Apartamente 2 camere Sector 4 Bucuresti

Promovat
Super oferta 2 camere decomandat Berceni Postalionului - rate dezvoltator pe 3 ani
13
5

Comision zero la vanzare in bloc nou, direct la dezvoltator Berceni, sector 4, in bloc nou cu 2 lifturi : Plata numerar cu avans 80 % = 1500 euro mp, cu tva inclus. Plata numerar cu avans 50 % = 1600 euro mp, cu tva inclus. Rate la dezvoltator = 1900 euro mp, cu tva inclus ( la modele de apartamente ...

1500 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Tineretului Calea Vacaresti,parc, Sun Plaza, CENTRALA PROPRIE
13

Tineretului Calea Vacaresti,,parc, Tineretului, Palatul Copiilor, parc, decomandat, parter 4, cu BALCON si pivnita, parcare, posibilitati mdificare, 56mp, bucatarie mare patrata, geam la baie, CENTRALA PROPRIE, situat la intrarea in parc, in apropiere de metrou Piata Sudului si Sun Plaza. POTENTIAL ...

2788 EUR/m2 | 52 m2

vacaresti, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Acte gata - 2 camere cu Gradina de 34 mp - Aparatorii Patriei Metrou, sesctor 4 Berceni
11
4

Apartament 2 camere cu gradina proprie Berceni, Sector 4, la doar 10 minute de mers pe jos de metrou Aparatorii Patriei. Mutare imediata | Acte gata | Bloc nou tip boutique | Incalzire pardoseala - centrala Buderus, instalatie Romstal Descoperă confortul unui apartament modern, situat intr-un bloc ...

1435 EUR/m2 | 85 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Tip Studio Metrou Aparatorii Patriei Dimitrie Leonida
9
5

APARTAMENT 2 CAMERE TIP STUDIO gata de mutare! 47.50 mp Dotări premium: Încălzire în pardoseală Aer condiționat Finisat complet mută-te imediat! Acces rapid la metrou: 900 m Aparatorii Patriei 850 m Dimitrie Leonida Preț: 89.900 Pret parcari: 8.000 (exterioare) 12.000 ...

1873 EUR/m2 | 48 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Berceni Lux
5
3

Apartament 2 camere zona Berceni Lux

Apartament modern, 2 camere, 50 mp, situat intr-o zona linistita din Berceni, aproape de statia de metrou si transport public. Etaj 2, finisaje de lux, living generos si luminos, dormitor spatios, bucatarie complet utilata, baie eleganta. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie, aer conditionat, ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

DIRECT proprietar: Ap. 2 camere in bloc nou, zona linistita, cu multa vegetatie.
10
1

DIRECT proprietar (fara intermediar): Ap. 2 camere decomandate, 59 mp, in complexul Delta City (langa Delta Vacaresti), cu vedere spre Calea Vacaresti (apus), finalizat in 2022 conform noilor norme antiseismice. Parcul Copilului la max 5 min mers pe jos, parcul Tineretului la max 12 min mers pe jos, ...

3119 EUR/m2 | 59 m2

Vacaresti, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE  Grand Kristal
9
7

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE Grand Kristal

Apartament finalizat cu 2 Camere | Mobilat și Utilat | Grand Kristal Residence | Sector 4 Metalurgiei Vă prezentăm spre vânzare un apartament premium cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat într-unul dintre cele mai apreciate ansambluri rezidențiale din Sector 4 Grand Kristal Residence, într-o ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa
18

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || boxa

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
1

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, decomandat, Grand Arena Mall, Str. Postalionului
8
32

Apartament 2 camere de vanzare Vision Residence, langa Grand Arena Mall, Sectorul 4, Bucuresti Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in cadrul Proiectului imobiliar Vision Residence Brancoveanu 2, pe Strada Drumul Dealul Cucului, in Sectorul 4, Bucuresti. Locuinta este ...

1470 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Vând apartament cu doua camere
10

Vând apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere,situat in complexul Arghezi Residence, Drumul Binelui, et 5, an construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral, aer condiționat, 3 balcoane. Hipermarketuri in apropiere (Lidl, Kaufland, Auchan, Jumbo), stația de autobuz 241 este la 3 minute de bloc, stația de ...

1641 EUR/m2 | 85 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
OCAZIE ! 2 camere , 2 parcari , 2 AC , mobilat - utilat ,Berceni , decomandat, sector 4
10
6

APARTAMENT 2 CAMERE , total decomandat , bloc nou 2023 , mobilat si utilat modern . Parter inalt din 8 , sector 4 , Berceni , 2 PARCARI - 32 + 33 [ se vad in poza ] ,Cavar Residence , mall GRAND ARENA, pe Drumul Dealul Babii . Blocul are curte proprie cu acces cu bariere si gazon in curtea interioara. ...

2096 EUR/m2 | 55 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Vând apartament 2 camere
10
4

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere cu boxă subsol si loc parcare. Cu centrala termica proprie complet mobilat ..bloc anvelopat.

2000 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

 Inchiriez ap.2 camere ultracentral Unirii
6

Inchiriez ap.2 camere ultracentral Unirii

Inchiriez ap.2 camere in vila complet separat contorizat utilat g.f.p.t centrala termica proprie și aer condiționat etaj 1 din 2 in vila la 5 min de metrou Unirea și 7min.de parcul Carol. Apartamentul are 2 camere, plus o camera birou,baie,bucatarie, balcon și boxa la subsol. 470 chirie Tel ...

9 EUR/m2 | 49 m2

Centrul Civic, Sector 4, Bucuresti

2 camere 69mp - Popesti Leordeni
9
4

2 camere 69mp - Popesti Leordeni

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -La 3 minute de statie STB 440 -Supermarket in complex -In apropiere de scoala, gradinita, banca -Strada asfaltata cu imobile cu regim redus de inaltime. -Spatii verzi in incinta complexului 2. Beneficii tehnice ale ofertei: -Suprafata ...

1594 EUR/m2 | 69 m2

oltenitei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 113.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Se vinde ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei
13

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei. Locatie: Drumul Dealul Bistrii Suprafata utila totala: 53,3 mp An constructie: 2015 Etaj: Parter din 3 Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Loc de parcare inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol Pret: 113.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi si centre comerciale ...

2132 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - TMC Park
14

Apartament 2 camere - TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Boxa inclusa in pret . Pret : * 113.000 euro Detalii suplimentare si vizionari ...

2354 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 |  + Boxa Inclusa
16

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | + Boxa Inclusa

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere mobilat+parcare Metrou Aparatorii Patriei 7min
12

Apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata sau investitie. Un avantaj important il reprezinta locul ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea