Apartamente 2 camere Resita Caras-Severin

Promovat
De vânzare apartament 2 camere Reșița zona Parcului Siderurgistului
5
1

Apartament 2 camere, Reșița, zona Parcului Siderurgistului, decomandat, 57 mp utili, geamuri termopan, climatizare, centrala termică, etaj 4 4, acoperis schimbat recent. Pret 44500 euro. Pretul este USOR NEGOCIABIL. Informatii LA TELEFON. Rog seriozitate.

781 EUR/m2 | 57 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
vând ap două camere Luncă
10
8

vând ap două camere Luncă

Apartament 2 camere decomandate Luncă, Zona Poliție Gata de mutare! Totul NOU și PREMIUM mobilă + utilități incluse! Ce primești imediat: Dormitor complet mobilat Bucătărie mobilată și utilată Bloc din cărămidă, etaj 1 2, confort & liniște Pivniță + loc de parcare în zonă ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 camere, conf 2, micro 3
10
4

Ap 2 camere, conf 2, micro 3

Persoana fizica vând apartament 2 camere, conf 2, etaj 4, bloc anvelopat cu acoperiș fără nici o problema, în Govandar, zona micro 3 (lângă sc gen nr 9, grădinița Floarea soarelui). Apartamentul se vinde asa cum se vede în poze, fără a influenta prețul. Imobilul este pretabil pentru amenajarea unui ...

735 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

140   euro. ' Chirie  * RESITA   Garsonieră la cheie
1
112

140 euro. ' Chirie * RESITA Garsonieră la cheie

DETALII LA NUMARUL zero șapte patru zero cinci doi zero trei opt doi De închiriat Garsonieră Mobilată Utilată situată în Govândari - geamuri termopan ușa nouă la intrare centrala termica faianță , gresie podele laminate scară curată Minim 6 luni

452 EUR/m2 | 31 m2

Resita, Caras-Severin

 Apartament  2 camere, parțial mobilat,RESITA
1
91

Apartament 2 camere, parțial mobilat,RESITA

De vanzare apartament 2 camere, confort 2 parțial mobilat, etaj 3 Centrala termica Gresie, faianta Geamuri termopan Ușa noua la intrare Uși de interior noi Podele laminate Acte la zi.

708 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere, parțial mobilat-RESITA
7
70

Apartament 2 camere, parțial mobilat-RESITA

Apartament 2 camere nedecomandat, partial mobilat, suprafata de 48 mp Imbunatatiri : Geamuri termopan Centrala termica Gresie -faianta Ușa metalică Podele laminate ,aerisire baie cu geam Loc parcare

677 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

  Apartament 2 camere" RESITA
2
57

Apartament 2 camere" RESITA

Vânzare apartament 2 camere , nedecomandat situat în Govandari Îmbunătățiri: Gresie și faianță Geamuri termopan Ușă nouă la intrare Podele laminate Zugrăvit în lavabilă IMAGINE CU REGIM DE PREZENTARE tel- zero sapte patru zero cinci doi zero trei opt doi

713 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

 Garsonieră ,mobilată,  etaj 2-RESITA
1
107

Garsonieră ,mobilată, etaj 2-RESITA

DETALII LA NUMARUL de tel.zero șapte patru zero cinci doi zero trei 82 Garsoniera mobilata etaj 2 cu centrala termica- instalatie cupru - calorifere noi geamuri termopan Gresie, faianță Ușa nouă la intrare Zugrăvit în lavabilă Balcon

797 EUR/m2 | 30 m2

Resita, Caras-Severin

La cheie !Apartament 2 camere, etaj bun intermediar, Resita
8
79

La cheie !Apartament 2 camere, etaj bun intermediar, Resita

Detalii doar la numărul de telefon inserat în fotografii Apartament 2 camere, situat in zona buna etaj bun intermediar. Mobilat -Utilat curat, îngrijit -gresie si faianta - podele laminate - usa noua la intrare - uși interioare noi pe camere -centrala termica, calorifere noi instalatie ...

828 EUR/m2 | 53 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament cu 2 camere de vânzare
9

Apartament cu 2 camere de vânzare

Se vinde apartament cu două camere, semidecomandat în zona Victoriei pe Aleea Hunedoarei. Mobilat parțial, bucătărie complet utilată, centrală termica nouă, mașina de spălat nouă, locuri de parcare lângă bloc. Centru comercial și piața aproape. Școala nr. 7 este în apropiere. Pentru mai multe ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Victoriei, Resita, Caras-Severin

Apartament decomandat cu 2 camere în zona centrală a municipiului Reșița, jud. Caraș-Severin.
9
8

Proprietar vând apartament decomandat în Reșița, jud. Caraș-Severin situat în zona blocului 800, într-un bloc din cărămidă cu 4 etaje, la etajul 1, Apartamentul este format din 2 camere, 2 holuri, bucătărie spațioasă și balcon cu vedere spre str. Petru Maior. Este mobilat și utilat cu centrală termică ...

926 EUR/m2 | 61 m2

Central, Resita, Caras-Severin

Vand apartament 2 camere
6
2

Vand apartament 2 camere

Ocazie!!! Apartament 2 camere etaj intermediar !!!Agentia imobiliară Tryo M vă oferă spre vânzare un apartament 2 camere cf.2,zona buna Moroasa.Apartamentul dispune de :centrală termică proprie ,contor de gaz ,bloc anvelopat termic,scară curată și îngrijită.Pentru a programa o vizionare vă stăm la ...

635 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere cf 2
5
1

Apartament 2 camere cf 2

Agenția imobiliară Tryo M va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere cf 2 situat în zona Govandar, apartamentul dispune de centrala termica noua , bloc anvelopat , geamuri termopan, podele laminate, uși de interior , gresie și faianță și se vinde mobilat și utilat, apartamentul este situat într-o ...

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere cf 1, etaj 1
8
1

Apartament 2 camere cf 1, etaj 1

Agenția imobiliară Tryo M vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat, zona Govandar, situat la etajul 1, ap dispune de centrala termica proprie, termopane, gresie și faianță, podele laminate,uși de interior, și se vinde mobilat, ocupabil imediat.Apartamentul se află într-o ...

1109 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

 Vand apartament 2 camere
5
2

Vand apartament 2 camere

vand apartament 2 camere, Calea Caransebesului, necesita renovare centrala noua

750 EUR/m2 | 40 m2

Resita, Caras-Severin

LA CHEIE !! Apartament  2 camere,confort 1,  - Resita
10
78

LA CHEIE !! Apartament 2 camere,confort 1, - Resita

MOBILAT UTILAT - - BOXA Apartament 2 camere, confort 1, zona foarte buna, ETAJ INTERMEDIAR Geamuri termopan Izolat termic Centrala termica-calorifere noi Gresie-faianta Podele laminate Usi de interior model nou Usa metalica la intrare Mobilier bucatarie realizat pe comanda Contorizare ...

836 EUR/m2 | 55 m2

Resita, Caras-Severin

 Apartament 2 camere confort 1 Decomandat  RESITA
7
134

Apartament 2 camere confort 1 Decomandat RESITA

Apartament 2 camere, confort 1 decomandat situat in zona foarte buna , bucatarie spatioasa, etaj intermediar, DOTARI ; faianta- gresie geamuri termopan centrala termica usi de interior model nou zugravit in lavabila podele laminate inclusiv balcon placat cu podele laminate contorizare utilitati acte ...

639 EUR/m2 | 61 m2

Resita, Caras-Severin

Garsonieră - Mobilată Utilată   Reșița
1
103

Garsonieră - Mobilată Utilată Reșița

De vanzare , garsonieră, etaj intermediar Compusă din bucătărie, baie, cameră, balcon Mobilă și electrocasnice incluse in preț. Geamuri termopan Faianta si gresie Usa metalica Uși de interior noi Podele laminate Contorizare utilități Centrală termică Calorifere noi ACTE LA ZI

810 EUR/m2 | 29 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere Resita
10
2

Apartament 2 camere Resita

De vânzare direct de la proprietar apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat in Govândari, Bd. Muncii, etaj 4 4 compus din: - 2 camere - bucătărie - hol - baie - balcon - debara - centrala proprie - suprafață 64,89 mp construita - suprafață utilă 58 mp Apartamentul este renovat, izolat interior, ...

802 EUR/m2 | 58 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Categorii

Județe

Caras-severin

Localități

Resita
Salvează căutarea