Apartamente 2 camere Sector 2 Bucuresti

Promovat
Renovat complet decomandat modern 2 camere Doamna Ghica
8

Renovat complet decomandat modern 2 camere Doamna Ghica

Se propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Doamna Ghica, într-un bloc construit în anul 1989, reabilitat termic (anvelopat), ceea ce oferă un plus de confort și eficiență energetică. Locuința are o suprafață utilă de 54 mp și este compartimentată decomandat, oferind un spațiu bine ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall
7

Apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall

Se vinde apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall, parter din 10 , conf 1, semidec. supraf. 47 mp. an constructie 1977, bloc anvelopat, renovat in totalitate cu instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet,, centrala termica proprie, se vinde mobilat si utilat ca ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere zona Iancului
5
72

Vanzare apartament de doua camere zona Iancului

Ofer spre vanzare apartament de doua camere complet mobilat si utilat in zona Iancului la 5 minute de Piata Iancului,apartamentul are o suprafata de 56mp etaj 3 an constructie 1983.

1304 EUR/m2 | 56 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Cișmigiu, vedere parc, etaj 7, luminos
18
2

Apartament 2 camere Cișmigiu, vedere parc, etaj 7, luminos

Dacă vrei să locuiești unde Bucureștiul chiar contează… oprește-te. Apartamentul ăsta e la 1 minut de Cișmigiu Sunt apartamente care oferă spațiu. Și sunt apartamente care oferă o stare. Acesta este unul dintre ele. La doar un minut de Parcul Cișmigiu, acest apartament de 2 camere decomandate îți oferă ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

cismigiu, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere decomandat in zona Colentina
8
9

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere decomandat cu o suprafata de 57mp situat la un etaj intermediar , complet mobilat si utilat . an de constructie 1980. Pentru mai multe de detalii sunati la numarul de telefon.

1228 EUR/m2 | 57 m2

Sector 2, Bucuresti

2 CAMERE - Baicului - 100.000€
13

2 CAMERE - Baicului - 100.000€

Apartament 2 camere decomandat - Sector 2 Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Baicului . Bloc reabilitat termic An constructie 1988 Etaj 4 din 4 fara lift Suprafata 53.4 mp Renovat Instalatie sanitara schimbata Calorifere schimbate Boiler in baie Statie ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Colentina Obor.
8
35

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Colentina Obor. Imobilul este amplasat într-un bloc de apartamente construit în anul 1980, aflat la etajul 2 din 10. Locuința are o suprafață utilă de 53 mp În imediata apropiere se găsesc centre comerciale, bănci, farmacii, ...

1528 EUR/m2 | 53 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Colentina Rau, Radovanu, semistradal, Centrala Termica proprie
11

P din 8, cf. 1, decomandat, 52 mp, bucatarie patrata 10mp, vedere superba, Centrala Termica, bl 1986, reabilitat termic, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, calorifere noi, acte ok, loc parcare ADP, liber, zona verde, linistita, accept credit.,pret bun, discutabil.

1567 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Parcul Circului, parter, vedere spre parc
7

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă verde și apreciată a Capitalei, în imediata apropiere a Parcului Circului. Proprietatea este amplasată la parterul unui imobil solid, construit în anul 1960, cu regim de înălțime P+8, și oferă un ambient liniștit, cu ...

2660 EUR/m2 | 47 m2

Barbu Vacarescu, Sector 2, Bucuresti

apartament cu 2 camere de vanzare in apropiere de Cora Pantelimon
6
53

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in apropiere de Cora, zona Pantelimon Suprafata utila este de 55mp utili Blocul este constrit in 1980 si este reabilitat, fara risc seismic. Imobilul este decomandat si renovat cu materiale de calitate Instalația electrică și sanitară, schimbata Se situeaza ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Iancului
6
50

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Iancului

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere in zona Iancului, la doar 8-9 minute de mers pe jos de stația de metrou Piața Iancului și aproape de centre comerciale precum Veranda Mall, Mega Mall și Piața Obor.Este situat la etajul 5 al unui bloc din 10 etaje construit in 1980,este reabilitat termic cu o ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Foisorul de Foc-Calea Mosilor-Traian
6
1

Foisorul de Foc-Calea Mosilor-Traian

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,semidecomandat,amplasat la etajul 2/2 al unei vile interbelice. Apartamentul a fost complet renovat in 2019 cand s-au schimbat instalatiile sanitare, electrice si termice, s-au folosit materiale de calitate superioara.

2000 EUR/m2 | 40 m2

mosilor, Sector 2, Bucuresti

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou
5

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou

Apartament cu 2 camere, etajul 8, renovat, avand CENTRALA de apartament, luminos, spatios, bine compartimentat, mobilat si utilat, aer conditionat, balcon inchis, bun de mutat. COD P2059

2130 EUR/m2 | 54 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Doamna Ghica
8
53

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Doamna Ghica

Se ofera spre cumparare apartament cu 2 camere in zona Doamna Ghica,pe strada Masina de paine,situata la etajul 1 cu suprafata de 50 mp. utili. In proximitatea imobilului regasim statia de autobuz la 4 min de mers pe jos.Apartamentul este dotat cu AC ,centrala termica proprie si loc de parcare,an constructie ...

1490 EUR/m2 | 50 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, bloc 2024, finisat lux,mobilat,utilat, Colentina, Carrefour, 0 comision
20
2

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, decomandat, deosebit, 54 mp (40,9+ 13.1 mp, 2 balcone), etaj 4, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, parter, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Marului
19
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon
7
76

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

Apartament de vanzare cu 2 camere zona Pantelimon. Apartamentul de afla intr-o zona foarte accesibila chiar la 2 minute de metrou. Apartamentul se afla intr-o zona linistita in apropiere de magazine si supermarketuri. Dispune de 54mp2 si este situat la etajul 3 , an de contructie Acesta dispune de un ...

1343 EUR/m2 | 54 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Pantelimon
9
58

Apartament 2 camere de vanzare zona Pantelimon

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Pantelimon, 47 mp, etaj 2 . Este situat la 10 minute de Mega Mall , se vinde complet mobilat utilat. In zona se regasesc parcuri,scoli, gradinite, spatii de joaca pentru copii. Pentru mai multe detalii si vizionari suna la numarul de telefon.

1511 EUR/m2 | 47 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

2 minute Metrou Obor, Stefan cel Mare, 2 camere, Renovat Total, AC
11
10

2 minute de metrou Obor, Soseaua Stefan cel Mare, Bloc 1983, Reabilitat Termic, Supraveghere Video 24 din 24. Apartament 2 camere 54 mp din acte, Refacut Total de la Placa, Aer Conditionat, Contorizat, Instant pt Apa Calda, Mobilat, Utilat Complet 2021, etaj 3 din 8. Imobilul a fost refacut complet ...

2685 EUR/m2 | 54 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere-Centrala Proprie
15
1

Apartament 2 camere-Centrala Proprie

HomeKey vă invită să descoperiți un apartament care îmbină confortul modern cu liniștea unei comunități restrânse. Situat într-un bloc solid de beton construit în anul 1989, acest imobil de la etajul 1 (din 4) este varianta ideală pentru cei care caută o locuință „la cheie”, pregătită de mutare imediată. ✨ ...

2356 EUR/m2 | 55 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Parcul Florilor - Hatisului
12

Parcul Florilor - Hatisului

Apartament cu 2 camere spatios, decomandat, situat la etajul 3 intr-un imobil construit in 1984, reabilitat complet, cu vedere spre Parcul Florilor. Apartamentul se renoveaza in prezent . Pozitia sa ofera acces facil la numeroase servicii, precum mijloace de transport in comun, magazine diverse, farmacii, ...

2089 EUR/m2 | 55 m2

morarilor, Sector 2, Bucuresti

Bd Ferdinand, apartament 2 camere
12
1

Bd Ferdinand, apartament 2 camere

Avem placerea sa va propunem spre vanzare acest apartament de 2 camere in Bucuresti, in zona Bd Ferdinand (fost Dimitrov). Zona ofera acces rapid spre toate cartierele Bucurestiului prin intermediul retelei de transport public (tramvai, autobuz, metrou) si o varietate de facilitati si servicii (magazine, ...