Apartamente 2 camere Bucuresti

Apartament zona Pantelimon
9
7

Apartament zona Pantelimon

Vând apartament cu vedere la lacul Dobroiesti , apartamentul este situat la 200 m de Liceul Lucian Blaga si in spatele Grădiniței Nr 23 , bloc reabilitat termic apartamentul este renovat , schimbat instalatii sanitara si electrica ,usi schimbate ,2 aparate de aer condiționat, boiler electric , bucatarie ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Particular - Vand apartament 2 camere Prelungirea Ghencea
10
7

Particular - Vand apartament 2 camere Prelungirea Ghencea

Descoperiți oportunitatea de a vă muta într-un apartament modern și confortabil, situat într-o zonă excelentă, perfect pentru stilul dumneavoastră de viață. Caracteristici generale: - Apartament cu 2 camere, bucatarie, grup sanitar si hol mare - Amplasat la etajul 3 dintr-un imobil cu 5 niveluri (P+5) ...

1600 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .
1

Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .

Vând Apartament cu 2 camere PIATA ALBA IULIA nr 7, bl I 6, et 8 (din 10), ap 44, pe ROND, sector 3 Anul construcției 1991 Suprafata utila a celor două camere - 68,19 mp, la care se adaugă: baie, hol, bucătărie, cămară, debara, vestibul, balcon. PRET - 250 000 EUR .

3571 EUR/m2 | 70 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Proprietar | 2 Camere Decomandat | Călinești 12, Berceni | Renovat & Terasă Nouă
9
1

Vând apartament cu 2 camere situat în zona Berceni (Aleea Călinești nr. 12), Sector 4, într-un bloc de 4 etaje, într-o zonă foarte liniștită și plină de verdeață. De ce să alegi acest apartament? Stare Tehnică Impecabilă: Renovare recentă completă. Au fost schimbate integral instalația electrică și rețeaua ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Bucurestii noi
13
2

Apartament 2 camere Bucurestii noi

Propietar, vând apartament 2 camere în Bucureștii Noi, lângă parcul Bazilescu și la 10 m de metrou . Recent renovat cu finisaje premium și instalații electrice și sanitare schimbate, geamuri termopan schimbate, se vinde complet mobilat (Mobexpert) și utilat cu electrocaznice incluse totul fiind nou, ...

2957 EUR/m2 | 46 m2

Bucurestii%25252525252bNoi, Sector 1, Bucuresti

SCHIMB APARTAMENT
7
8

SCHIMB APARTAMENT

SCHIMB APARTAMENT COLENTINA - SCHIMB CU CASA LA CURTE , LOCUIBILĂ - SCHMB / SCHIMB (nu exista posibilitatea de a oferii Diferența) - EXCLUS DEMOLABILA (Paiantă/Chirpici) - NUMAI IN ZONELE : ANDRONACHE , COLENTINA , VOLUNTARI , TUNARI , DIMIENI , CORBEANCA , BALOTESTI , MOARA VLASIEI sau SNAGOV ...

1 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere ,confort 2
10
4

Apartament 2 camere ,confort 2

Vand apartament 2 camere .Etaj 4 4 fara probleme la terasa,vecini sociabili .La cerere se ofera si transcrierea locului de parcare aflat la 10 m de imobil.Momentan este locuit si se vinde nemobilat

1611 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

RATE FARA BANCA 2 camere bucuresti unirea camera de comert 63mp MOBILAT+centrala+AC+P+G+F+UM ET3 4
10
92

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Titan, sector 3
5

Apartament 2 camere Titan, sector 3

Vând apartament Titan 2 camere decomandat, etaj 3 4, 50 mp fără balcon.

2041 EUR/m2 | 49 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând apartament sau schimb cu garsoniera 1

Vând apartament sau schimb cu garsoniera

Vând apartament 2 camere ,etaj 5 din 10 . Strada Humulesti sector 5 . Mai exact complex Salaj

1638 EUR/m2 | 47 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzari 2 camere
8
3

Vanzari 2 camere

Giurgiului nr. 58-70, Piata Progresul, Particular, gresie, faianta, parchet, termopan, AC, reabilitat, vedere spate, suprafata totala 51,33 m2, 73.000 euro, negociabil,

1404 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere + parcare Plaza Residence
10
2

Apartament 2 camere + parcare Plaza Residence

Apartament 2 camere de vânzare + loc de parcare suprateran Plaza Residence Faza 2 (2019) Apartament de 2 camere situat în complexul Plaza Residence, faza 2, bloc construit în 2019. Suprafață utilă 50 mp + terasă 4 mp. Terasa are acces atât din living, cât și din bucătărie. Apartamentul este situat ...

3426 EUR/m2 | 54 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere (nou, mobilat si utilat) - 15 min de Univ Politehnica
10
13

Apartament 2 camere in bloc de apartamente (etaj 3) - An constructie imobil 2020 - Suprafata totala 54.20 m2: - 1 living 17.70 m2 - 1 dormitor 12.80 m2 - 1 bucatarie 9.60 m2 - 1 hol 5.90 m2 - 1 baie 4.40 m2 - 1 balcon 3.80 m2 - 2 locuri de parcare exterioare ...

3020 EUR/m2 | 51 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament de doua camere parter Bucuresti, Sector 1, Complex FeliCity
10
3

Vând apartament de doua camere (şi 2 bai), 74mp utili, (București, Sector 1, Complex FeliCity.), terasă, baie şi bucătărie toate închise cu sistem glisant din sticlă securizata. De asemenea apartamentul dispune şi de două grădini amenajate. NU sunt interesat de colaborarea cu agenitii imobiliare!

1828 EUR/m2 | 74 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Apartament de vânzare Str.Laptar Tei,Nr 14, Bl 4,Sc 3,Ap 135,Parter,Sector 2 București