Apartamente 2 camere Buzau

Promovat
2 camere Balcescu Crang
5

2 camere Balcescu Crang

Apartament zonă foarte bună Crâng, lângă Gpp nr. 4, liceul pedagogic și Școala gimnazială nr. 15, decomandat, confort I, etaj 4, luminos și spațios. Suprafața utilă de 47 mp plus balcon. Dispune de îmbunătățiri precum: tâmplărie exterior termopan și termopan lemn, balcon închis în termopan, centrală ...

1487 EUR/m2 | 47 m2

Buzau, Buzau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat, etaj 1   Platou Dacia
8
1

Apartament 2 camere decomandat, etaj 1 Platou Dacia

Proprietar vând apartament de 2 camere decomandat, renovat, mobilat si utilat nou in 2024. Apartamentul este situat la etajul 1 3, in mijlocul blocului. Este luminos, insorit pe tot parcursul zilei, livingul si sufrageria au orientare estica, iar dormitorul orientare vestica. Apartamentul are 2 balcoane, ...

1645 EUR/m2 | 51 m2

Central, Buzau, Buzau

Se vinde imobil cu 2 camere , bdul N. Balcescu , liber , decomandat
8
3

Se vinde imobil compus din 2 camere , decomandat , confort1 , liber, balcon de 9 mp , centrala proprie, pret 59000 euro Pentru vizionari sunati la 0765431415 ,0722530389

1204 EUR/m2 | 49 m2

balcescu, Buzau, Buzau

Vand apartament cu 2 camere 11

Vand apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat ,cu mici îmbunătățiri,centrala proprie ,etaj 4 4,fara balcon ,zona Unirii Sud,aproape de farmacii,bănci,Luca.Exclus orice fel de agenție!

1075 EUR/m2 | 40 m2

Buzau, Buzau

Apartament cu 2 camere, Buzău, Dorobanți
8
2

Apartament cu 2 camere, Buzău, Dorobanți

Apartament 2 camere, confort 1, decomandat, Zona Dorobanti, langa parcul Marghiloman. Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in cartierul Dorobanti langa parcul Marghiloman. Imobilul este amplasat, la etajul 4, beneficiind de vedere stradala si acces facil catre principalele ...

1204 EUR/m2 | 54 m2

Buzau, Buzau

Vand    IN RENOVARE - SPRE SFARSIT  : Apartament 2 camere cf 1 semidecomandat zona Micro 3
8
5

Vand IN RENOVARE - SPRE SFARSIT : Apartament 2 camere cf 1 semidecomandat zona Micro 3

IN RENOVARE - SPRE SFARSIT Apartament 2 camere, etaj 4 4 , suprafata utila 53.5 mp, Micro3, zona centrelor comerciale. Dotări: termopan, , centrala termina, izolat exterior. Casa scării renovată complet, zona foarte linistita, Scoala 11 si gradinita, la 3 minute de mers pe jos. Imobilul este compus ...

Micro%2b3, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere
5
3

Apartament 2 camere

De vânzare, apartament semidecomandat,cu doua camere, etaj 2 4, situat in cartierul micro 14, suprafață utilă 40 mp plus balcon de 9 m, centrala termica,aer condiționat, mobilat și utilat. Apartamentul este foarte călduros, fiind izolat termic,dispune și de o debara spatioasa( pe casa scării,împărțită ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

Buzau, Buzau

vand apartament
6
12

vand apartament

vând apartament cu 2 camere, 50mp, etaj 10 cu îmbunătățiri preț 48mii

960 EUR/m2 | 50 m2

Buzau, Buzau

Proprietar:vand apartament zona excelenta!
4
6

Proprietar:vand apartament zona excelenta!

Apartament decomandat zona Spiru Haret-Ciochinescu, etaj 3 4; 50m utilizabili+5m balcon inchis cu termopan,incalzire centralizata, centrala noua nefolosita. Apartament compus din: sufragerie cu iesire in balcon, hol spatios cu debara mare cu oglinzi, bucatarie de forma ...

1382 EUR/m2 | 55 m2

Buzau, Buzau

Apartament 2 camere Micro 14
6
2

Apartament 2 camere Micro 14

ID 6683 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare apartament 2 camere tip vagon, cartier Micro 14, zona Statia de Salvare. -an constructie 1970 -etaj 4 din 4 -suprafata utila 33.37 mp, suprafata totala 37 mp -alcatuire: sufragerie, dormitor, bucatarie, baie, balcon, hol. - imbunatatiri: usa ...

1424 EUR/m2 | 33 m2

micro 14, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere semidecomandat Unirii Sud
6
4

Apartament 2 camere semidecomandat Unirii Sud

ID 6684 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare apartament 2 camere, semidecomandat, Unirii Sud -an constructie 1986 -etaj 3 din 9 -suprafata utila 52 mp, suprafata totala 55 mp -alcatuire: living, dormitor, bucatarie open-space, baie, hol, balcon -imbunatatiri: convector, usa metalica, usi ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

unirii sud, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere decomandat Dorobanti 2
11
2

Apartament 2 camere decomandat Dorobanti 2

ID 6685 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare apartament 2 camere, modern, decomandat dorobanti 2. -an constructie 1988 -etaj 4 din 4 -suprafata utila 56,26 mp -alcatuire: sufragerie, dormitor, bucatarie open-space, baie, 2 holuri, 2 balcoane -imbunatatiri: centrala termica, aer conditionat, ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

dorobanti 2, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere semidecomandat  Dorobanti I
8
1

Apartament 2 camere semidecomandat Dorobanti I

ID 6753 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare apartament semidecomandat 2 camere Dorobanti 1. -an constructie 1979 -etaj 4 din 4, hidro-termoizolat -suprafata utila 51.4 mp, la care adaugam balcon 4 mp -imbunatatiri:centrala termica, aer conditionat, usa metalica, usi interioare schimbate, ...

1196 EUR/m2 | 51 m2

dorobanti, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere ultracentral Buzau
6
1

Apartament 2 camere ultracentral Buzau

ID 5998 REGIS imobiliare va propune spre vanzare apartament 2 camere, ultracentral, semidecomandat, etaj 3 din 4. Ca imbunatatiri enumeram: centrala termica, aer conditionat, usa metalica, calorifere otel, geamuri si balcon cu termopan, izolatie exterioara. Nu are bulina de risc seismic, necesita ...

1667 EUR/m2 | 42 m2

central, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere Unirii Sud
9
35

Apartament 2 camere Unirii Sud

REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Unirii Sud ndash; Aleea Stejarului. - Locatie: Aleea Stejarului, intr-o zona linistita, cu trafic redus - Etaj: 4 din 4, imobil hidroizolat - Compartimentare: Semidecomandat - Stare juridica: Liber de ...

1094 EUR/m2 | 53 m2

unirii sud, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere modern si spatios Dorobanti Resident Buzau
11
3

REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un apartament modern de 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, in Dorobanti Resident Buzau. Apartamentul face parte din cadrul unui ansamblu rezidential privat construit in anul 2013, ce are curte interioara cu interfon, pentru acces pietonal si auto. Apartamentul ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

dorobanti, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere semidecomandat Brosteni Buzau
8
3

Apartament 2 camere semidecomandat Brosteni Buzau

REGIS Imobiliare va propune spre vanzare apartament 2 camere semidecomandat Brosteni, Buzau. Apartamentul, este situat la etajul 4 al unui bloc de 4 niveluri, are o buna hidroizolatie, termoizolat exterior si interior, este complet mobilat si utilat, clasic, stare buna. Are living spatios, dormitor ...

1294 EUR/m2 | 51 m2

brosteni, Buzau, Buzau

2 camere, decomandat, etaj 2, ULTRACENTRAL - Pia #539;a Daciei
8

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Apartament situat ultracentral, Piata Daciei, Buzau. Zona cu acces rapid la magazine, institutii, farmacii, restaurante si mijloace de transport. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: Apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, situat ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Buzau, Buzau

2 camere, 57 mp, etaj 4, Brosteni, Str. Sporturilor
8
4

2 camere, 57 mp, etaj 4, Brosteni, Str. Sporturilor

1. Beneficii oferite de zona: Apartament situat in Brosteni, str. Sporturilor, langa supermarket Penny ; In apropiere se afla Gradinita Nr. 18 ; Mijloace de transport in comun situate in apropiere ; Zona linistita 2. Beneficii tehnice ale ofertei: Apartament 2 camere, 57 mp, semidecomandat, situat ...

1208 EUR/m2 | 53 m2

brosteni, Buzau, Buzau

2 camere, 57 mp, etaj 4, zona Unirii, Str. Ciochinescu
5
3

2 camere, 57 mp, etaj 4, zona Unirii, Str. Ciochinescu

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Apartament situat in zona Str.Ciochinescu ; Colegiul National Pedagogic quot;Spiru Haretquot; situat la apx.350 m; Scoala Gimnaziala George Emil Palade situata la cateva minute de mers pe jos; Gradinita Nr.4 si Gradinita Nr.8 situate ...

1087 EUR/m2 | 52 m2

unirii sud, Buzau, Buzau

Vând apartament 2 camere decomandat
9
7

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere, decomandat, situat la etaj5din10,în zonă liniștită.Apartament curat,mobilat, parchet lemn, etc.Creșă și grădiniță în vecinătatea blocului, lift nou, balcon acoperit termopan,,,Apartamentul se vinde mobilat conform pozelor,,

1398 EUR/m2 | 49 m2

Buzau, Buzau

Apartament cochet, micuț și practic
6
3

Apartament cochet, micuț și practic

Apartament într-un bloc fără bulină, fără risc seismic, luminos, bine întreținut, efficient compartimentat, cochet, cu ferestrele spre fața blocului, etajul 1, -izolat termic, -centrală proprie, -aer condiționat, -mobilat parțial- holul de intrare și bucătăria. Aparatură electrică- frigider, hotă, ...

1656 EUR/m2 | 32 m2

Unirii Sud, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere CENTRAL
10
14

Apartament 2 camere CENTRAL

Vand apartament etaj 4 cu inbunatatiri,nemobilat -Pozitionare centrala ,langa piata(ca si reper laboratorul de analize SANTE) -Centrala termica -Aer conditionat -Geamuri termopan,rulou aluminiu exterior la dormitor -Balcon inchis cu termopan si incalzit termic -Izolat exterior cu polistiren 10 cm si ...

802 EUR/m2 | 58 m2

Piata, Ramnicu Sarat, Buzau

Apartament 2 camere decomandat, 60 mp, in Dorobanti 1, langa Triton
10
4

Apartament 2 camere in Dorobanti 1 Situat la etajul 3 din 4. Foarte spatios, decomandat, 2 balcoane, suprafata utila totala de 60 mp. Imobilul este compus din: -1 living -1 dormitor -1 bucatarie -1 baie -2 balcoane inchise cu PVC termopan -1 hol Apartamentul dispune de centrala termica proprie, aer conditionat, ...

1332 EUR/m2 | 60 m2

Dorobanti%252b1, Buzau, Buzau

Apartament doua camere bd. Stadionului ,complet mobilat utilat
7
3

Se oferă spre vânzare apartament modern cu 2 camere, situat în zona Micro XIV, ideal pentru locuit sau investiție. Locuința este complet mobilată și utilată, amenajată într-un stil modern, cu accente elegante de design. Apartamentul dispune de: Living spațios, amenajat modern, cu mobilier de calitate ...

1375 EUR/m2 | 40 m2

Buzau, Buzau

Apartament 2 camere Buzău 70000 euro
10
2

Apartament 2 camere Buzău 70000 euro

Apartament 2 camere Semidecomandat Et9 Centrala termica noua, Oct 2025 Tamplarie termopan Salamander Renovat Balcon inchis cu tamplarie termopan Izolat termic exterior (10cm) Apartament foarte curat si ingrijit Se accepta credit bancar 45.2 mp suparata utila +balcon 6.6mp=total 52 mp Anul construcției ...

1556 EUR/m2 | 45 m2

Buzau, Buzau

ap. 2 camere et.1 Unirii Agentie Imobiliara
5
1

ap. 2 camere et.1 Unirii Agentie Imobiliara

Apartament disponibil spre vânzare etaj 1 - Unirii Sud, Aleea Insulei Vă prezentăm un apartament practic și bine întreținut, cu suprafața de 32 mp, potrivit atât pentru locuință proprie, cât și pentru investiție. Caracteristici: etaj 1 centrală proprie aer condiționat izolat termic ...

1594 EUR/m2 | 32 m2

Buzau, Buzau

Vând apartament 2 camere
8
1

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere,zona Parcul Crâng,str Caraiman,la fațada străzii,et.4 4,cu vedere la muzeul județean,in apropiere de parcul Crâng,vis a vis de statia mijloacelor de transport în comun,Spitalul județean și Piata Crâng in apropiere Îmbunătățiri:ușa metalică intrare,balcon și geamuri termopan,aer ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Buzau, Buzau

Vand apartament 2 camere Unirii Sud
9
6

Vand apartament 2 camere Unirii Sud

Apartamentul are 2 camere ,decomandat ,64 m utili.cei interesati sunt asteptati sa-l vada live. Are balcon inchis pe partea cu sufrageria,vedere superba,centrala schimbata in urma cu 2 ani Et 4 din 14 ,bld Unirii ,in apropiere aveti lidl ,profi ,scoala 15,gradinita 8,Kaufland,parc Crang,Buzau

1703 EUR/m2 | 64 m2

Buzau, Buzau

vand   ap 2 camere ,et 2,bl.Camelia
4
13

vand ap 2 camere ,et 2,bl.Camelia

Vand ap 2 cam ,56 m,decomandat,izolat,centrala,ac,3 balcoane,boxa,et.2,bl.Camelia-80000 euro,tel

1429 EUR/m2 | 56 m2

Central, Buzau, Buzau

Spatiu comercial   Apartament 2 Camere amenajat pentru Cabinet medical**
2
1

Spatiu comercial Apartament 2 Camere amenajat pentru Cabinet medical**

**Locație:** Zonă Piața - Aproape de puncte de interes! **Suprafață:** 70 mp **Detalii Apartament:** Oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un bloc din beton armat construit în 1980, perfect pentru desfășurarea activității unui cabinet medical (familie, stomatologic, de specialitate) ...

1008 EUR/m2 | 60 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Apartament 2 camere, 50mp, parc Crang,et 3 4, 50m de bld Balcescuexpunere totala est-sud insemnand lumina naturala toata ziua plus cost redus la incalzire, an constructie1978.Totul renovat de la zero in oct 2024, instaltie electric noua, panou electric nou, circuite separate pe fiecare camera, bucatarie, ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Buzau, Buzau

Vand Apartament 2 camere zona Micro V
4
8

Vand Apartament 2 camere zona Micro V

Apartament 2 camere decomandat 40 mp etj. 4 din 4.Dispune de urmatoarele imbunatatiri: gresie, faianta, parchet, termopane, centrala termica, , izolat interior exterior.

1475 EUR/m2 | 40 m2

Micro%2b5, Buzau, Buzau

Apartament 2 camere
5
5

Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere semidecomandet etaj 7 10 parchet nou tamplarie noua centrala clima etc.

1569 EUR/m2 | 51 m2

Buzau, Buzau

Vând apartament
5

Vând apartament

Vând apartament semidecomandat vizavi de spital micro 14 mobilat sau nemobilat suprafață utilă 40 m pătrați utili la 4 din 4 izolație acoperiș nouă

1300 EUR/m2 | 40 m2

Buzau, Buzau

Apartament de vanzare 1

Apartament de vanzare

Vand apartament cu 2 camere , la etajul 4, cu imbunatatiri : Izolatie exterioara facuta, termopane , balcon inchis cu termopan, centrala , aer conditionat, in Ramnicu Sarat, jud. Buzau. Apartamentul este situat in Centru, in spate la Complexul Victoria. Pret usor negociabil . Pentru detalii , tel: ...

926 EUR/m2 | 54 m2

Central, Ramnicu Sarat, Buzau

Persoană fizică vând apartament 2 camere Unirii Sud
8
7

Persoană fizică vând apartament 2 camere Unirii Sud

Persoana fizica vand acest apartament cu 2 camere situat pe Strada Unirii, intersecția Patriei cu Unirii, la etajul 2, având o suprafață utilă de 59,3 mp. Este decomandat, confort 1, actele sunt la zi. Interiorul este luminos, cu parchet si gresie. Bucătăria este utilata complet. Are aer condiționat, ...

1498 EUR/m2 | 60 m2

Buzau, Buzau

Apartament 2 camere | Parter | 50 mp utili | Ramnicu Sarat, Posta Costieni | PRET NEGOCIABIL
10
5

Locatie: Str. Costieni (la 2 minute de Posta Costieni), Ramnicu Sarat, jud. Buzau Stare si dotari: - Bloc izolat termic (constructie 1978) - Semi-decomandat - Apartament izolat termic interior - exterior - Centrala termica proprie - Ferestre termopan cu gratii de protectie noi - Calorifere noi, revizuite - ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Vand apartament 2 cam.
3
14

Vand apartament 2 cam.

Vand ap. 2 cam. cf. 1, semidecomandat, et. 3 10, M XIV Buzau. Pret 57.000 euro, negociabil.

1036 EUR/m2 | 55 m2

Micro%2b14, Buzau, Buzau

Apartament de vânzare
10

Apartament de vânzare

Se vinde apartament in buzău micro 5recent renovat

1316 EUR/m2 | 57 m2

Buzau, Buzau

Vand apartament
10
2

Vand apartament

Ofer spre vanzare apartament 2 camere in Municipiul Rm Sarat jud Buzau, cu o suprafata de 52m2, semidecomandat, la etajul 4 in Zona Pod. Apartamentul este renovat recent, cu multiple inbunatatiri ( geamuri termopan, usa metalica, gresie , faianta, usi celulare si din lemn, parchet). Incalzirea se face ...

981 EUR/m2 | 52 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Apartament 2 camere Dorobanti I - Zonă liniștită cu spații verzi și locuri de parcare
9
4

Apartament 2 camere zona Dorobanti 1, la 5 minute de piata Dorobanti si parcul Marghiloman. Strada linistita cu locuri de parcare recent asfaltată. Are termopane, centrala proprie. Scoala nr 7 la 5 minute. Bloc izolat termic. Balcon inchis in termopan. Etaj 4 din 4. Baie renovată recent. Obloane exterior. ...

1196 EUR/m2 | 51 m2

Buzau, Buzau

Apartament 3 camere decomandat, Unirii Sud,mobilat utilat,la cheie
10
34

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat- utilat total, 66,4 mp utili + 3 mp balcon( 80 mp suprafață construită) situat la etajul 8 din 10, pe Bulevardul Unirii Sud, zona farmaciei Dona( pe aceeași parte). Apartamentul este dotat cu centrală proprie IMERGASS montată de 2 ani, ...

1145 EUR/m2 | 69 m2

Buzau, Buzau

Vand apartament 2 camere micro14
9
34

Vand apartament 2 camere micro14

Apartment 2 camere semidecomandat pretul este negociabil