Apartamente 2 camere Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Bucuresti Sector 4 Incalzire: Centrala proprie Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Super oferta 2 camere decomandat Berceni Postalionului - rate dezvoltator pe 3 ani
13
5

Comision zero la vanzare in bloc nou, direct la dezvoltator Berceni, sector 4, in bloc nou cu 2 lifturi : Plata numerar cu avans 80 % = 1500 euro mp, cu tva inclus. Plata numerar cu avans 50 % = 1600 euro mp, cu tva inclus. Rate la dezvoltator = 1900 euro mp, cu tva inclus ( la modele de apartamente ...

1500 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartment 2 camere proprietar
10

Apartment 2 camere proprietar

Vind apartment 2 camera mobilat,utilat in cartierul solar .

2083 EUR/m2 | 48 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 2 Camere Semidecomandat Sos.Oltenitei
1
4

Vanzare Apartament 2 Camere Semidecomandat Sos.Oltenitei

Apartament 2 camere Sos.Oltenitei, semidecomandat, etaj 1 din 10, suprafata 50 mp, an constructie 1984. Are ferestre cu geam termopan, centrala proprie. Blocul este reabiltat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. camere: 2 Suprafata totala: 50 mp Compartimentare: Semidecomandat Confort: ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

oltenitei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare Metalurgiei - Drumul Binelui
14
1

Apartament 2 camere de vanzare Metalurgiei - Drumul Binelui

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere coonfort 1 decomandat in Sectorul 4,B-dul Metalurgiei - Drumul Binelui. Etajul 2 din 4,bloc construit in 2015, Suprafata 53mp,contorizat individual,centrala proprie, Se vinde mobilat si utilat, Loc parcare - cota indiviza din teren, Acte la zi,se accepta ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bulevardul Metalurgiei Stradal PROMOTIE !!!!!
7
30

Bulevardul Metalurgiei Stradal PROMOTIE !!!!!

Dezvoltator Direct Ansamblul TOP House pune în promoție un număr de 10 apartamente cu o reducere de 10.000 euro pentru plata CASH 2 camere 78000 euro 3 camere 110.000 euro

1300 EUR/m2 | 60 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Sky Residence – 2 camere, 52.4 mp, mobilat si utilat
7

Sky Residence – 2 camere, 52.4 mp, mobilat si utilat

Apartament 2 camere Sky Apartament modern, complet mobilat si utilat, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Soseaua Oltenitei Etaj 2 10 52,4 mp utili In apropiere: Lidl, Farmacia Tei, restaurante, sala de fitness. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Acces facil catre ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

oltenitei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei
13

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei. Locatie: Drumul Dealul Bistrii Suprafata utila totala: 53,3 mp An constructie: 2015 Etaj: Parter din 3 Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Loc de parcare inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare
9
1

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare

Apartament 2 camere | Berceni ndash; Str. Postalionului | Etaj 2 | 59 mp Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, Str. Postalionului, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Suprafata totala: 59 mp Etaj: 2 Compartimentare practica Balcon spatios Centrala termica proprie Statie ...

1610 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere mobilat+parcare Metrou Aparatorii Patriei 7min
12

Apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata sau investitie. Un avantaj important il reprezinta locul ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare – etaj 1 – mobilat si utilat – boxa si parcare
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Binelui - Mobilat si utilat
10

Apartament 2 camere - Binelui - Mobilat si utilat

Va prezentam spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1, ideal pentru cei care isi doresc confort si functionalitate intr-un spatiu bine organizat. Cu o suprafata de 54 mp, locuinta beneficiaza de o compartimentare eficienta si luminoasa, fiind complet mobilata si utilata, pregatita ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului
18

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, , confort , situat in cartierul Giurgiului, intr-un imobil construit in anul 1961 , disponibil la etajul 4 din 7, cu o suprafata utila de 47 mp. ID intern: 1217.

2447 EUR/m2 | 47 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un studio modern, ideal atat pentru locuire proprie, cat si pentru investitie imobiliara, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, intr-o zona linistita din Sector 4. Locuinta este complet finisata si pregatita pentru mutare imediata, fiind amenajata intr-un stil contemporan, cu ...

1976 EUR/m2 | 51 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
9

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Str. Dealul Bistritei ndash; Sector 4 5 min pana la metrou Aparatorii Patriei Pret: 103.600 euro; Suprafata utila: 53,3 mp 2 camere tip studio Parter din 3 etaje Centrala termica proprie Mobilat si utilat complet ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Bloc 2015 | Etaj 1 | Parcare inclusa | Zona Bld. Metalurgiei
14

Va prezint, in exclusivitate, un apartament modern de 2 camere, situat intr-un imobil construit in 2015, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii principale: 2 camere, compartimentare eficienta 50 mp Etaj 1 Bloc construit in 2015 Se vinde mobilat complet Include bucatarie utilata ...

2318 EUR/m2 | 50 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei
11

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei

Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || parcare boxa
18

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea