Apartamente 2 camere Sector 5 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Soseaua Giurgiului / Drumul Gazarului
15

Apartament 2 camere Soseaua Giurgiului / Drumul Gazarului

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 2 camere,decomandat, cu o suprafata totala de aproximativ 50 mp. Caracteristici: -etaj 3/7 -dispune de balcon si spatii de depozitare -compartimentare decomandata -renovat recent -mobilat -exista si uscatorie pe etaj -blocul se va reabilita in 2-3 ...

1499 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Oportunitate – 2 camere decomandat 55,51 mp | Bloc reabilitat |
11
1

Apartament cu 2 camere decomandat, situat pe Strada Mărgeanului, în Sector 5, într-un imobil construit în anul 1984 și reabilitat termic. Apartamentul este amplasat la etajul 7 din 8 și beneficiază de o compartimentare foarte eficientă, cu spații bine delimitate și suprafețe generoase pentru acest tip ...

1586 EUR/m2 | 53 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Sebastian
7
41

Apartament 2 camere de vanzare zona Sebastian

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sebastian confort 1 decomandat,etaj 2 situat in zona Sebastian.Intr-un bloc 1988.Suprafata utila a apartamentului este de 51 mp Apartamentul se vinde mobilat si utilat conform pozelor.

1529 EUR/m2 | 51 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Bd Eroilor- Academia Militara.
20

Apartament 2 camere Bd Eroilor- Academia Militara.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 2 camere situat pe bd.Eroilor, stradal ,in apropiere de Academia Militara,. Apartamentul este la etajul 3/4, semidecomandat, cu vedere fata (bulevard), renovat complet,instalatie sanitara cupru,instalatie electrica cupru, parchet stejar masiv) ...

3706 EUR/m2 | 51 m2

cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR  Ferentari Vadul Nou Ale.Livezilor Libera
6
5

PROPRIETAR Ferentari Vadul Nou Ale.Livezilor Libera

PROPRIETAR vând Apartament cu 2 Camere Semidecomandat cu Sup.37 mp, (cum apare și in Schiță), LIBERA, Etaj 4 din 4, Anul 1975, poziționată pe MIJLOC, NEAMENAJATA (necesita Renovare parțială, deoarece am făcut câteva investiții în ea și anume am schimbat instalația Sanitara la Baie, Sifonul de Pardoseala ...

946 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
92

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Vând apartament din motive de sănătate  ferentari cu toate actele la zi
1
13

Vând apartament din motive de sănătate ferentari cu toate actele la zi

Bună ziua vând apartament 2 camere ,din motive de sănătate, pentru al vedea ma sunați sa programam o vizionare ,menționez ca se vinde particular nu sunt agenție nu ma descurc sa fac poze din acest motiv nu am pus aveam doar o poza in telefon cu schiță apartamentului.va mulțumesc . 35000 euro negociabil. ...

1000 EUR/m2 | 35 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Apartment 2 camera de vanzare
8
9

Apartment 2 camera de vanzare

Apartment 2 camera, Margeanului Sect.5, nemobilat, semi-renovat, curat, liber,acte la zi, se accepta credit, et.9, pret: 77000.euro Tel:

1638 EUR/m2 | 47 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere lux 13, renovat nou, bloc 1992 zona Marriott
13

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament elegant cu 2 camere, complet renovat și utilat premium, situat în zona Panduri - Calea 13 Septembrie, în imediata apropiere a Hotelului Marriott. Apartamentul se află într-un bloc solid construit în anul 1992 și impresionează prin finisajele moderne ...

3431 EUR/m2 | 58 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 camere in 13 Septembrie, sector 5
8

Vanzare Apartament 2 camere in 13 Septembrie, sector 5

Cristal Holding Imobiliare va propune spre vanzare un apartament de 2 camere cu o suprafata de 64 mp. Apartamentul are centrala proprie,blocul este reabilitat termic. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Pentru mai multe detalii si vizionari,nu ezitati sa ne contactati! Oferim consultanta imobiliara ...

2500 EUR/m2 | 64 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Parc Sebastian | Bloc Nou
6

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Parc Sebastian | Bloc Nou

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, complet mobilat și utilat, situat într-un imobil modern din 2012, în zona Sebastian. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp și este amplasată la etajul 1, oferind acces facil și confort sporit. Apartamentul se vinde exact ca ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

2 camere de vanzare| bloc 2016 | et. 1 | Marriot -Palatul Parlamentului
10

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat într-un imobil construit în anul 2016, poziționat excelent în zona 13 Septembrie – Marriott – Palatul Parlamentului. Apartamentul este amplasat la etajul 1 din 5 al unui bloc solid, bine izolat termic și locuit ...

3796 EUR/m2 | 54 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament de vanzare
9

Apartament de vanzare

Pt mai multe poze si detalii va astept la nr de tel 0764837772

477 m2

Sector 5, Bucuresti

Ap. 2 camere | 68mp | et 7 | bloc 2025 | Calea 13 Septembrie
6

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat într-un imobil premium finalizat în 2025 , în zona 13 Septembrie – Prosper. Apartamentul are o suprafață utilă de 68 mp, incluzând o terasă generoasă de 16 mp, perfectă pentru relaxare. Este amplasat la etajul ...