Apartamente 2 camere Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vand apartament cu 2 camere in Baile Herculane.
8
2

Vand apartament cu 2 camere in Baile Herculane.

Apartamentul este in Baile Herculane, vizavi de podul IGO. Este format din 2 camere (living + 1 dormitoar) hol, o baie si boxa (la subsolul blocului). Apartamentul este proaspat renovat in stil modern, totul e nou in el, (nu s-a locuit in el deloc dupa renovare) si se vinde cu tot cu mobilier si electrocasnice. Este ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, vand apartament cu 2 camere in Baile Herculane
10
4

Proprietar, vand apartament cu 2 camere in Baile Herculane

Proprietar, vand apartament situat in Baile-Herculane , langă scoala, decomandat, din caramidă, izolat cu rigips si vată la interior si polistiren la exterior. Instalatia electrica si sanitara refacută, geamuri termopan, usi schimbate, mobila la comanda, parchet de bambus, gresie porțelanată. Vedere ...

Baile Herculane, Caras-Severin

Apartament de vânzare
6
3

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere,50mp.Etaj 4,living cu balcon,dormitor,bucatarie cu balcon,baie,hol.Dotat cu centrala,mobila,frigider,televizor,masina de spalat,etc.Negociabil cu sau f r dot ri.Pipirig,vizavi de Liceul Mecanic,Lidl.

860 EUR/m2 | 50 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament in Bocsa de vanzare !!!!
10
3

Apartament in Bocsa de vanzare !!!!

Apartament 2 camere Ocazie excelentă în Bocșa, Aleea Școlii Etaj 2 Preț: 20.499euro Zonă liniștită și acces facil către școli, magazine și mijloace de transport. Suprafață utilă: 36 mp Etaj: 2 (Bloc 4 etaje) Compartimentare: Semidecomandat Confort: 2 Locație: Bocșa, Aleea Școlii zonă apreciată ...

569 EUR/m2 | 36 m2

Bocsa, Caras-Severin

apartament de vinzare Splai Sebes  Caransebes
7
9

apartament de vinzare Splai Sebes Caransebes

Apartament 2 camere cu balcon etaju 1 complet renovat la standurile europene zona Splai Sebes cu vedere pe doua parti.Info:

1417 EUR/m2 | 60 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vand apartament 2 camere
6
2

Vand apartament 2 camere

Ocazie!!! Apartament 2 camere etaj intermediar !!!Agentia imobiliară Tryo M vă oferă spre vânzare un apartament 2 camere cf.2,zona buna Moroasa.Apartamentul dispune de :centrală termică proprie ,contor de gaz ,bloc anvelopat termic,scară curată și îngrijită.Pentru a programa o vizionare vă stăm la ...

635 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere cf 2
5
1

Apartament 2 camere cf 2

Agenția imobiliară Tryo M va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere cf 2 situat în zona Govandar, apartamentul dispune de centrala termica noua , bloc anvelopat , geamuri termopan, podele laminate, uși de interior , gresie și faianță și se vinde mobilat și utilat, apartamentul este situat într-o ...

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere cf 1, etaj 1
8
1

Apartament 2 camere cf 1, etaj 1

Agenția imobiliară Tryo M vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat, zona Govandar, situat la etajul 1, ap dispune de centrala termica proprie, termopane, gresie și faianță, podele laminate,uși de interior, și se vinde mobilat, ocupabil imediat.Apartamentul se află într-o ...

1109 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament Moldova Noua
10
17

Apartament Moldova Noua

Vând sau Schimb, Apartament cu 2 Camere, Aranjat, Mobilat, la Parter, bun pentru Cabinet Medical sau Magazin in Moldova Nouă. Acest Apartament este chiar în Centrul Orașului, având la câțiva zeci de metri: Poșta, Biserica, Magazine, Lidl, Spital și alte Instituții. Încălzirea este cu Teracotă, având ...

447 EUR/m2 | 57 m2

Moldova Noua, Caras-Severin

Vânzare ap.in Anina, Caras-Severin
5
15

Vânzare ap.in Anina, Caras-Severin

Apartamentul este la et.1 decomandat, cu vedere in strada principala, centrul orasului.Este format din 2 camere, o baie, o bucatarie, un balcon, 2 debarale si un hol. Imbunatatiri: geamuri PVC, teracota, usa metalica la intrare,partial gresie, faianta si parchet laminat.Se vinde mobilat.

46 m2

Central orasului, Anina, Caras-Severin

 Vand apartament 2 camere
5
2

Vand apartament 2 camere

vand apartament 2 camere, Calea Caransebesului, necesita renovare centrala noua

750 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

  Apartament 2 camere" RESITA
2
57

Apartament 2 camere" RESITA

Vânzare apartament 2 camere , nedecomandat situat în Govandari Îmbunătățiri: Gresie și faianță Geamuri termopan Ușă nouă la intrare Podele laminate Zugrăvit în lavabilă IMAGINE CU REGIM DE PREZENTARE tel- zero sapte patru zero cinci doi zero trei opt doi

713 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

 Garsonieră ,mobilată,  etaj 2-RESITA
1
107

Garsonieră ,mobilată, etaj 2-RESITA

DETALII LA NUMARUL de tel.zero șapte patru zero cinci doi zero trei 82 Garsoniera mobilata etaj 2 cu centrala termica- instalatie cupru - calorifere noi geamuri termopan Gresie, faianță Ușa nouă la intrare Zugrăvit în lavabilă Balcon