in exclusivitate apart.2 camere confort 1 decomandat Vidin, etaj 3, sup.utila-50mp + balcon 7m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare schimbate, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, mobilat si utilat complet, STARE IMPECABILA. Se vinde la cheie, pozite linistita ...

1120 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Ap.2 cam.cf1sd Independentei
9
5

Ap.2 cam.cf1sd Independentei

Vindem in exclusivitate apart.2 camere cf1sd blv.Independentei (Hristo Botev), ETAJ 1, in suprafata de 56,40mp cu 2 balcoane, centrala termica, termopan, izolat termic, usi interioare termopan, parchet, faianta, gresie, usa metalica, spatiu dressing uscator, bucatarie mobilata in pret, liber, spatios, ...

1000 EUR/m2 | 56 m2

Braila, Braila

Ap.2 cam.cf1d Insuratei
10
3

Ap.2 cam.cf1d Insuratei

Vindem in exclusivitate apart.2 camere confort 1 decomandat LA CHEIE oras Insuratei (jud.Braila), etaj 2 3, sup.utila-50mp, balcon deschis cu sufrageria, centrala termica electrica + boiler apa calda, termopan maro, izolat termic exterior, instalatie electrica+sanitara+termica noi, usi interioare schimbate, ...

700 EUR/m2 | 50 m2

insuratei, Braila

Apartament 2Camere Garii
8
2

Apartament 2Camere Garii

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,semidecomandat,zona Garii ,etaj superior,usa metal,centrala termica,ferestre termopan,parchet,hidroizolatia refacuta in 2024,cu balcon,se vinde conform pozelor. Pret=43.000 Euro usor negociabil.Pretul se poate achita prin credit bancar,sau ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Garii, Braila, Braila

2 camere decomandat buzaului
10
7

2 camere decomandat buzaului

unic proprietar, zona foarte buna cu scoli, spital, parc, îmbunătățit cu centrala termica, aer condiționat, izolației hidroizolație, 2 balcoane spațioase, acte la zi, ușor negociabil. rog seriozitate

807 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin
6
1

Apartament 2 camere decomandat Vidin, Str. Eroilor , etaj 2 - 52000 euro Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin, pe strada Eroilor .Suprafata utila inteligent compartimentata 50 mp. Camera de zi spatioasa: 17 mp Dormitor: 13 mp Bucatarie separata: ...

1040 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1,decomandat,PARTER
6
5

Unic proprietar, vând apartament 2 camere ,confort 1 decomandat, zona Progresul(pozitie excelenta), parter,centrala termică,instalatii electrica si sanitare noi,tamplarie exterioara cu geam termopan, usi interioare schimbate,un bloc construit după anul 1986, zonă liniștită, izolație exterioară și interioară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4
8
8

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4

Proprietar , vând apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, balcon inchis, aer conditionat , centrala termica

1100 EUR/m2 | 50 m2

Viziru%2b3, Braila, Braila

Categorii

Județe

Braila
Salvează căutarea