Apartamente 2 camere Sector 2 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Colentina
5
15

Apartament 2 camere de vanzare zona Colentina

Oferim spre vanzare un apartament renovat, zona linistita, statia de 282 langa bloc,mega image non stop la 5 minute de bloc, pe strada Rascoala din 1907. Este complet mobilat si utilat, cu centrala proprie. Apartamentul vine la pachet cu un loc de parcare si o boxa la subsol. Suprafata utila este de ...

1489 EUR/m2 | 45 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
2 camere Pantelimon-Megamall
9
2

2 camere Pantelimon-Megamall

Apartament 2 camere decomandat Pantelimon Mega Mall etaj 2 52 mp Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat intr-un bloc construit in anul 1976 situat in zona Pantelimon Mega Mall intr un bloc stradal la etajul 2 din 10. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp fiind foarte bine ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - centrala proprie - de vanzare - Delea Veche
18

Vanzare - apartament 2 camere - centrala termica proprie - zona centrala. Va prezentam spre vanzare un apartament modern, mobilat si utilat complet. Este decomandat, renovat in Aprilie 2024, situat la etajul 3 intr-un bloc cu 7 etaje construit in 2011 pe strada Delea Veche, langa Biserica Delea Veche. ...

3038 EUR/m2 | 52 m2

Calea Calarasilor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Floreasca, apart 2 cam decomandat et 2
7

Floreasca, apart 2 cam decomandat et 2

Violor Invest va prezenta spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, in suprafata de 47 mp, situat la et. 2 3, in bloc reabilitat constructie 1962, confort 1, renovat, cu imbunatatiri, instalatii electrice si sanitare schimbate, parchet, termopan, gresie, faianta, usi interior noi. Scara este ...

2702 EUR/m2 | 47 m2

Barbu+Vacarescu, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Tei
16
2

Vanzare apartament 2 camere Tei

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Tei, zona Ion Berindei , intr-un imobil construit in anul 1970 , disponibil la etajul 3 din 10, cu o suprafata utila de 50 mp si suprafata totala de 54 mp. --------------------------- Transform?m spa?ii, nu doar ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

tei, Sector 2, Bucuresti

2 CAMERE - Baicului - 100.000€
13

2 CAMERE - Baicului - 100.000€

Apartament 2 camere decomandat - Sector 2 Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Baicului . Bloc reabilitat termic An constructie 1988 Etaj 4 din 4 fara lift Suprafata 53.4 mp Renovat Instalatie sanitara schimbata Calorifere schimbate Boiler in baie Statie ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 Camere
13

Apartament 2 Camere

Apartament cu 2 camere decomandat, situat in zona Baicului, ideal pentru locuit sau investitie. Imobilul este construit in anul 1988 si a fost reabilitat termic, oferind un plus de confort si eficienta energetica. Locuinta are o suprafata de 53,4 mp si beneficiaza de o compartimentare practica, cu spatii ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere decomandat ndash; zona Baicului Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Baicului, intr-un imobil reabilitat termic, construit in 1988. Pret: 105.000 EUR Detalii: Suprafata utila: 53,4 mp, compartimentare eficienta Locuinta renovata Instalatie sanitara ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Apt 2 camere decomandat Gata de mutare
14

Apt 2 camere decomandat Gata de mutare

Ofer spre vanzare Apartament 2 camere decomandat situat in zona Baicului Imobil reabilitat termic, construit in 1988 Locuinta renovata, cu instalatia sanitara si caloriferele schimbate Suprafata de 53.4 mp, compartimentare eficienta si spatii bine optimizate Boiler montat in baie pentru confort suplimentar Acces ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Gata de mutare! 2 camere decomandate, Mobilat si utilat bloc reabilitat, loc parcare inclus,STV la d
17

Apartament 2 camere decomandat Mobilat si utilat ndash; Doamna Ghica, Stolnicul Vasile, Sector 2 Suprafata utila: 53,4 mp Bloc reabilitat, construit in 1988, situat la etajul 4 4 (fara lift) Apartament renovat, cu instalatie sanitara si calorifere noi Se vinde mobilat si utilat ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

17

1887 EUR/m2 | 53 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – Zona Baicului, Strada Stolnicul Vasile – Sector 2
20

Apartament 2 camere decomandat ndash; Zona Baicului, Strada Stolnicul Vasile ndash; Sector 2 Oportunitate excelenta pentru locuit sau investitie, intr-o zona linistita si bine conectata din Sector 2, zona Baicului. Strada Stolnicul Vasile Bloc reabilitat termic An constructie 1988 Etaj 4 4 (fara ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Diham - Bd. Chisinau
6
1

Apartament 2 camere zona Diham - Bd. Chisinau

Se vinde apartamenb 2 camere zona Diham - Bd. Chisinau, etaj 6 din 8, conf 1, decomandat, supraf. 51 mp. an constructie 1984, bloc anvelopat, apartamentul are centrala termica prorpie, instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet. se vinde mobilat si utilat. Există posibilitatea ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall
7

Apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall

Se vinde apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall, parter din 10 , conf 1, semidec. supraf. 47 mp. an constructie 1977, bloc anvelopat, renovat in totalitate cu instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet,, centrala termica proprie, se vinde mobilat si utilat ca ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
BUCUREȘTI, Piața Romană, PF, Apart. 2c decom, 2018, mobilat si utilat complet, 354.900 euro neg.
10
1

Se propune spre vânzare, fără schimburi, ca oportunitate de investiție sau locuință, un apartament deosebit cu 2 camere decomandate, amplasat ideal, într-un bloc solid, construit pe cadre în anul 2018, poziționat în zona Eminescu Polonă, la circa 5 minute de mers pe jos până la Piața Romană, într-o ...

4328 EUR/m2 | 82 m2

Piata%252525252bRomana, Sector 2, Bucuresti

apartament 2 camere pantelimon spital
5
1

apartament 2 camere pantelimon spital

oferim spre vânzare apartament 2 camere ,zona pantelimon langa spital si foarte aproape de fosta Cora lipit de kaufland ptr detalii va rog sa ma sunati

1300 EUR/m2 | 40 m2

Sector 2, Bucuresti

apartament 2 camere pantelimon  mega mall stradal
5
1

apartament 2 camere pantelimon mega mall stradal

oferim spre vânzare apartament 2 camere,zona pantelimon langa mega mall,stradal,ptr detalii si poze va rog sa ma sunati

1509 EUR/m2 | 53 m2

Sector 2, Bucuresti

 Foișorul de foc ap.2 cam,.pache protopopescu 34
10
5

Foișorul de foc ap.2 cam,.pache protopopescu 34

Vanzare apartament 2 camere,suprafata 40 mp,cu balcon situat stadal pe bulevard ,boem in zona veche a orasului ,bloc gen boutique , din anul 1934 de 4 etaje,cu doar 9 apartamente.Apartamentul este partial renovat ,pretabil pentru regim airbnb aflandu-se la cateva stati de piata universitatii.Cladirea ...

1811 EUR/m2 | 37 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere, decomandat, 53 mp   Arena Națională  vedere superbă către spațiu verde
10
1

Apartament 2 camere, decomandat, 53 mp Arena Națională vedere superbă către spațiu verde

Avantaje și detalii importante: Proprietar, fara comision! Vedere rară către spațiu verde cu mulți copaci foarte liniștit, fără trafic. Compartimentare decomandată, camere mari și luminoase. Partial renovat, mobilat, electrocasnice, (daca clientul doreste). Bloc rusesc cunoscut pentru structură ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

Piata%25252bMuncii, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere   Șos. Iancului | 55 mp | decomandat | mobilat | aproape de metrou
10

Apartament 2 camere Șos. Iancului | 55 mp | decomandat | mobilat | aproape de metrou

Proprietar, ofer spre vânzare apartament decomandat cu 2 camere, situat pe Șoseaua Iancului, într-un bloc construit în 1979, reabilitat termic (anvelopat în 2018), la etajul 10 din 10. Apartamentul are suprafața totală de 55 mp (53 mp utili), compartimentare decomandată și a fost renovat în mare parte ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

%c8%98oseaua+Iancului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Nusco City Park , Faza 2, Promenada Mall Bucuresti
3

Exclus agentii! Cesiune. Proprietar, vand apartament 2 camere , et 9 , bloc 3 B , tip 4a, inclusiv loc parcare subteran in complexul rezidential Nusco City. Apartamentul este pe firma 215000 Eur -persoane juridice 215000 Eur+TVA -persoane fizice

4135 EUR/m2 | 52 m2

Sector 2, Bucuresti

Vânzare 2 camere
6
3

Vânzare 2 camere

PARTICULAR. ,VAND 2 CAMERE BUCUR OBOR.-COLENTINA NR.3 STRADAL, ET 4 10, VEDERE FATA, ÎMBUNĂTĂȚIRI( GRESIE, FAIANTA, PARCHET, AER CONDITIONAT, TERMOPANE STEJAR AURIU,) MOBILAT. BLOCUL ESTE ANVELOPAT , NU ESTE IN NICIO GRUPA DE RISC SEISMIC, PIATA SI METROUL LA 5 MIN, MAGAZINE, FARMACII, MALL VERANDA ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Colentina
5
15

Apartament 2 camere de vanzare zona Colentina

1489 EUR/m2 | 45 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Oportunitate investitie I Universitate, 80 mp, parter I Fara risc seismic!
19
1

Imobilul modernist de pe str. Caimatei nr. 8, proiectat de arh. Horia Creanga in anii '30, adaposteste o oportunitate rara de investitie. La parter, cu acces direct din curte, se afla un apartament de doua camere si anexe, obtinut prin alipirea functionala a doua garsoniere. Ideal pentru activitati economice ...

1754 EUR/m2 | 80 m2

Sector 2, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-2
Salvează căutarea