Apartamente 2 camere Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Bucuresti Sector 4 Incalzire: Centrala proprie Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Tineretului Calea Vacaresti,parc, Sun Plaza, CENTRALA PROPRIE
13

Tineretului Calea Vacaresti,,parc, Tineretului, Palatul Copiilor, parc, decomandat, parter 4, cu BALCON si pivnita, parcare, posibilitati mdificare, 56mp, bucatarie mare patrata, geam la baie, CENTRALA PROPRIE, situat la intrarea in parc, in apropiere de metrou Piata Sudului si Sun Plaza. POTENTIAL ...

2788 EUR/m2 | 52 m2

vacaresti, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Tip Studio Metrou Aparatorii Patriei Dimitrie Leonida
9
4

APARTAMENT 2 CAMERE TIP STUDIO gata de mutare! 47.50 mp Dotări premium: Încălzire în pardoseală Aer condiționat Finisat complet mută-te imediat! Acces rapid la metrou: 900 m Aparatorii Patriei 850 m Dimitrie Leonida Preț: 89.900 Pret parcari: 8.000 (exterioare) 12.000 ...

1873 EUR/m2 | 48 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Super oferta 2 camere decomandat Berceni Postalionului - rate dezvoltator pe 3 ani
13
5

Comision zero la vanzare in bloc nou, direct la dezvoltator Berceni, sector 4, in bloc nou cu 2 lifturi : Plata numerar cu avans 80 % = 1500 euro mp, cu tva inclus. Plata numerar cu avans 50 % = 1600 euro mp, cu tva inclus. Rate la dezvoltator = 1900 euro mp, cu tva inclus ( la modele de apartamente ...

1500 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartment 2 camere proprietar
10

Apartment 2 camere proprietar

Vind apartment 2 camera mobilat,utilat in cartierul solar .

2083 EUR/m2 | 48 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Metrou Dimitrie Leonida Bloc 2022 - Apartament 2 Camere Decomandat
13
2

Vă prezentăm spre vânzare un apartament deosebit cu 2 camere, situat într-un imobil modern finalizat în 2022, amplasat pe strada Sf. Agnes, la intersecția cu strada Solstițiului, într-o zonă urbană în plină dezvoltare. Cu o suprafață utilă de 54 mp, locuința impresionează prin compartimentarea eficientă ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament nou 2 camere Apărătorii Patriei+ curte 60 mp | 6 min metrou
13

ID Anunt : P255890 Residenza vă propune spre vânzare in Exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+3, construit în anul 2022, în zona Apărătorii Patriei, pe strada Muntele Mare nr. 36. Proprietatea are o suprafață utilă de 41 mp ...

3256 EUR/m2 | 41 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Berceni Drumul Binelui
6
2

Apartament 2 camere Berceni Drumul Binelui

Proprietar, vand Apartament 2 camere Berceni, Drumul Binelui 40 mp, demisol (luminos) , complet mobilat și utilat, bine întreținut. Centrală proprie Loc de parcare în cota indiviză, chiar în fața scării Situat în complex rezidențial, cu stația STB 241 vizavi Aproape de Parcul Tudor Arghezi relaxare ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, parc Tudor Arghezi, zona Metalurgiei  Aparatorii Patriei
10
1

Apartament 2 camere, parc Tudor Arghezi, zona Metalurgiei Aparatorii Patriei

Apartament cu 2 camere excelent 55 mp, confort si eficienta in Aimee Park Residence, Sectorul 4, Bucuresti Dotari si finisaje: Aspect modern: Fatada mixta, balcoane cu sticla securizata Materiale premium: Tamplarie PVC cu geam triplu stratificat, parchet de calitate superioara, finisaje ceramice ...

1816 EUR/m2 | 55 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Vând apartament 2 camere + loc de parcare  Sector 4
2
3

Vând apartament 2 camere + loc de parcare Sector 4

Apartament 2 camere + loc de parcare | Sector 4 Drumul Jilavei 64 66 Apartament eficient, situat la etajul 5 5 într-un bloc nou (2018), fără vecini deasupra, cu vedere deschisă. Costuri reale, dovedibile cu facturi: Gaz (centrală proprie): max. 300 lei lună iarna Vară: de la 50 lei lună (gaz ...

1837 EUR/m2 | 49 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Cartierul Solar
8

Apartament 2 camere Cartierul Solar

Vand apartament cu 2 camere în Cartierul Solar etaj 3 din 5 cu gradina și piscina interioara. WhatsApp .

2281 EUR/m2 | 57 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare langa Parcul Tudor Arghezi, Sectorul 4
8
21

Apartament cu 2 camere 57.40 mp, etaj 1, Express Residence Metalurgiei Park Iti prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 al unui bloc nou din cadrul proiectului Express Residence, parte din dezvoltarea Metalurgiei Park Residence faza II, Sector 4, Bucuresti. Suprafata ...

1675 EUR/m2 | 57 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou, Berceni
4
1

Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou, Berceni

Apartamentul beneficiaza de finisaje premium incluse in pret, precum gresia, faianta, parchetul si usile de interior. Baia este complet echipata, cu obiecte sanitare de cea mai buna calitate. Imobilul este prevazut cu centrala proprie in condensatie 24kW si contorizare individuala, calorifere atent distribuite ...

1684 EUR/m2 | 57 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Venus Residence, Drumul Jilavei Va propunem spre vanzare un apartament modern si primitor, situat in complexul Venus Residence, pe Drumul Jilavei, Sector 4, Bucuresti, la aproximativ 18 minute de metrou Aparatorii Patriei. Cu o suprafata utila de 53.27 mp, locuinta ...

2204 EUR/m2 | 54 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
9

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare Suprafata utila: 53.27 mp An constructie: 2018 Apartamentul se vinde mobilat si utilat, cu exceptia biroului si canapelei din sufragerie. Dispune de centrala proprie cu calorifere si aer conditionat. In pret este inclusa o boxa cadastrata (impartita cu un vecin, practic ...

2245 EUR/m2 | 53 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 Camere Decomandat Sos.Oltenitei
8

Vanzare Apartament 2 Camere Decomandat Sos.Oltenitei

Apartament 2 camere Sos.Oltenitei, decomandat, etaj 3 din 3, suprafata 59 mp, an constructie 1962. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, geam la baie, centrala proprie. Mobilat si utilat complet. Blocul este reabilitat. Detine loc de parcare platit. Apartamnetul se afla ...

2220 EUR/m2 | 59 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere plus loc de parcare, Cartierul Solar, Bucuresti, sector 4 (direct propietar)
10

Apartament de 55 mp cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui bloc dat in folosinta in 2019. Blocul are lift iar spatiile comune sunt electrificate prin panouri solare => cost scazut de intretinere. Apartamentul dispune de finisaje de înaltă calitate, mobilier modern și lumină naturală abundentă. ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vânzare   Sector 4, Cheile Turzii
16

Apartament 2 camere de vânzare Sector 4, Cheile Turzii

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din Sector 4 Cheile Turzii. Locuința se află la etajul 3 al unui imobil cu regim de înălțime P+5E, construit în anul 2021, dotat cu lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 52,5 mp și o suprafață ...

2373 EUR/m2 | 59 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, decomandat, Grand Arena Mall, Str. Postalionului
8
33

Apartament 2 camere de vanzare Vision Residence, langa Grand Arena Mall, Sectorul 4, Bucuresti Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in cadrul Proiectului imobiliar Vision Residence Brancoveanu 2, pe Strada Drumul Dealul Cucului, in Sectorul 4, Bucuresti. Locuinta este ...

1470 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Parcul Carol - PROPRIETAR vand apartament 2 camere spatios
7
11

Parcul Carol - PROPRIETAR vand apartament 2 camere spatios

Apartament 2 camere spațios cu suprafața de 54mp etaj 1 3 complet mobilat și utilat. Centrala de apartament. Aer condiționat. Renovat 2025. Poziționat central: 5 min de parcul Carol și 10 min de Unirii. Imobil interbelic U2.

1111 EUR/m2 | 54 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, zona Metalurgiei sector 4
9
2

Apartament 2 camere, zona Metalurgiei sector 4

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la demisol, într-un imobil amplasat în zona Metalurgiei, într-un cadru liniștit, ferit de agitația bulevardelor principale, dar cu acces rapid către toate punctele de interes. Apartamentul are o suprafață utilă de 41,40mp și este compartimentat eficient. ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere decomandat Grand Arena Mall Bloc nou
9

2 camere decomandat Grand Arena Mall Bloc nou

Apartament 2 camere decomandat Berceni Str Postalionului Mutare imediata 2 bai 07 arata numarul Bogdan 80000 euro ,P 5 ,supraf 49 mp ,bloc 2024 , dispune de 2 bai! Ești în căutarea unei locuințe noi? Acest apartament de 2 camere, situat la parterul înalt al unui imobil finalizat în 2024, este ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Sector 4, Bucuresti

2 camere + 2 bai Bloc nou Finalizat Mutare imediata
9

2 camere + 2 bai Bloc nou Finalizat Mutare imediata

1633 EUR/m2 | 49 m2

Sector 4, Bucuresti

2 camere Brancoveanu adiacent   Postalionului   Bloc 2025
9

2 camere Brancoveanu adiacent Postalionului Bloc 2025

Apartament 2 camere decomandat Grand Arena Mall Str Postalionului Mutare imediata 2 bai 07 arata numarul Bogdan 80000 euro ,P 5 ,supraf 49 mp ,bloc 2024 , dispune de 2 bai! Ești în căutarea unei locuințe noi? Acest apartament de 2 camere, situat la parterul înalt al unui imobil finalizat în ...

1631 EUR/m2 | 49 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere mobilat si utilat, Sector 4 - Aparatorii Patriei
9

Proprietatea include balcon, tâmplărie din PVC și pardoseli din parchet și gresie. Este gata pentru utilizare și echipată cu mobilier nou facut pe comanda, mașină de spălat, frigider, plită, cuptor și TV. Îți oferă un spațiu confortabil și funcțional. Locuința se află în sectorul 4, București, în apropiere ...

3750 EUR/m2 | 40 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea