Apartamente 2 camere Sector 5 Bucuresti

Promovat
2 camere de vanzare cu loc parcare, bloc nou, Rahova - Salaj
17
5

Va propunem spre cumparare un frumos apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, cartierul Rahova, in complexul rezidential Dream Residence - Sos.Salaj nr.347. Locuinta foarte curata si luminoasa, se afla la etajul 4 intr-un imobil cu 6 etaje modern cu lift. Construit in 2015, blocul este pozitionat ...

1837 EUR/m2 | 46 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
apartament de 2 camere de vanzare zona Rahova
4
28

apartament de 2 camere de vanzare zona Rahova

Apartament de 2 camere propus spre vanzare intr-un ansamblul rezidential din zona Rahova. Locuinta prezentata are suprafata totala utila de 50mp, este situat la etajul 1 si dispune de o compartimentare moderna,semidecomandata. Aceasta proprietate se preda complet mobilata si utilata .

1700 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Duplex cu 2 camere superb langa Parcul Carol
17

Duplex cu 2 camere superb langa Parcul Carol

Ne face placere sa va prezentam un duplex cu 2 camere superb, complet mobilat si utilat modern, ideal pentru locuire imediata, situat intr-un imobil bine intretinut, construit in 2011, in complexul Serena Apartments, vis-a-vis de Parcul Carol. Caracteristici cheie: Suprafata utila: 78.73 mp utili | ...

3175 EUR/m2 | 79 m2

Parcul Carol, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere lux 13, renovat nou, bloc 1992 zona Marriott
13

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament elegant cu 2 camere, complet renovat și utilat premium, situat în zona Panduri - Calea 13 Septembrie, în imediata apropiere a Hotelului Marriott. Apartamentul se află într-un bloc solid construit în anul 1992 și impresionează prin finisajele moderne ...

3431 EUR/m2 | 58 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 camere in 13 Septembrie, sector 5
8

Vanzare Apartament 2 camere in 13 Septembrie, sector 5

Cristal Holding Imobiliare va propune spre vanzare un apartament de 2 camere cu o suprafata de 64 mp. Apartamentul are centrala proprie,blocul este reabilitat termic. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Pentru mai multe detalii si vizionari,nu ezitati sa ne contactati! Oferim consultanta imobiliara ...

2500 EUR/m2 | 64 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Parc Sebastian | Bloc Nou
6

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Parc Sebastian | Bloc Nou

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, complet mobilat și utilat, situat într-un imobil modern din 2012, în zona Sebastian. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp și este amplasată la etajul 1, oferind acces facil și confort sporit. Apartamentul se vinde exact ca ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

2 camere de vanzare| bloc 2016 | et. 1 | Marriot -Palatul Parlamentului
10

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat într-un imobil construit în anul 2016, poziționat excelent în zona 13 Septembrie – Marriott – Palatul Parlamentului. Apartamentul este amplasat la etajul 1 din 5 al unui bloc solid, bine izolat termic și locuit ...

3796 EUR/m2 | 54 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere decomandat, etaj 7, parcare, 13 Septembrie
6

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat într-un imobil premium finalizat în 2025 , în zona 13 Septembrie – Prosper. Apartamentul are o suprafață utilă de 68 mp, incluzând o terasă generoasă de 16 mp, perfectă pentru relaxare. Este amplasat la etajul ...

2574 EUR/m2 | 68 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat, bloc reabilitat, etaj 3, 13 Septembrie
15

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Drumul Sării – 13 Septembrie, într-un bloc curat și bine întreținut, construit în anul 1986 și reabilitat termic. Proprietatea este amplasată la etajul 3 din 4 și are o suprafață utilă de 57 mp, Locuința dispune ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Sebastian, centrală proprie, bloc reabilitat
13
3

OCAZIE EXCELENTĂ! Apartament 2 camere semidecomandat, recent renovat, zona Mihail Sebastian Calea Rahovei IDEAL PENTRU LOCUIT SAU INVESTIȚIE! Dacă îți dorești un apartament eficient compartimentat, situat într-o zonă bine conectată a Bucureștiului, într-un bloc reabilitat termic și fără risc seismic, ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Cotroceni
6
4

Apartament 2 camere zona Cotroceni

Vând apartament cu 2 camere, situat într-o zonă deosebită, între Cotroceni și Politehnica. Suprafața utilă a apartamentului este de 55 mp, oferind un spațiu generos și confortabil. Locuința este situată într-o zonă bine cotată, aproape de Politehnica, transport public, magazine și parcuri. Compartimentare: ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Sebastian
7
41

Apartament 2 camere de vanzare zona Sebastian

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sebastian confort 1 decomandat,etaj 2 situat in zona Sebastian.Intr-un bloc 1988.Suprafata utila a apartamentului este de 51 mp Apartamentul se vinde mobilat si utilat conform pozelor.

1529 EUR/m2 | 51 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Rahova
6
56

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Rahova

Oferim spre vanzare 2 camere, situat in zona Rahova, semidecomandat, suprafata de 38 mp2, situat la etajul 1 intr-un imobil izolat in 2018. Acces linie RATB 117, magazine alimentare Profi si Kafland 1 statei de autobuz distanta. Destul de aproape Piata Rahova - Cartier Rahova.

1053 EUR/m2 | 38 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere in zona Rahova
6
29

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere in zona Rahova

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere in zona Rahova,suprafata este de 58mp utili,an de constructie 1980,se ofera si loc de parcare,la 10 minute de metrou,se vinde complet utilat si mobilat,etaj 2 din 5,sunati-ma pentru detalii.