Apartamente 2 camere Calarasi

Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camera, Oltenita, Central, Etaj 2
5
1

Apartament 2 camera, Oltenita, Central, Etaj 2

semidecomandat 1978 45.000 eur central langa piata Oltenita reabilitat centrala gaz aer conditionat partial mobilat

1047 EUR/m2 | 43 m2

Oltenita, Calarasi

Vând apartament     Orizont
6
10

Vând apartament Orizont

Apartament decomandat Suprafața 57.36 m.p 2 camere 1bucatarie 1baie 1 hol 2 balcoane (1 închis) Faianță și gresie Parchet Centrala cu condensare Senzor de gaze Calorifere Uși lemn Usa metalica Izolație interioara și pereți rigips Apa și canalizare Curent Gaze Cablu și internet Acoperis cu ...

1053 EUR/m2 | 57 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere , decomandat, zona Orizont
5

Apartament 2 camere , decomandat, zona Orizont

Locație excelentă: situat in zona Orizont, chiar langa Piața Orizont, aproape de magazine, farmacii, scoli și mijloace de transport. Detalii apartament: - 2 camere spatioase - etaj 3 din 4 - suprafață utilă 54mp - Compartimentare decomandat - ferestre cu termopan - 2 balcoane închise cu termopan - centrala ...

1481 EUR/m2 | 54 m2

Orizont, Calarasi, Calarasi

Vand apartament 2 camere, etaj 3
13
4

Vand apartament 2 camere, etaj 3

Apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 3, pe mijloc, zona centrala, situat la 2 strazi de Piata Big, langa scoala nr 11. Apartamentul are o suprafata utila de 58,23 mp, este placat interior si exterior, se vinde complet mobilat, baia este refacuta in intregime in anul 2023, utilata modern, detine ...

1319 EUR/m2 | 58 m2

Calarasi, Calarasi

Vand apartament 2 camere, etaj 3
3
3

Vand apartament 2 camere, etaj 3

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 3, pe mijloc, zona centrala, situat la 2 strazi de Piata Big, langa scoala nr 11. Apartamentul are o suprafata utila de 58,23 mp, este placat interior si exterior, se vinde complet mobilat, baia este refacuta in intregime in anul 2023, utilata modern, detine ...

1259 EUR/m2 | 58 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament de vânzare
10
8

Apartament de vânzare

Apartamentul este situat în Strada Aleea Centralei nr 6 Bloc N7 Scara 1 etaj 3.Apartamentul are toate utilitățile și recent s-au făcut următoarele investiții:Aer condiționat nou ,centrală pe gaz nouă, Termopane noi,ușă metalică ,cabină de duș Este situat într-o zonă foarte bună ...

1065 EUR/m2 | 31 m2

Calarasi, Calarasi

Vând apartament 2 camere, oraș Calarasi
9
1

Vând apartament 2 camere, oraș Calarasi

2 camere, decomandat, stare foarte buna, et.4, 2 balcoane inchise, 3 debarale, pod propriu, mobilat complet, centrala pe gaz proprie, aer conditionat, apometre, parchet, gresie, faianta, usa metalica, scara curata, liber, curat, vecini buni. Situat in zona Orizont. In apropiere scoala, piata, bazar, ...

1055 EUR/m2 | 55 m2

Calarasi, Calarasi

 Calarasi apartament 2 camere de vanzare 4

Calarasi apartament 2 camere de vanzare

1055 EUR/m2 | 55 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament de vanzare.
5
12

Apartament de vanzare.

Apartament semidecomandat,doua camere,etaj 4,zona Orizont(piata Big).

1010 EUR/m2 | 50 m2

Orizont, Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere Oltenița jud Călărași
10
3

Apartament 2 camere Oltenița jud Călărași

Zonă centrală, liniștită, bloc din cărămidă. Mobilat și utilat complet( exact ca in poze).Izolatie interior,exterior, exterior decorativa de 10 cm. Centrală proprie, AC, gresie, faianță, parchet, termopan, storuri la geam din aluminiu, uşă metalică la intrare. Acte la zi( fara datorii).

979 EUR/m2 | 48 m2

Central, Oltenita, Calarasi

Apartament doua camere
5
4

Apartament doua camere

Vand apartament cu doua camere, strada Flacara, etaj 3, vis a vis de Casa de Pensii, suprafata totala 59 m. p. Mai multe detalii la telefon. Pretul este negociabil.

1068 EUR/m2 | 59 m2

Calarasi, Calarasi

Vând apartament 2 camere
5
2

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere,decomandat,etj 3 4,complet mobilat și utilat,AC,izolat exterior.

1175 EUR/m2 | 40 m2

Oltenita, Calarasi

Vanzare apartament cu 2 camere in Calarasi ,jud.Calarasi
20
18

Vanzare apartament cu 2 camere in Calarasi ,jud.Calarasi

Se vinde apartament cu 2 camere in Calarasi ,str.Musetelului,zona 2 Moldoveni,Peny.2 ,biserica de lemn.Reconditionat ,instalatie electrica noua,centrala,parquet,usi din lemn si metalica la intrare,acoperis din tabla galvanizata,mobila noua cu certificat de garantie .Pret accesibil 50.000 euro negociabil ...

1250 EUR/m2 | 40 m2

Calarasi, Calarasi

apartament 2 camere
5
5

apartament 2 camere

apartament2 camere centrala propie,balcon închis,parchet,gresie,faianță,uși noi,geamuri termopan,mobilat la alegere merita vazut

1250 EUR/m2 | 52 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament Sau Spatu Schimb cu Garsoniera
10

Apartament Sau Spatu Schimb cu Garsoniera

Școala 5. pe coltul străzii Bulevardul Republici cu Bulevardul Nicolae Titulescu Se poate transforma în Spatu Schimb cu Garsoniera în zona sau Mircea Vodă

1674 EUR/m2 | 43 m2

Mircea Vodă, Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere
5

Apartament 2 camere

De vânzare apartament cu 2 camere, la etajul 4, zona Distrigaz, situat pe partea sudica a blocului, vedere în spate. Apartamentul dispune de acoperiș, centrală proprie, aer condiționat. Se vinde mobilat și utilat. Baia a fost renovată în anul 2023, acoperișul făcut în anul 2017, living Lem's iar restul ...

1304 EUR/m2 | 46 m2

Mircea Vodă, Calarasi, Calarasi

Vand apartament cu doua camere
3
5

Vand apartament cu doua camere

Vand apartament cu doua camere situat pe aleea Constructorului bloc j10 etaj 1 cu vedere in spatele blocului Inbunatatiri: usa metalica intrare, ferestre usi si balcon tamplarie pvc termopan, gresie si faianta, convector pe gaz. Mai multe detalii la nr.tel o756893o11

957 EUR/m2 | 47 m2

Mircea Vodă, Calarasi, Calarasi

Apartament de vanzare
10
4

Apartament de vanzare

Locatie utila, zona linistita, apartament cu 2 camere Nr. camere: 2 Suprafaţă utilă: 50mp Compartimentare: decomandat Etaj: 3 Nr. bucătării: 1 Nr. băi: 1 An construcţie: 1972 Tip imobil: bloc de apartament familiar Nr. balcoane: 1 Structura de Rezistenta: Bloc de apartament construite pe fundatie robusta ...

760 EUR/m2 | 50 m2