Apartamente 2 camere Constanta

Vand apartament Mamaia
5
2

Vand apartament Mamaia

Vând apartament 2 camere Mamaia, fata în față cu Nordis,cu vedere frontala la lac, 49 de m, renovat recent, mobilat si utilat modern cu materiale de calitate. Are incalzire in pardoseala Blocul este exclusivist cu pozitie de exceptie, se preteaza pentru inchiriat in regim hotelier sau pe termen lung. ...

2245 EUR/m2 | 49 m2

Mamaia, Constanta

Promovat
MAMAIA- Apartament premium la malul marii piscina restaurant
10
1

vand apartament situat in mamaia nord se vinde mobilat utilat complet totul este nou!! utilitati :apa.gaze (centrala proprie),lumina 3 balcoane apartamentul este spatios, si extrem de bine luminat natural ,avand multe geamuri locuri de relaxare avand 3 terase generoase, vis a vis de plaja circa 300 ...

2017 EUR/m2 | 89 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Vand apartament cu 2 camere, Mangalia
5

Vand apartament cu 2 camere, Mangalia

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere situat pe bulevardul Callatis, la distanta de aproximativ 1 km de plaja. Apartamentul are următoarele dotări: -aer condiționat -situat in zona 0 de confort -loc de parcare - 1 3 din balconul pentru depozitare aflat pe casa scării - izolat termic , grosime 5 ...

1746 EUR/m2 | 63 m2

Central, Mangalia, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere
10
3

Apartament 2 camere

De vânzare apartament 2 camere, etaj 1, parcare privată, în Constanța zona Palazu Mare, suprafață totală 50.3 mp, suprafață utilă 45.3 mp, balcon 5mp, an construite 2025

2208 EUR/m2 | 45 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Proprietar Vând Și în rate Apartament 2 camere Costinești
6
7

Proprietar Vând Și în rate Apartament 2 camere Costinești

Proprietar vând apartament 2 camere semidecomandat, utilat, mobilat, situat într-un Complex Vilă, cu 3 etaje, dotat cu locuri de parcare, piscină exterioară, foișor, loc pentru barbeqe, suprafață utilă 31 metri pătrați, situat in Costinești, într-o zonă cu dezvoltare accelerata , Festivalul Beach Please, ...

1935 EUR/m2 | 31 m2

Schitu, Constanta

Vand schimb, in Mamaia cu Bucuresti
10
6

Vand schimb, in Mamaia cu Bucuresti

Particular, vand apartament cu 2 camere, etajul 1 6, lift, 52,6 mp utili+11 m balcon(terasa) in statiunea Mamaia, zona hotel Vega, pe Bdul Mamaia, aer conditionat in fiecare camera, televizoare fhd, pat matrimonial in dormitor, canapea extensibila in living, centrala termica, aragaz, frigider, masina ...

2048 EUR/m2 | 63 m2

Mamaia, Constanta

Vind apartament 2 camere Mamaia
10
18

Vind apartament 2 camere Mamaia

Vind Ap. 2 camere, Mamaia, constructie 2016, etaj superior, vedere Marea Neagra, vedere lacul Siutghiol, orientare sud, lift, rampa de acces persoane cu dizabilitati, complet mobilat, centrala termica, balcon 8 m lungime, imobil protejat video, spatii comerciale la parter si in cartier, situat la 50 ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Mamaia, Constanta

Apartament premium 2 camere xl pe litoral cu parcare
10
5

Apartament premium 2 camere xl pe litoral cu parcare

Vand apartament 2 camere xl decomandat cu încălzire prin pardoseală și loc de parcare în complex (pret separat). Acces gratuit la toate facilitățile complexului: Saună, Fitness, jacuzzi, 4 piscine (interioare și exterioare), 2 locuri de joaca pentru copii. Apartamentul are 2 balcoane și este situat la ...

2116 EUR/m2 | 56 m2

Navodari, Constanta

apartament doua camere in constanta 17

apartament doua camere in constanta

vand apartament doua camere decomandat situat central in constanta in bloc antiseism mobilat si utilat.

1786 EUR/m2 | 56 m2

Balada, Constanta, Constanta

Apartament zona Summerland Mamaia, vedere superba spre Mare si Lac
10
3

Apartament 2 camere, nedecomandat, etaj 8 din 8, imobil cu lift, terasa mare cu vedere superba spre Marea Neagra ai Lacul Mamaia, parcări numeroase în jur, cu plata și fără plata, posibilitate de a plăti parcare privata, apartament complet mobilat și utilat, aer condiționat în fiecare camera, încălzire ...

2273 EUR/m2 | 55 m2

Constanta, Constanta

Vînzare apartament
10
4

Vînzare apartament

Vînd apartament,zonă Steaua de Mare Complex Rezidențial II,etaj 4 5 ,vedere la mare,încălzire în pardoseală, inclusiv pe balcon,nemobilat,toate utilitățile, gresie în toate camerele, inclusiv baie,merită văzut, preț 110000 euro,ușor negociabil.

1692 EUR/m2 | 65 m2

Eforie Nord, Constanta

Apartament Tomis Nord
5

Apartament Tomis Nord

Vând apartament 2 camere semi-decomandat, curat(proaspat zugrăvit), gaze aragaz, incalzire(centrală gaze), aer conditoinat, etaj 3, izolat exterior-interior(foarte calduros iarna si racoros vara), boxă proprietate(in acte), in apropiere : liceul G. CALINESCU, gradinita, piata Tic-Tac, Campus universitar, ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Proprietar, vand apartament 2 camere Eforie Sud, zona Flamingo
9
1

Proprietar, vand apartament 2 camere,decomandat, parter, in Eforie Sud, zona Flamingo. Poate fi folosit atat ca resedinta de familie cat si inchiriat in sezonul estival, datorita proximitatii fata de plaja. Pret 60000 euro, negociabil Nu colaborez cu agentii imobiliare!

1071 EUR/m2 | 56 m2

Flamingo, Eforie Sud, Constanta

Vând apartament 2 camere zona liceu agroalimentar 2

Vând apartament 2 camere zona liceu agroalimentar

Vând apartament doua camere decomandat, loc de parcare și centrala proprie de apartament. Ușor negociabil

1593 EUR/m2 | 54 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere - Baba Novac
10

Apartament de vanzare - 2 camere - Baba Novac

Apartament 2 camere open-space Compozitori Baba Novac, Constanța Proprietar vand apartament 2 camere open space, situate in cartier Compozitori Baba Novac. Detalii apartament: - Etaj 2 9 (bloc cu lift). - Suprafata totala 56mp utila 50mp. - Open-space - spațios, luminos, bine compartimentat. - ...

1940 EUR/m2 | 50 m2

Constanta, Constanta

Vand - Schimb apartament in orașul Navodari
8
9

Vand - Schimb apartament in orașul Navodari

Vand - Schimb apartament in orașul Navodari, zona sud, etajul 2. Renovat recent, schimbat instalatia sanitara si electrica. Incalzirea si apa calda prin centrala de apartament pe gas. Se poate la schimb pentru teren agricol(poate fi și neproductiv). Se poate la schimb pentru o casa deteriorata in ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Navodari, Constanta

Vând apartament central, complet renovat cu centrală proprie
7
2

Vănd apartament central cu 2 camere, confort 1, în suprafață de 58 mp (46 mp utili+12 mp balcon) situat central, la etajul 5 al unui bloc de 8 etaje cu lift, compartimentat astfel: living, hol, bucatarie, dormitor, grup sanitar si balcon. Renovat complet, dotat cu centrala pe gaze. Imobilul este amplasat ...

2446 EUR/m2 | 46 m2

Central, Constanta, Constanta

Apartament de vanzare
4
3

Apartament de vanzare

Apartament renovat total

741 EUR/m2 | 54 m2

Topraisar, Constanta

vanzare apartament 2 camere cf 1 zona ultracentrala 2

vanzare apartament 2 camere cf 1 zona ultracentrala

Persoana fizica-vand apartament 2 camere ultracentral ,cf.1,decomandat-mobilat utilat sau gol -etaj 3-intrare stradală Bdul Tomis -zona Victoria-parc Tomis 2

2572 EUR/m2 | 49 m2

Tomis 1, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere, bloc nou
10
1

Apartament 2 camere, bloc nou

Vând apartament cu două camere, decomandat în bloc nou, lângă Pepco, Kaufland, Navodari, mobilat, utilat nou, etaj 5 7 cu lift, încălzire în pardoseală,2 terase, 67 mp. Preț 105000 euro negociabil.

2100 EUR/m2 | 50 m2

Navodari, Constanta

Apartament de vanzare OLIMP: 8-9min de plaja, mobilat
5
6

Apartament de vanzare OLIMP: 8-9min de plaja, mobilat

Vand apartament situat in Olimp, Bloc C 3, la parter intr-o zona linistitao, ideal pentru locuit sau investitie. Plaja este doar la 8-9minute de mers pe jos iar apartamentul se vinde complet mobilat si utilat exact ca in poze. Detalii apartament: suprafata utila a locuintei 36mp Nr camere: 2 Nr nivel ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Olimp, Constanta

Apartament Mamaia Nord
5
12

Apartament Mamaia Nord

Proprietar vand apartament in Mamaia Nord (zona Phoenicia), fix la Bulevardul Mamaia, pe partea cu marea! *La mai putin de 300m de plaja !! *Parcare in proprietate! *43mp, la parter, mobilat si utilat. Proprietar COMISION 0%

2014 EUR/m2 | 43 m2

Constanta, Constanta

apartament de vânzare
4
4

apartament de vânzare

se vinde apartament în localitatea Murfatlar județul Constanța totul mobilat utilat totul nou nu necesită nici o investiție se vinde exact cum se vede în poze aer condiționat montat nou de 18000 de BTU geamuri termopan puse în noi pe tâmplărie gri antracit șase camere duble cu trei rânduri de sticlă ...

1058 EUR/m2 | 52 m2

Basarabi, Constanta

Proprietar vind apartament mare cu 2 balcoane renovat zona Lăpușneanu -Hasdeu
8
17

Ideal investiție se pot face 2 garsoniere sau apartament cu 3 camere in funcție de nevoi!Direct proprietar vinde apartament in Constanta zona bună aproape de City-Mall renovat,curat.Apartament mare de 54 metri plus 2 balcoane de 4 metri fiecare bucătărie de 10 metri .zona Dacia pe Lăpușneanu -Hasde ...

1484 EUR/m2 | 62 m2

Constanta, Constanta

Salvează căutarea