Apartamente 2 camere Sector 2 Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon
6
125

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

Apartament de 2 camere, 55 mp, disponibil la etajul 3 din 8, într-un bloc construit în 1982, în zona Pantelimon. Proprietatea beneficiază de lumină naturală din plin, are balcon generos și multiple spații de depozitare. Se află într-o zonă bine conectată, la câteva minute de școli, magazine și mijloace ...

1136 EUR/m2 | 55 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Ghica Plaza, 2 camere + birou, 2 bai, etaj 3/4,  parcare
18
3

Ghica Plaza, 2 camere + birou, 2 bai, etaj 3/4, parcare

Apartament 2 camere, recompartimentat în 3 încăperi | 59,7 m² | Etaj 3/4 | Ghica Plaza – București Dacă îți dorești un apartament luminos, bine organizat și situat într-un complex apreciat din București, această proprietate din complexul Ghica Plaza poate fi exact ce cauți. Locuința oferă un echilibru ...

2127 EUR/m2 | 60 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vând apartament 2 camere Sos. Stefan cel Mare-parcul Circului, la 5 minute metrou,centrala termica
8

Vând apartament 2 camere Sos. Stefan cel Mare-parcul Circului, la 5 minute metrou Stefan cel Mare, renovat, bloc reabilitat termic,semidecomandat, suprafata utila 40.5 m2,suprafata construita 48.6 m2,etaj 4 din 6 cu lift ,complet mobilat si utilat NOU si MODERN (g+f+p+t+um). Proprietatea detine prezentare ...

2248 EUR/m2 | 40 m2

Stefan%25252bcel%25252bMare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Stefan cel Mare apartament nou
13

Stefan cel Mare apartament nou

Situat pe Strada Radu de la Afumați nr. 69, în Sectorul 2 București, Premium Plaza este un proiect rezidențial de tip boutique, creat pentru cei care își doresc mai mult decât un simplu apartament – un cămin cu personalitate, într-o comunitate atent gândită. Proiectul îmbină eleganța arhitecturală cu ...

4744 EUR/m2 | 50 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare in Obor
5
28

Apartament de vanzare in Obor

Apartament 2 camere OBOR-COLENTINA ,la 15 minute de metrou, mobilat modern,utilat complet. Decomandat,suprafata 55 mp, etaj 9 10, bloc reabilitat termic, zona verde cu numeroase facilitati.Are centrala termica.Anul de constructie al blocului este 1980.Actele la zi!

1418 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Floreasca, apart 2 cam decomandat et 2
7

Floreasca, apart 2 cam decomandat et 2

Violor Invest va prezenta spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, in suprafata de 47 mp, situat la et. 2 3, in bloc reabilitat constructie 1962, confort 1, renovat, cu imbunatatiri, instalatii electrice si sanitare schimbate, parchet, termopan, gresie, faianta, usi interior noi. Scara este ...

2702 EUR/m2 | 47 m2

Barbu+Vacarescu, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Pantelimon
5
8

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Pantelimon

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 51mp, etaj 8 din 9, intr-un bloc reabilitat termic construit in 1977. Imobilul dispune de camere de supraveghere la intrarea in bloc si in lift. Apartamentul este de renovat la interior si este dotat cu gresie, faianta si geamuri termopan ...

1569 EUR/m2 | 51 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona tei
8
30

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona tei

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona tei, decomandat, la etajul 7 din 10, confort 2,vedere pe fata. An construcție: 1980, bloc reabilitat,Suprafață utilă 48 mp,Confort 2,la 5 minute de lacul tei.

1521 EUR/m2 | 48 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Apartament de 2 camere in zona Colentina aproape de Parcul Plumbita
4
26

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Colentina, Sector 2. Suprafața de 48 mp, etaj 2 8, bloc finalizat în 1985. Acces rapid la mijloace de transport, supermarketuri și Parcul Plumbuita. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat.

1479 EUR/m2 | 48 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

propietar vând ap2 cam piața muncii 1min metrou
9

propietar vând ap2 cam piața muncii 1min metrou

propietar vând ap2 cam sdec Mihai Bravu stradal 1min metrou et7 9 an1988 vedere spate spre centru (palatul parlamentului)necesită renovare (îmbunătățiri)mobilat utilat 2ap AC acte în regulă

2364 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon
6
125

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

1136 EUR/m2 | 55 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare in Tei
9
22

Apartament de vanzare in Tei

Oferim spre vanzare apartament de doua camere zona Tei. Dispune de loc de parcare si lift inclus . Situat la etajul 4 al blocului. Apartamentul are 60mp2. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta telefonic.Este situat in proximitatea parcul Circului

1357 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere decomandat in zona Colentina
8
9

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere decomandat cu o suprafata de 57mp situat la un etaj intermediar , complet mobilat si utilat . an de constructie 1980. Pentru mai multe de detalii sunati la numarul de telefon.

1228 EUR/m2 | 57 m2

Sector 2, Bucuresti

2 CAMERE - Baicului - 100.000€
13

2 CAMERE - Baicului - 100.000€

Apartament 2 camere decomandat - Sector 2 Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Baicului . Bloc reabilitat termic An constructie 1988 Etaj 4 din 4 fara lift Suprafata 53.4 mp Renovat Instalatie sanitara schimbata Calorifere schimbate Boiler in baie Statie ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Colentina Obor.
8
35

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Colentina Obor. Imobilul este amplasat într-un bloc de apartamente construit în anul 1980, aflat la etajul 2 din 10. Locuința are o suprafață utilă de 53 mp În imediata apropiere se găsesc centre comerciale, bănci, farmacii, ...

1528 EUR/m2 | 53 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Colentina Rau, Radovanu, semistradal, Centrala Termica proprie
11

P din 8, cf. 1, decomandat, 52 mp, bucatarie patrata 10mp, vedere superba, Centrala Termica, bl 1986, reabilitat termic, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, calorifere noi, acte ok, loc parcare ADP, liber, zona verde, linistita, accept credit.,pret bun, discutabil.

1567 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Parcul Circului, parter, vedere spre parc
7

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă verde și apreciată a Capitalei, în imediata apropiere a Parcului Circului. Proprietatea este amplasată la parterul unui imobil solid, construit în anul 1960, cu regim de înălțime P+8, și oferă un ambient liniștit, cu ...

2660 EUR/m2 | 47 m2

Barbu Vacarescu, Sector 2, Bucuresti

apartament cu 2 camere de vanzare in apropiere de Cora Pantelimon
6
53

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in apropiere de Cora, zona Pantelimon Suprafata utila este de 55mp utili Blocul este constrit in 1980 si este reabilitat, fara risc seismic. Imobilul este decomandat si renovat cu materiale de calitate Instalația electrică și sanitară, schimbata Se situeaza ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Iancului
6
50

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Iancului

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere in zona Iancului, la doar 8-9 minute de mers pe jos de stația de metrou Piața Iancului și aproape de centre comerciale precum Veranda Mall, Mega Mall și Piața Obor.Este situat la etajul 5 al unui bloc din 10 etaje construit in 1980,este reabilitat termic cu o ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Foisorul de Foc-Calea Mosilor-Traian
6
1

Foisorul de Foc-Calea Mosilor-Traian

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,semidecomandat,amplasat la etajul 2/2 al unei vile interbelice. Apartamentul a fost complet renovat in 2019 cand s-au schimbat instalatiile sanitare, electrice si termice, s-au folosit materiale de calitate superioara.

2000 EUR/m2 | 40 m2

mosilor, Sector 2, Bucuresti

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou
5

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou

Apartament cu 2 camere, etajul 8, renovat, avand CENTRALA de apartament, luminos, spatios, bine compartimentat, mobilat si utilat, aer conditionat, balcon inchis, bun de mutat. COD P2059

2130 EUR/m2 | 54 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Doamna Ghica
8
53

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Doamna Ghica

Se ofera spre cumparare apartament cu 2 camere in zona Doamna Ghica,pe strada Masina de paine,situata la etajul 1 cu suprafata de 50 mp. utili. In proximitatea imobilului regasim statia de autobuz la 4 min de mers pe jos.Apartamentul este dotat cu AC ,centrala termica proprie si loc de parcare,an constructie ...

1490 EUR/m2 | 50 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, bloc 2024, finisat lux,mobilat,utilat, Colentina, Carrefour, 0 comision
20
2

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, decomandat, deosebit, 54 mp (40,9+ 13.1 mp, 2 balcone), etaj 4, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, parter, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Marului
19
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-2
Salvează căutarea