Apartamente 2 camere Sector 4 Metalurgiei Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Bucuresti Sector 4 Metalurgiei Companii Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Berceni - Metalurgiei
18
3

Berceni - Metalurgiei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in Sectorul 4, B-dul Metalurgiei - Drumul Binelui - Lidl. Bloc construit in anul 2016; Suprafata 48 mp; Etajul 5 din 5, deasupra existand pod. Bloc prevazut cu lift; Se vinde mobilat si utilat; Pret 85.000 euro, nu exista TVA; Se accepta credit,liber.

1771 EUR/m2 | 48 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Grand Kristal Residence / Metalurgiei
10

Apartament 2 camere Grand Kristal Residence / Metalurgiei

Apartament 2 camere, ~52 mp + 3 balcoane – Grand Kristal Residence, parcare inclusă Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul Grand Kristal Residence, zona Metalurgiei, la etajul 4 din 10, într-un imobil nou construit în 2023. Proprietatea se vinde complet mobilată ...

2441 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 camere Metalurgiei Cartier Solar, liber
15
5

2 camere Metalurgiei Cartier Solar, liber

Vă propun spre vânzare un apartament modern, cu 2 camere complet decomandat, situat pe Bulevardul Metalurgiei, într-un bloc nou, cu lift, la etajul 5 din 7. Suprafață utilă: 57 mp Centrală termică proprie + calorifere Finisaje moderne Compartimentare eficientă și luminoasă În apropiere: Metro, Jumbo, ...

1789 EUR/m2 | 57 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
15 Min Metrou Aparatorii Patriei | Apartament 2 camere tip studio
11
9

Se oferă spre vânzare un apartament tip studio, cu 2 camere, situat la etajul 3 din 3 într-un bloc construit în anul 2017, la aproximativ 15 minute de mers pe jos până la stația de metrou Aparatorii Patriei. Ideal pentru locuit sau investiție, apartamentul este bine compartimentat, luminos și eficient ...

1860 EUR/m2 | 43 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei
7
22

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei

Se ofera spre cumparare apartament cu 2 camere in zona Metalurgiei, etajul 3,cu o suprafata totala utila de 58 mp.Imobilul dispune de centrala proprie si internet. In apropierea apartamentului regasim magazine precum Jumbo,Metro. Acces facil la mijloacele de transport in comun.Are centrala termica proprie ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei
6
86

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei

Se vinde, apartament 2 camere open space, 55mp, et.3, situat in b-dul Metalurgiei, complet utilat si mobilat. Bloc nou, apartamentul este dotat cu centrala termica, toate finisajele moderne.

1127 EUR/m2 | 55 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

de vanzare apartament cu 2 camere in zona Metalurgiei
5
37

de vanzare apartament cu 2 camere in zona Metalurgiei

Oferim spre cumparare apartament cu 2 camere 55mp in zona Metalurgiei Berceni,este situat la etajul 3 8,are AC centrala termica proprie si loc de parcare.Are acces util catre mijloacele de transport la 10 minute de mettroul Dimitrie Leonida

1273 EUR/m2 | 55 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei
8
10

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei

Va propunem spre vanzareun apartament cu 2 camere, situat in zona Metalurgiei. Apartamentul propus se afla la etajul 4 8 al imobilului si are o suprafata utila totala de 57mp. Localizarea imobilului este una excelenta, fiind aproape de principalele puncte de interes din zona, precum mijloace de transport ...

1526 EUR/m2 | 57 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Metalurgiei
4
70

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Metalurgiei

Oferim spre vanzare apartament 2 camere situat pe Bd. Metalurgiei, acesta dispune de o suprafata de 52mp, fiind situat la etajulla etajul 5 al unui imobil cu 8 etaje construit in anul 2006 Apartamentul se vinde utilat si mobilat, dispune de un loc de parcare! Pentru mai multe informatii sau vizionari ...

1327 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
1

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere. Metalurgiei. Drumul Binelui. La 10 min de metrou.
6
1

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 2 camere, zona Metalurgiei. Drumul Binelui. Decomandat, parter din 5. An constructie 2016. La 10 min de metrou Aparatorii Patriei. Mobilat si utilat. Pretul este de 87000 EUR pentru plata cash (transfer) si 90000 EUR prin ...

2175 EUR/m2 | 40 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere +terasa Parc Tudor Arghezi
14

Apartament 2camere +terasa Parc Tudor Arghezi

Apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet pentru vanzare, ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare – etaj 1 – mobilat si utilat – boxa si parcare
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT
14

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT

2 Camere - Parcare - boxa - Inclus in pret Mobilat Utilat, gata de mutat Etaj 1 din 6 cu lift Centrala + incalzire in pardoseala Pret 120.000eur 0729 - 233 - 211 disponiil si pe whatsapp

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa
19

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Drumul Binelui, Sector 4 Va propun spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Drumul Binelui, Sector 4, intr-un bloc construit in 2021, la etajul 1 din 7. Apartamentul are o suprafata utila de 53.6 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit ...