Apartamente 2 camere Cluj

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Cluj Terasă Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere cu vedere panoramică spre parcul Gheorgheni
8

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Sopor, zona Baza sportiva Gheorgheni. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - ...

3819 EUR/m2 | 72 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere decomandate etaj intermediar cartier Manastur
6

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 50 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.          Avantaje majore ale acestui apartament:         • pivinita inscrisa in acte;                    ...

2900 EUR/m2 | 50 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament  finisat in Ansamblul Rezidential Wings
7
5

Apartament finisat in Ansamblul Rezidential Wings

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate in Ansamblul Rezidential Wings, din cartierul Zorilor. Apartamentul este amplasat la etajul 1, cu orientare vestica, in sectiune de mijloc. Are o suprafata utila de 48.65 mp si este compartimentata in: living cu bucatarie ...

3515 EUR/m2 | 49 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament la cheie, cu terasa, pe Aurel Vlaicu
14
1

Apartament la cheie, cu terasa, pe Aurel Vlaicu

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament modern si complet renovat, situat in cartierul Marasti, pe strada Aurel Vlaicu, in imediata apropiere a benzinariei OMV si la cativa pasi de multiple puncte de interes urban. Imobilul rezidential in care se afla este dispus pe 12 etaje, apartamentul ...

3077 EUR/m2 | 52 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Investitie excelenta pe strada General Eremia Grigorescu
10

Investitie excelenta pe strada General Eremia Grigorescu

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandate situat pe strada General Eremia Grigorescu, la doar cateva minute de Cluj Arena, Parcul Central si de principalele puncte de interes din zona centrala a orasului. Proprietatea este amplasata la parterul unui imobil reabilitat ...

3444 EUR/m2 | 45 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 2 camere de vanzare la cheie in Baciu Cluj Napoca
7

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 55 mp, zona Restaurant Regal, Baciu.        TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Baciu, zona Restaurant Regal, aflat la etajul 2 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Baciu, Cluj

Apartament 2 camere de vanzare finisat baza sportiva Gheorgheni
10
1

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 60 mp, zona Sopor, Cluj-Napoca.          Avantaje majore ale acestui apartament:           • Un loc de parcare disponibil; • Pretabil pentru investitie sigura;  • Locatie ferita ...

3317 EUR/m2 | 60 m2

Sorop, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Penthouse cu terasa panoramica in cartierul Europa
13
1

Penthouse cu terasa panoramica in cartierul Europa

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare penthouse unicat situat intr-o zona exclusivista din cartierul Europa, la liziera padurii, intr-un cadru natural deosebit, ferit de agitatia urbana, care ofera intimitate, liniste si o panorama superba asupra orasului. Proprietatea este amplasata intr-un imobil ...

3934 EUR/m2 | 61 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere la cheie de vanzare Floresti cu 0% comision
6
3

Apartament 2 camere de vanzare,  Florilor, Floresti, comision 0%. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Floresti, zona Florilor, aflat la Mansarda intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda; ...

1185 EUR/m2 | 54 m2

Floresti, Cluj

Apartament cu 2 camere si terasa zona Frunzisului Zorilor bloc nou
4

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 58 mp, zona Zorilor, Cluj-Napoca. Avantaje majore ale acestui apartament:          • loc de parcare subteran disponibil;                          ...

3446 EUR/m2 | 58 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 2 camere de vanzare in centru facultatea de litere
10

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 44 mp, zona Centru, Cluj-Napoca.           TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Centru, aflat la etajul 3 intr -un imobil tip ...

2955 EUR/m2 | 44 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vand 3 camere Manastur 185.000 euro  -  negociabil
1
7

Vand 3 camere Manastur 185.000 euro - negociabil

Vand 3camere Manastur - zona verde , aproape de padure - strada PUTNA- PARTER , balcon, centrala termica . pret negociabil in euro 185.000 euro negociabil detalii de vizita Telefonic -

2891 EUR/m2 | 64 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere zona centrala confort sporit in Cluj-Napoca
8

Apartament 2 camere de vanzare, 67 mp, zona ultracentrala, Cluj-Napoca.           TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona ultracentrala, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip ...

4476 EUR/m2 | 67 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament finisat modern langa Iulius Mall cartierul Intre Lacuri
5
2

Apartament 2 camere de vanzare, 55 mp, Intre Lacuri, Cluj-Napoca.      TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Intre Lacuri, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Demisol ...

4091 EUR/m2 | 55 m2

Intre Lacuri, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere de vanzare etaj 1 si parcare cartier Borhanci
6

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, zona Borhanci, Cluj-Napoca.           TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Borhanci, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip bloc cu regim ...

3557 EUR/m2 | 52 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, 58 mp, 2 balcoane de 17 mp, boxa si parcare, zona Campului
9
5

Blitz va ofera un apartament spațios, situat în cartierul Mănăștur, zona Câmpului. Acesta dispune de 2 camere decomandate, bucătărie, baie și două balcoane generoase: unul de 6 mp la bucătărie și altul de 11 mp, de-a lungul celor două camere. Suprafața utilă este de 58 mp, situat la parter înalt (garaje ...

2328 EUR/m2 | 58 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vanzare cu 2 camere langa Piata Marasti
4
1

Apartament de vanzare cu 2 camere langa Piata Marasti

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 57 mp, zona Marasti, Cluj-Napoca.          TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Marasti, aflat la etajul 2 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3158 EUR/m2 | 57 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu parcare, zona Horea
6
2

Apartament cu parcare, zona Horea

Blitz ofera spre vanzare un apartament decomandat, situat într-o zonă centrală, pe Strada Horea. Locuința are 41 mp și este compartimentată practic, oferind: -2 camere -Living cu bucătărie open-space, -2 băi, -Loc de parcare inclus. Apartamentul este ideal pentru cei care își doresc o locuință într-o ...

2317 EUR/m2 | 41 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere cu balcon in cartier Gheorgheni etaj intermediar
5