Apartamente 2 camere Floresti Cluj

Promovat
Proprietar vând apartament cu 2 camere + garaj, Florești, strada Stejarului
10
1

Apartament modern cu 2 camere, inclusiv garaj și boxa, Strada Stejarului, Florești. Descoperă un apartament mobilat, spațios și luminos, cu o suprafață totală de 60 mp, utilă 56 mp + 4 mp balcon, situat într-un imobil nou, la etajul 1. Această locuință este ideală pentru cei care caută confort și stil! Compartimentare ...

1714 EUR/m2 | 56 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Apartament 58 mp-2 camere Str. Eroilor (zona Spartan)-Floresti
5
6

Direct de la Dezvoltator apartamente moderne cu 2 și 3 camere , situate într-un ansamblu rezidențial finalizat în 2023 , amplasat într-o zonă liniștită și aerisită din Florești Zona Spartan, pe strada Eroilor nr. 58 . Ansamblul beneficiază de drum de acces privat , cu acces atât din strada ...

1724 EUR/m2 | 58 m2

Floresti, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 58mp str. Florilor Floresti
7

Apartament 58mp str. Florilor Floresti

Se oferă spre vânzare apartament modern, situat în Florești, zona Florilor, la etajul 2 al unui imobil construit în 2009. Locuința are o suprafață utilă de 58 mp și este compartimentată eficient în living cu bucătărie open-space, dormitor, birou (ideal pentru work from home sau dressing), baie și balcon. Apartamentul ...

1810 EUR/m2 | 58 m2

Floresti, Cluj

apartament de vanzare Florești
5

apartament de vanzare Florești

Se oferă spre vânzare apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc nou, dotat cu lift, pe strada Abatorului nr. 5. Apartamentul are o suprafață utilă de 56 mp, la care se adaugă un balcon generos de 8 mp, ideal pentru relaxare. Compartimentarea este practică și eficientă: ...

2414 EUR/m2 | 58 m2

Floresti, Cluj

Persoana fizica vand apartament
5

Persoana fizica vand apartament

De vânzare apartament 2 camere Florești, zonă centrală Persoană fizică vând apartament cu 2 camere, situat în Florești, zonă centrală, într-un imobil cu lift. Apartamentul are o suprafață de 54 mp, este mobilat și utilat complet, fiind ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Compartimentarea ...

2291 EUR/m2 | 55 m2

Floresti, Cluj

Vând apartament în Florești
3

Vând apartament în Florești

Vând apartament în Florești Cluj, parter, 40 mp , două camere , finisat mobilat si utilat, cu balcon închis de 8 mp Mai multe detalii la telefon

2975 EUR/m2 | 40 m2

Floresti, Cluj

Vând apartament 2 camere VIVO
10

Vând apartament 2 camere VIVO

Vând apartament la etajul 1 4 (bloc cu lift) complet mobilat in zona Vivo ( strada Răzoare ) format din 2 camere (transformat din una), bucătărie, baie, balcon. Suprafața totală este de 38mp + balcon 12 mp. Nu doresc să colaborez cu agenții imobiliare.

2447 EUR/m2 | 38 m2

Floresti, Cluj

Apartament 2 camere decomandat cu parcare
5

Apartament 2 camere decomandat cu parcare

PF. vând apartament cu două camere decomandat 58 mp, etaj 4, mansardă, se vinde utilat mobilat, aer condiționat la 1 min de stație, magazine.

1240 EUR/m2 | 58 m2

Floresti, Cluj

Apartament 2 camere strada Florilor, Floresti
6
1

Apartament 2 camere strada Florilor, Floresti

Vand apartament cu 2 camere pe strada Florilor 288. Apartamentul se afla la etajul 3 si are 44.44 mp plus un balcon de 7mp. Momentan este inchiriat la 340 euro pe luna. Pretul include parcare.

1909 EUR/m2 | 44 m2

Floresti, Cluj

Se vinde apartament 2 camere + parcare CF ambele
5
1

Se vinde apartament 2 camere + parcare CF ambele

Apartament 2 camere 45.80 mp + balcon 5.40 mp se vinde mobilat utilat etaj 3 din 4 zona Tineretului Dețin și parcare în fața blocului cu CF Apartamentul se află într-un complex de 4 blocuri îngrădit și cu poarta de acces din telecomandă sau telefon Pentru mai multe detalii sunați la nr

2500 EUR/m2 | 46 m2

Floresti, Cluj

Vând apartament 2 camere
7
1

Vând apartament 2 camere

VÂNZARE*Apartament 2 camere* Strada Cetății Florești* *Apartament compus din: --- 1 living cu bucătărie (open-space) --- 1 dormitor --- 1 baie --- balcon 7m --- loc de parcare, privat, exterior, inclus în prețul apartamentului. *Suprafața este de 43m utili + 7m balcon. *Etaj: 3 3 * Zona in care ...

2558 EUR/m2 | 43 m2

Floresti, Cluj

Apartament 2 camere mobilat si utilat, 58 mp , parcare, zona Somesului
8

Apartamentul este situat la etaj 4 4, se vinde mobilat si utilat. Ca puncte de proximitate putem aminti la 2 minute magazin Profi , farmacie, gradinita, bancomate, loc de joaca pentru copii si baza sportiva, etc Apartamentul are o suprafata utila de 58 mp, vedere panoramica si o parcare cu CF. Compartimentarea ...

1826 EUR/m2 | 58 m2

Floresti, Cluj

vand apartament cu 2camere
5

vand apartament cu 2camere

vând apartament cu 2dormitoare,1bucatarie,1balcon la care se adaugă și 1parcare! ap se află la 2min de profi,Mega Image și în apropiere de jisk! acesta se vinde exact ca în poze! negociabil la fața locului direct la proprietar

2348 EUR/m2 | 46 m2

Floresti, Cluj

Apartament cu 2 camere, garaj și.boxă depozitare
7

Apartament cu 2 camere, garaj și.boxă depozitare

87000 euro negociabil. Apartament 2 camere + garaj, complet mobilat, zonă liniștită Florești (str. Stejarului) Se vinde apartament cu 2 camere, situat într-un bloc nou (2008), în Florești, zona străzii Stejarului, într-o zonă liniștită și bine conectată. Detalii generale: Suprafață utilă: 42 mp 2 ...

2071 EUR/m2 | 42 m2

Floresti, Cluj

 Apartament 2 Camere Modern | Str. Eroilor 126 | Primul Proprietar | Loc Parcare CF
10
2

Vă propun spre vânzare un apartament primitor și bine întreținut, situat în Florești, pe strada Eroilor nr. 126. Proprietatea se află la parterul înalt (peste subsol tehnic) al unui imobil construit în 2012, oferind siguranță și izolare termică optimă. Detalii cheie: Suprafață: 43 mp utili + balcon ...

2091 EUR/m2 | 43 m2

Floresti, Cluj

PF! Vând Schimb,ap.2cam+parcare, 50mp,Florești,str.Șesul de sus,str.cu Pepco,93000euro, negociabil!
10

Persoană fizică,nr. tel. ,vând sau schimb cu garsonieră confort 1 în Cluj-Napoca sau cu apartament la ultimul etaj a unui bloc cu lift înFlorești sau altă zonă! Eu ofer Apartament cu 2 camere în Florești, 50mp,strada Șesul de sus, nr.186G, corp4, ap.1+parcare cu CF separat! Apartamentul este open space, ...

1860 EUR/m2 | 50 m2

Floresti, Cluj

Vand (schimb cu ap 3 camere manastur suprafata min 65mp),apartament Muzeul Apei exclus agentii
7
1

Apartament spațios, 2 camere cu posibilitate de amenajare în 3 camere. Vand apartament luminos și primitor, situat la etajul 2 dintr-un imobil cu 3 etaje (sau schimb cu apartament 3 camere manastur, suprafata minima 65mp, cu 2 bai, cu diferenta plata). Locuința are o suprafață utilă de 64,84 mp, la ...

2082 EUR/m2 | 65 m2

Floresti, Cluj

Apartament 2 camere ultrafinisat, mobilat și utilat la cheie, terasă 12mp, în Terra,Floresti
10

Persoană fizică, vând apartament cu 2 camere ultrafinisat, mobilat și utilat la cheie în Florești, zona Terra, cu o suprafață utilă de 43mp, plus o terasă generoasă de 12mp. Se află la etajul 3 al unui bloc nou, fiind foarte luminos și liniștit în apropiere la cca.3 minute de mers pe jos de prima stație ...

Floresti, Cluj

Vând apartament nou
9
1

Vând apartament nou

Persoana fizică vând apartament, zona Vivo, în bloc finalizat în anul 2025, 46 mp + 7 mp terasă, semidecomandat, finisaje de lux, mobilat și utilat complet, încălzire în pardoseală, view deosebit! Preț 166.000 euro neg. Parcare subterană 10.000 euro Pt mai multe detalii tel.

3532 EUR/m2 | 47 m2

Floresti, Cluj

PF Vand apartament 60 mp Floresti Cluj conditii impecabile, parcare
8

Persoană fizică, vând apartament în Florești, 60 mp, condiții impecabile, a fost locuit doar 3 ani de la construire (2010) și upgradat reîmprospătat 2024. Compus din: 2 camere plus dressing walk in generos (decomandat), bucătărie separată, baie, hol mare cu spațiu de depozitare și parcare cu CF ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

Floresti, Cluj

Proprietar vând ap 2 camere Eroilor Florești, bloc nou, terasă de 12 mp
9
2

Proprietar vând apartament cu două camere în Florești, strada Eroilor nr 380, cu o suprafață utilă de 50 mp, plus o terasă de 12 mp. Se află la etajul 4, într-un bloc nou cu lift, nu a fost locuit niciodată, și compartimentat astfel: living cu bucătărie open space dormitor baie hol terasă ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Floresti, Cluj

Apartament de vanzare str. Stadionului Floresti
5
1

Apartament de vanzare str. Stadionului Floresti

Apartament situat in Oxygen Rezidence, un apartament de aprox. 62 mp, compus din hol, bucatarie open space, living, dormitor, baie, logie si parcare proprie 2*6=12 mp, la numai 5 ml de intrarea in scara. Fiind la etajul 3 3, exista si posibilitatea de a delimita o parte de pod (mansarda), cu acces direct ...

2016 EUR/m2 | 62 m2

Floresti, Cluj

Categorii

Județe

Cluj

Localități

Floresti
Salvează căutarea