Apartamente 2 camere Sector 3 Bucuresti

Promovat
Super Ofertă-2 Camere-65mp, Titan-Pallady-Metrou
7
2

Super Ofertă-2 Camere-65mp, Titan-Pallady-Metrou

TITAN – PALLADY Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Apartament 2 camere | Direct Dezvoltator | Comision 0% Detalii: 2 camere moderne și luminoase - 65 mp Bucătărie separată Finisaje premium, predare la cheie Încălzire în pardoseală Centrală termică proprie Posibilitate loc ...

1437 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana
6
1

Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere în zona Ozana, la o distanta de 10 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1979, recent anvelopat, la etajul 2 din 4. Locuința are o suprafață utilă de 49 mp și este compartimentată decomandat, oferind un plus ...

1957 EUR/m2 | 49 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan aproape de metrou
5
40

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat în zona Titan, Sector 3. Suprafața utilă de 47 mp, etaj 2 10, bloc reabilitat, construit în 1983. În apropiere se află metrou Titan, parcul și multiple spații comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Liviu Rebreanu - Auchan Titan
8

Apartament 2 camere zona Liviu Rebreanu - Auchan Titan

Se vinde apartament 2 camere zona Liviu Rebreanu - Auchan Titan - etaj 2 din 8, conf 1, decomandat, supraf. 50 mp. an constructie 1981, bloc anvelopat, apartamentul a fsot renovat in 2008 cu instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, mobilat si utilat, 2 aparate ...

2120 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2camere Titan-Liviu Rebreanu-bloc 1981
8
22

2camere Titan-Liviu Rebreanu-bloc 1981

Titan-Liviu Rebreanu intersectie 1 Decembrie 1918-etaj 2 8,decomandat 52mp,bloc 1981,reabilitat termic,instalatii schimbate, mobilat si utilat,curat,imbunatatiri,acte in lucru.Scara impecabila! Zona acces centrul Comercial Auchan 5 minute,statii Stb 3 minute,metrou Titan 20minute pietonal,scoala, Mexic ...

2078 EUR/m2 | 51 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana
6
1

Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana

1957 EUR/m2 | 49 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unirii
9

2 Camere Unirii

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat pe Bulevardul Unirii - Tribunal, Etaj 2/8, decomandat, mobilat si utilat complet, renovat, 3 baalcoane, gresie, faianta, parchet, termopan, aer conditionat, vedere spate, bloc monolit, 70 m.p.,

3071 EUR/m2 | 70 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere în vilă   Zona Alba Iulia   Daniel Barcianu

Apartament 2 camere în vilă Zona Alba Iulia Daniel Barcianu

Proprietar vand un apartament cu un potential excelent, situat intr-o zona Premium a Capitalei, pe strada Daniel Barcianu, la doar cateva minute de Piata Alba Iulia. Detalii principale: Locatie de top: Zona linistita, curata si foarte cautata. Pozitionare: Etajul 2 (ultimul nivel) intr-o vila. ...

2500 EUR/m2 | 36 m2

Zona Alba Iulia / Daniel Barcianu, Sector 3, Bucuresti

Achizitionez apartement 2 camere Bulevardul Unirii & Corneliu Coposu
1

PLATA PE LOC !!! Achizitionez APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJ INTERMEDIAR, IN ZONA BULEVARUL UNIRII SAU CORNELIU COPOSU, CU VEDERE LA BULEVARD. OFER 2000 EURO -2500 EURO pe metrul pătrat, în funcție de stare, locatie, etc. PLATA PE LOC !!!

40 EUR/m2 | 62 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

vand apartament 2 camere vitan  bobocica
5
2

vand apartament 2 camere vitan bobocica

Ap 2 camere, conf2,(36mp)cu balcon,etaj2 4,bloc 1974 reabilitat termic,geamuri termopan schimbate 2026,balconul a fost schimbat dupa cum se observa in poză și necesita renovare(montare placi rigips și gresie),este situat lângă piața bobocica, 2 minute de Auchan Vitan, ap se vinde mobilat și utilat (mobila ...

1889 EUR/m2 | 36 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere sector 3 strada Fetești
9

Apartament 2 camere sector 3 strada Fetești

Vând apartament cu 2 camere, amplasat în sector 3 București, pe strada Fetești, situat la etajul 2, anul construcției 2019. Apartamentul are următoarea compartimentare: Hol 7,95 mp Living 22.81 Dormitor 12.64 Bucătărie 9.99 Baie 4.18 Balcon închis 5.05 Suprafața totală 63 mp Apartamentul este într-o ...

2206 EUR/m2 | 63 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata
15

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata

Oportunitate excelentă pentru familie sau investiție! Apartament luminos și bine compartimentat, situat într-un bloc intim cu 5 etaje, într-o zonă liniștită și sigură. Caracteristici apartament: 2 camere decomandate, spațioase și luminoase 2 balcoane generoase Centrală proprie Complet mobilat și ...

2386 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Finalizat
7

2 Camere Parcare Subterana Finalizat

Apartament exclusivist cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3 al unui imobil boutique, cu regim mic de înălțime, dedicat celor care apreciază confortul, intimitatea și calitatea superioară a locuirii. Apartamentul impresionează prin luminozitate naturală excelentă și o compartimentare inteligentă, ce ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ridicat de confort, fiind dotată cu: centrală ...

2576 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa
11

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 92.700 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1652 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vând apartament complet decomandat 2 camere
5

Vând apartament complet decomandat 2 camere

Vând apartament complet decomandat 2 camere în ansamblul rezidențial Metropolitan Policolor, str. Pictor Victor Brauner nr. 34-38, Sector 3, București. Suprafețe: Suprafață utilă: 54,24 mp Balcon: 10,28 mp Suprafață totală: 64,52 mp Compartimentare: Camera de zi: 19,99 mp Dormitor: 14,39 ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

Sector 3, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea