Apartamente 2 camere Buzau

Promovat
2 camere Balcescu Crang
5

2 camere Balcescu Crang

Apartament zonă foarte bună Crâng, lângă Gpp nr. 4, liceul pedagogic și Școala gimnazială nr. 15, decomandat, confort I, etaj 4, luminos și spațios. Suprafața utilă de 47 mp plus balcon. Dispune de îmbunătățiri precum: tâmplărie exterior termopan și termopan lemn, balcon închis în termopan, centrală ...

1487 EUR/m2 | 47 m2

Buzau, Buzau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat, 60 mp, in Dorobanti 1, langa Triton
10
4

Apartament 2 camere in Dorobanti 1 Situat la etajul 3 din 4. Foarte spatios, decomandat, 2 balcoane, suprafata utila totala de 60 mp. Imobilul este compus din: -1 living -1 dormitor -1 bucatarie -1 baie -2 balcoane inchise cu PVC termopan -1 hol Apartamentul dispune de centrala termica proprie, aer conditionat, ...

1332 EUR/m2 | 60 m2

Dorobanti%252b1, Buzau, Buzau

Schimb apartament 2 camere decomandat Buzau cu similar Bucuresti
5
10

Schimb apartament decomandat in Buzau cu similar Bucuresti. Apartamentul este situat in cartierul Micro XIV, la parter si este format din dormitor, sufragerie, bucătărie, fara balcon, baie, suprafață desfasurata 45,83, an constructie 1970. Îmbunătățiri: parchet, gresie, faianță, geamuri termopan. Apartamentul ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Micro 14, Buzau, Buzau

Vanzare apartament 2 camere Nicolae Balcescu
6
9

Vanzare apartament 2 camere Nicolae Balcescu

Vanzare apartament 2 camere cf 1 decomandat, situat in zona bld. Nicolae Balcescu, Ramnicu Sarat, avand o suprafata utila de 38mp, la etajul 4, bloc construit in anul 1984. Imobilul este compus din 1 living, 1 dormitor, 1 bucatarie, 1 baie, 1 hol, 1 balcon inchis in cornier. Incalzirea se face prin ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Gara, Ramnicu Sarat, Buzau

Vand apartament 2 camere confort 1 sporit,decomandat etaj 2 7, str.Sporturilor,Buzau.
8
2

Apartament 2 camere decomandat,suprafata utila 56,43m patrati,2 balcoane inchise cu termopan,renovat in 2024,complet utilat ,mobila noua,centrala proprie,etaj 2 din 7,blocul dispune de ascensor ,izolat termic,anul de constructie 2000 viv-a-vis de Parcul Tineretului.Buzau sau schimb cu garsoniera confort ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Buzau, Buzau

Apartament 2 camere decomandat, etaj 1   Platou Dacia
8
1

Apartament 2 camere decomandat, etaj 1 Platou Dacia

Proprietar vând apartament de 2 camere decomandat, renovat, mobilat si utilat nou in 2024. Apartamentul este situat la etajul 1 3, in mijlocul blocului. Este luminos, insorit pe tot parcursul zilei, livingul si sufrageria au orientare estica, iar dormitorul orientare vestica. Apartamentul are 2 balcoane, ...

1645 EUR/m2 | 51 m2

Central, Buzau, Buzau

Vand apartament cu 2 camere 11

Vand apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat ,cu mici îmbunătățiri,centrala proprie ,etaj 4 4,fara balcon ,zona Unirii Sud,aproape de farmacii,bănci,Luca.Exclus orice fel de agenție!

1075 EUR/m2 | 40 m2

Buzau, Buzau

Apartament cu 2 camere, Buzău, Dorobanți
8
2

Apartament cu 2 camere, Buzău, Dorobanți

Apartament 2 camere, confort 1, decomandat, Zona Dorobanti, langa parcul Marghiloman. Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in cartierul Dorobanti langa parcul Marghiloman. Imobilul este amplasat, la etajul 4, beneficiind de vedere stradala si acces facil catre principalele ...

1204 EUR/m2 | 54 m2

Buzau, Buzau

Vand    IN RENOVARE - SPRE SFARSIT  : Apartament 2 camere cf 1 semidecomandat zona Micro 3
8
5

Vand IN RENOVARE - SPRE SFARSIT : Apartament 2 camere cf 1 semidecomandat zona Micro 3

IN RENOVARE - SPRE SFARSIT Apartament 2 camere, etaj 4 4 , suprafata utila 53.5 mp, Micro3, zona centrelor comerciale. Dotări: termopan, , centrala termina, izolat exterior. Casa scării renovată complet, zona foarte linistita, Scoala 11 si gradinita, la 3 minute de mers pe jos. Imobilul este compus ...

Micro%2b3, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere
5
3

Apartament 2 camere

De vânzare, apartament semidecomandat,cu doua camere, etaj 2 4, situat in cartierul micro 14, suprafață utilă 40 mp plus balcon de 9 m, centrala termica,aer condiționat, mobilat și utilat. Apartamentul este foarte călduros, fiind izolat termic,dispune și de o debara spatioasa( pe casa scării,împărțită ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

Buzau, Buzau

vand apartament
6
12

vand apartament

vând apartament cu 2 camere, 50mp, etaj 10 cu îmbunătățiri preț 48mii

960 EUR/m2 | 50 m2

Buzau, Buzau

Proprietar:vand apartament zona excelenta!
4
6

Proprietar:vand apartament zona excelenta!

Apartament decomandat zona Spiru Haret-Ciochinescu, etaj 3 4; 50m utilizabili+5m balcon inchis cu termopan,incalzire centralizata, centrala noua nefolosita. Apartament compus din: sufragerie cu iesire in balcon, hol spatios cu debara mare cu oglinzi, bucatarie de forma ...

1382 EUR/m2 | 55 m2

Buzau, Buzau

Vând apartament 2 camere decomandat
9
7

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere, decomandat, situat la etaj5din10,în zonă liniștită.Apartament curat,mobilat, parchet lemn, etc.Creșă și grădiniță în vecinătatea blocului, lift nou, balcon acoperit termopan,,,Apartamentul se vinde mobilat conform pozelor,,

1398 EUR/m2 | 49 m2

Buzau, Buzau

Apartament cochet, micuț și practic
6
3

Apartament cochet, micuț și practic

Apartament într-un bloc fără bulină, fără risc seismic, luminos, bine întreținut, efficient compartimentat, cochet, cu ferestrele spre fața blocului, etajul 1, -izolat termic, -centrală proprie, -aer condiționat, -mobilat parțial- holul de intrare și bucătăria. Aparatură electrică- frigider, hotă, ...

1656 EUR/m2 | 32 m2

Unirii Sud, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere CENTRAL
10
14

Apartament 2 camere CENTRAL

Vand apartament etaj 4 cu inbunatatiri,nemobilat -Pozitionare centrala ,langa piata(ca si reper laboratorul de analize SANTE) -Centrala termica -Aer conditionat -Geamuri termopan,rulou aluminiu exterior la dormitor -Balcon inchis cu termopan si incalzit termic -Izolat exterior cu polistiren 10 cm si ...

802 EUR/m2 | 58 m2

Piata, Ramnicu Sarat, Buzau

Apartament doua camere bd. Stadionului ,complet mobilat utilat
7
3

Se oferă spre vânzare apartament modern cu 2 camere, situat în zona Micro XIV, ideal pentru locuit sau investiție. Locuința este complet mobilată și utilată, amenajată într-un stil modern, cu accente elegante de design. Apartamentul dispune de: Living spațios, amenajat modern, cu mobilier de calitate ...

1375 EUR/m2 | 40 m2

Buzau, Buzau

Apartament 2 camere Buzău 70000 euro
10
2

Apartament 2 camere Buzău 70000 euro

Apartament 2 camere Semidecomandat Et9 Centrala termica noua, Oct 2025 Tamplarie termopan Salamander Renovat Balcon inchis cu tamplarie termopan Izolat termic exterior (10cm) Apartament foarte curat si ingrijit Se accepta credit bancar 45.2 mp suparata utila +balcon 6.6mp=total 52 mp Anul construcției ...

1556 EUR/m2 | 45 m2

Buzau, Buzau

ap. 2 camere et.1 Unirii Agentie Imobiliara
5
1

ap. 2 camere et.1 Unirii Agentie Imobiliara

Apartament disponibil spre vânzare etaj 1 - Unirii Sud, Aleea Insulei Vă prezentăm un apartament practic și bine întreținut, cu suprafața de 32 mp, potrivit atât pentru locuință proprie, cât și pentru investiție. Caracteristici: etaj 1 centrală proprie aer condiționat izolat termic ...

1594 EUR/m2 | 32 m2

Buzau, Buzau

Vând apartament 2 camere
8
1

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere,zona Parcul Crâng,str Caraiman,la fațada străzii,et.4 4,cu vedere la muzeul județean,in apropiere de parcul Crâng,vis a vis de statia mijloacelor de transport în comun,Spitalul județean și Piata Crâng in apropiere Îmbunătățiri:ușa metalică intrare,balcon și geamuri termopan,aer ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Buzau, Buzau

Vand apartament 2 camere Unirii Sud
9
6

Vand apartament 2 camere Unirii Sud

Apartamentul are 2 camere ,decomandat ,64 m utili.cei interesati sunt asteptati sa-l vada live. Are balcon inchis pe partea cu sufrageria,vedere superba,centrala schimbata in urma cu 2 ani Et 4 din 14 ,bld Unirii ,in apropiere aveti lidl ,profi ,scoala 15,gradinita 8,Kaufland,parc Crang,Buzau

1703 EUR/m2 | 64 m2

Buzau, Buzau

vand   ap 2 camere ,et 2,bl.Camelia
4
13

vand ap 2 camere ,et 2,bl.Camelia

Vand ap 2 cam ,56 m,decomandat,izolat,centrala,ac,3 balcoane,boxa,et.2,bl.Camelia-80000 euro,tel

1429 EUR/m2 | 56 m2

Central, Buzau, Buzau

Spatiu comercial   Apartament 2 Camere amenajat pentru Cabinet medical**
2
1

Spatiu comercial Apartament 2 Camere amenajat pentru Cabinet medical**

**Locație:** Zonă Piața - Aproape de puncte de interes! **Suprafață:** 70 mp **Detalii Apartament:** Oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un bloc din beton armat construit în 1980, perfect pentru desfășurarea activității unui cabinet medical (familie, stomatologic, de specialitate) ...

1008 EUR/m2 | 60 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Apartament 2 camere, 50mp, parc Crang,et 3 4, 50m de bld Balcescuexpunere totala est-sud insemnand lumina naturala toata ziua plus cost redus la incalzire, an constructie1978.Totul renovat de la zero in oct 2024, instaltie electric noua, panou electric nou, circuite separate pe fiecare camera, bucatarie, ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Buzau, Buzau

Vand Apartament 2 camere zona Micro V
4
8

Vand Apartament 2 camere zona Micro V

Apartament 2 camere decomandat 40 mp etj. 4 din 4.Dispune de urmatoarele imbunatatiri: gresie, faianta, parchet, termopane, centrala termica, , izolat interior exterior.

1475 EUR/m2 | 40 m2

Micro%2b5, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere
5
5

Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere semidecomandet etaj 7 10 parchet nou tamplarie noua centrala clima etc.

1569 EUR/m2 | 51 m2

Buzau, Buzau

Vând apartament
5

Vând apartament

Vând apartament semidecomandat vizavi de spital micro 14 mobilat sau nemobilat suprafață utilă 40 m pătrați utili la 4 din 4 izolație acoperiș nouă

1300 EUR/m2 | 40 m2

Buzau, Buzau

Apartament de vanzare 1

Apartament de vanzare

Vand apartament cu 2 camere , la etajul 4, cu imbunatatiri : Izolatie exterioara facuta, termopane , balcon inchis cu termopan, centrala , aer conditionat, in Ramnicu Sarat, jud. Buzau. Apartamentul este situat in Centru, in spate la Complexul Victoria. Pret usor negociabil . Pentru detalii , tel: ...

926 EUR/m2 | 54 m2

Central, Ramnicu Sarat, Buzau

Persoană fizică vând apartament 2 camere Unirii Sud
8
7

Persoană fizică vând apartament 2 camere Unirii Sud

Persoana fizica vand acest apartament cu 2 camere situat pe Strada Unirii, intersecția Patriei cu Unirii, la etajul 2, având o suprafață utilă de 59,3 mp. Este decomandat, confort 1, actele sunt la zi. Interiorul este luminos, cu parchet si gresie. Bucătăria este utilata complet. Are aer condiționat, ...

1498 EUR/m2 | 60 m2

Buzau, Buzau

Apartament 2 camere | Parter | 50 mp utili | Ramnicu Sarat, Posta Costieni | PRET NEGOCIABIL
10
5

Locatie: Str. Costieni (la 2 minute de Posta Costieni), Ramnicu Sarat, jud. Buzau Stare si dotari: - Bloc izolat termic (constructie 1978) - Semi-decomandat - Apartament izolat termic interior - exterior - Centrala termica proprie - Ferestre termopan cu gratii de protectie noi - Calorifere noi, revizuite - ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Vand apartament 2 cam.
3
14

Vand apartament 2 cam.

Vand ap. 2 cam. cf. 1, semidecomandat, et. 3 10, M XIV Buzau. Pret 57.000 euro, negociabil.

1036 EUR/m2 | 55 m2

Micro%2b14, Buzau, Buzau

Apartament de vânzare
10

Apartament de vânzare

Se vinde apartament in buzău micro 5recent renovat

1316 EUR/m2 | 57 m2

Buzau, Buzau

Vand apartament
10
2

Vand apartament

Ofer spre vanzare apartament 2 camere in Municipiul Rm Sarat jud Buzau, cu o suprafata de 52m2, semidecomandat, la etajul 4 in Zona Pod. Apartamentul este renovat recent, cu multiple inbunatatiri ( geamuri termopan, usa metalica, gresie , faianta, usi celulare si din lemn, parchet). Incalzirea se face ...

981 EUR/m2 | 52 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Apartament 2 camere Dorobanti I - Zonă liniștită cu spații verzi și locuri de parcare
9
4

Apartament 2 camere zona Dorobanti 1, la 5 minute de piata Dorobanti si parcul Marghiloman. Strada linistita cu locuri de parcare recent asfaltată. Are termopane, centrala proprie. Scoala nr 7 la 5 minute. Bloc izolat termic. Balcon inchis in termopan. Etaj 4 din 4. Baie renovată recent. Obloane exterior. ...

1196 EUR/m2 | 51 m2

Buzau, Buzau

Apartament 3 camere decomandat, Unirii Sud,mobilat utilat,la cheie
10
34

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat- utilat total, 66,4 mp utili + 3 mp balcon( 80 mp suprafață construită) situat la etajul 8 din 10, pe Bulevardul Unirii Sud, zona farmaciei Dona( pe aceeași parte). Apartamentul este dotat cu centrală proprie IMERGASS montată de 2 ani, ...

1145 EUR/m2 | 69 m2

Buzau, Buzau

Vand apartament 2 camere micro14
9
34

Vand apartament 2 camere micro14

Apartment 2 camere semidecomandat pretul este negociabil

1250 EUR/m2 | 36 m2

Buzau, Buzau

vanzare apartament 3

vanzare apartament

vand apartament 2 camere decomandat,cu boxa la subsol,centrala proprie,1 camera deasupra apartamentului 24 mp(zona uscator) ce poate fi folosita pentru depozitare) situat pe bd.Unirii Sud.Relatii la tel.

1481 EUR/m2 | 54 m2

Unirii%25252bSud, Buzau, Buzau

Vând apartament 2camere zona centrală în spate la Clubul Polițiștilor,etaj 2  4 loc parcare asigura
5
8

Vând apartament 2camere zona centrală în spate la Clubul Polițiștilor,etaj 2 4 loc parcare asigura

Apartament din anul 1990.etaj 2 4 zona centrală.

1269 EUR/m2 | 67 m2

Buzau, Buzau

Apartament 2 camere (55 mp.), etaj 4, zona centrala-strada Toamnei
5
3

Apartament 2 camere (55 mp.), etaj 4, zona centrala-strada Toamnei (2 minute de Piata Centrala), semidecomandat, centrala proprie, se preda mobiliat complet. Pret negociabil. Telefon

764 EUR/m2 | 55 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Apartament 60mp Nehoiu centru
9
1

Apartament 60mp Nehoiu centru

Apartament 60 mp mobilat centru Nehoiu strada Nicolae Costache bloc A6 ap. 2 parter Mobilat Tel.

917 EUR/m2 | 60 m2

Central, Nehoiu, Buzau

Apartament Ultracentral langa Platou Dacia etaj 2!!
11
14

Apartament Ultracentral langa Platou Dacia etaj 2!!

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere, confort 1, semi-decomandat, 41 mp, situat in zona centrala a orasului, etaj 2 din 4, pretabil pentru investitii, inchiriere, birouri, firma sau locuinta. Apartamentul nu are imbunatatiri, necesita renovare completa. Pret de vanzare 56.000 euro, se accepta ...

1122 EUR/m2 | 41 m2

Central, Buzau, Buzau

apartament doua camere Buzău zona N.Balcescu 10

apartament doua camere Buzău zona N.Balcescu

apartament etj3 mobilat imbunatatit centrala proprie, baie cu cabina de dus și bideu, gresie și faianță, balcon, obloane la toate geamurile.

1509 EUR/m2 | 57 m2

Buzau, Buzau

Apartament de vânzare   53 mp   Nehoiu, Buzau
10
3

Apartament de vânzare 53 mp Nehoiu, Buzau

Apartament de vanzare in Nehoiu strada Alexandru Ioan Cuza bloc 28C etaj 3 din 4. Suprafata utila este de 53 metri patrati. Apartamentul este decomandat si bine compartimentat, fiind ideal pentru o familie sau pentru investitie. Compartimentare: apartamentul are 2 camere spatioase, un dormitor si un ...

679 EUR/m2 | 53 m2

Central, Nehoiu, Buzau

Vând apartament cu 2 camere   parter
1

Vând apartament cu 2 camere parter

Cartier Costieni Parter 2 camere Dimensiune 50 mp2 Balcon închis Izolație subsol Izolație exterioară Scurgeri canalizare separată Centrală termică Mobilat parțial

1050 EUR/m2 | 50 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

apartament 2 camere
10
7

apartament 2 camere

imobiliare Rm-Sărat Buzau

1000 EUR/m2 | 60 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Vand apartament 2 camere decomandat, mobilat si utilat
7
5

Vand apartament 2 camere decomandat, mobilat si utilat

2 camere decomandat ,suprafata totala 60 ml, balcon 5,5 ml.,mobilat + utilat ,centrala termica. Micro 5 .etaj 9 din 10 langa Piata Micro 5

1000 EUR/m2 | 60 m2

Micro 5, Buzau, Buzau

Vânzare imobil cota parte apartament tip birou
7
12

Vânzare imobil cota parte apartament tip birou

Vând Cota 1 2 din imobilul apartament situat in zonă ultracentrală, cu deschidere la Platou - Piata Daciei. Apartamentul este complet renovat și utilat, este spațios, luminos, călduros, avand un ambient plăcut, fiind pretabil pentru birou avocatură, asa cum a activat, cat și pentru multiple domenii ...

600 EUR/m2 | 50 m2

Buzau, Buzau

Apartament 2 camere central.
2
21

Apartament 2 camere central.

Vand apartamet cu 2 camere la etajul 3 din 4 in bloc izolat pe exterior incadrat in clasa energetica B. Ca pozitie este situat pe mijlocul blocului si este calduros. Apartamentul este intabulat cu toate actele pregatite si liber de sarcini. Este situat pe aleea Stejarului in imediata apropiere de gradinita, ...

1500 EUR/m2 | 43 m2

Unirii Sud, Buzau, Buzau

Schimb Ap. 2 cam cu 3 sau casa
10
1

Schimb Ap. 2 cam cu 3 sau casa

Ofer spre schimb apartament 2 camere semidecomandat, situat în zona Obor Buzău, etaj 2, suprafață utilă 43,81 mp, integral renovat. Locuința dispune de centrală termică nouă, termopane, uși noi, instalație electrică nouă pe cupru, parchet laminat, gresie, faianță și sanitare noi. Doresc schimb cu apartament ...