Apartamente 2 camere Bucuresti

Promovat
Bucurestii Noi - Marmura | 2 Camere | Terasa | Parcare | Metrou
8
9

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Bucurestii Noi - Pajura , la 2 minute de statia de metrou Pajurei. Imobilul este situat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime P + 6, finalizat in anul 2022, avand o suprafata utila ...

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Herastrau_Aviatiei Park 2 camere
15

Herastrau_Aviatiei Park 2 camere

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Studio 42 mp , dormitor separat , amenajat cu arhitect , se vinde ca in poze . Are masina de spalat vase , masina de spalat rufe cu uscator , AC - 2 unitati interne , etc . Are certificat M Turism pentru regim hotelier . In Aviatiei Park - este un ...

4524 EUR/m2 | 42 m2

herastrau, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament exclusivist 2 camere | Terasa | Herastrau
14
1

Apartament exclusivist 2 camere | Terasa | Herastrau

Apartament exclusivist cu 2 camere și terasă în zona Herăstrău – eleganță, spațiu și intimitate Situat într-un imobil boutique modern, finalizat în 2026, cu regim de înălțime demisol + parter + 5 etaje și dotat cu lift, acest apartament redefinește standardele locuirii premium în nordul Capitalei. Cu ...

4355 EUR/m2 | 87 m2

herastrau, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Propunem spre vanzare un apartament 2 camere in zona Constantin Brancoveanu
4
55

Propunem spre vanzare un apartament 2 camere, complet decomandat. proiect imobiliar premium amplasat in proximitatea intersectiei dintre Bulevardul Constantin Brancoveanu si Strada Turnu Magurele, Sectorul 4. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 55 mp este situat la etajul 1 , dispune de doua lifturi ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
1

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ap 2 camere, 46 mp, etaj 2 din 4, METROU Pacii 10 min., Bloc nou, COMISION 0%
11

Apartament 2 camere, la etajul 2/4, cu suprafata de 46 mp, compus dintr-un living + bucatarie de 24 mp, 1 dormitor de 13 mp, baie de 4.7 mp si un balcon de 4 mp. Proiectul vă propune mai multe tipuri de apartamente cu 2 şi 3 camere, iar datorită pozitiei reprezintă un cadru ideal ce îmbină spiritul ...

2104 EUR/m2 | 43 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
2 camere 60 mp, decomandat, etaj 4, Margelelor, zona de case, NOU, COMISION 0%
10

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, disponibil la etajul 4, cu suprafata totala de 61.30 mp, compus dintr-un living+ bucatarie de 27.5 mp, dormitor de 13 mp, baie de 6 mp si un hol de 6 mp in care se poate amenaja mobilier pentru depozitare. Toate proprietatile din proiect se vor izola termic cu ...

2047 EUR/m2 | 53 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Titan Metrou M1-statia Titan si parc IOR, Bebe Tei
18
2

Titan Metrou M1-statia Titan si parc IOR, Bebe Tei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere in Titan, langa metrou si parcul IOR, in apropiere de Piata Minis, Lidl, Mega Image, la etajul 5/10, curat si bine intretinut, cu balcon spatios si luminos. Scara dispune de 3 lifturi moderne, blocul este anvelopat termic, scara blocului este curata impecabila ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona Lujerului
8
29

Apartament 2 camere de vanzare zona Lujerului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat cu bucataria open-space cu o suprafata utila de 55mp situat la etajul 4 8 se afla la o distanta de doar 10 minute fata de metrou Gorjului in apropiere regasim piata gorjului,restaurante,banci si scoli. Anul de constructie: 1985.

1673 EUR/m2 | 55 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€
10

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600euro; 53,3mp Mobilat Utilat, gata de mutat Centrala + Calorifere Situat pe strada dealu bistrii Etaj parter Pret 103.600euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT
9
1

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT

EXCLUSIVITATE - 2 CAMERE - 57.000euro; Situat pe strada Argeselu 5-7 Bloc inainte din 69 Etaj 1 4 38mp Se vinde cum se vede (fara frigider, masina de spalat si TV) Pret 57.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

10 MInute Metrou Aparatorii Patriei - 2 Camere - Gata de Mutat
10

Suprafata utila: 52 mp Balcon spatios: 13,7 Localizare: Sector 4, la cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei magistrala M2 Compartimentare practica: living luminos, bucatarie generoasa, dormitoare spatioase Etaj 1 Acces rapid la transport public, centre comerciale, piete, scoli si gradinite Bloc ...

2263 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat
7

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat

ZONA GRAND ARENA - 2 Camere Decomandat - Sector 4 58mp Centrala + Calorifere Etajul 5 din 6 cu lift Gata de mutat Pret 93.500eur + TVA Parcari dispnibile la pretul de 10.000+ TVA 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

1612 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - Baicului - 100.000€
13

2 CAMERE - Baicului - 100.000€

Apartament 2 camere decomandat - Sector 2 Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Baicului . Bloc reabilitat termic An constructie 1988 Etaj 4 din 4 fara lift Suprafata 53.4 mp Renovat Instalatie sanitara schimbata Calorifere schimbate Boiler in baie Statie ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Drumul Taberei Prelungirea Ghencea  apartament 2 camere de vanzare
10

Drumul Taberei Prelungirea Ghencea apartament 2 camere de vanzare

Galaxy Imob va propune spre vanzare un superb apartament cu 2 camere situat in zona Drumul Taberei Prelungirea Ghencea,blocul este situat intr-o zona cu acces facil la mijloacele de transport in comun.Zona este una excelenta in apropierea multor spatii verzi,acest lucru confera liniste,aer curat si multe ...

17 EUR/m2 | 3,625 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 Camere  56 mp acces facil Metrou Timpuri Noi și Mall Vitan
7

Vanzare Apartament 2 Camere 56 mp acces facil Metrou Timpuri Noi și Mall Vitan

Agenția Cristal Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere ce beneficiază de o locație privilegiată, fiind situat la intersecția zonelor Mall Vitan, Nerva Traian și Metrou Timpuri Noi. Această proprietate reprezintă o soluție ideală pentru cei care își doresc o locuință spațioasă într-un ...

3032 EUR/m2 | 56 m2

Nerva Traian, Sector 3, Bucuresti

Baneasa - Herastrau, apartament 2 camere,
1
2

Baneasa - Herastrau, apartament 2 camere,

Baneasa- Herastrau, apartament 2 camere de vanzare, etaj 1 3, decomandat, suprafata 50mp, pret: 198.000euro; telefon: - Cristian

3960 EUR/m2 | 50 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Sebastian
7
37

Apartament 2 camere de vanzare zona Sebastian

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sebastian confort 1 decomandat,etaj 2 situat in zona Sebastian.Intr-un bloc 1988.Suprafata utila a apartamentului este de 51 mp Apartamentul se vinde mobilat si utilat conform pozelor.

1529 EUR/m2 | 51 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Colentina Obor.
8
35

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Colentina Obor. Imobilul este amplasat într-un bloc de apartamente construit în anul 1980, aflat la etajul 2 din 10. Locuința are o suprafață utilă de 53 mp În imediata apropiere se găsesc centre comerciale, bănci, farmacii, ...

1528 EUR/m2 | 53 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament doua camere zona Brancoveanu
5
2

Apartament doua camere zona Brancoveanu

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Constantin Brancoveanu pe strada Martisor,in imediata apropiere a imobilului, la aproximativ 100 m fata de acesta, se afla statia STB (linia 241) care face legatura directa cu statia de metrou Aparatorii Patriei in doar cateva minute.Anul blocului ...

1771 EUR/m2 | 48 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament decomandat 2 camere view Lacul Morii
8

Apartament decomandat 2 camere view Lacul Morii