Apartamente 2 camere Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Anda
8

Apartament 2 camere Anda

Agenția Locuințe De Vis vă propune spre vânzare un apartament compus din 2 camere decomandat, situat în zona Anda, Constanța, la etajul 1, ideal pentru locuit sau investiție (închiriere rapidă). Suprafață: 49 mp An bloc: 1984 Preț: 92.000€ Compartimentare practică: living separat dormitor separat bucătărie ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Anda, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere
8
2

Apartament 2 camere

Agenția Locuințe de Vis, vă propune spre vânzare un apartament compus din 2 camere, decomandat, utilat și mobilat complet, cu centrală pe gaz și instalații de cupru, AC nou, cuptor și plită pe gaz relativ noi. Apartamentul are vedere la blv Tomis, etaj 4 din 10 cu lift. Construcția după cutremurul din ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere decomandat
7
4

Apartament 2 camere decomandat

- zona sens, Mangalia - tip: decomandat - etaj 2 din 3 - centrala proprie pe gaz - 54 mp - boxa 8 mp - an constructie: 1985 (bloc cu sobe, dar demontate toate din apartament) - loc de parcare gratuit in fata blocului sau platit la primarie in parcarea din cartier - balcon de serviciu comun pe etaj (folosit ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Mangalia, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere
10
3

Apartament 2 camere

De vânzare apartament 2 camere, etaj 1, parcare privată, în Constanța zona Palazu Mare, suprafață totală 50.3 mp, suprafață utilă 45.3 mp, balcon 5mp, an construite 2025

2208 EUR/m2 | 45 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vând apartament 2camere Mamaia Nord
8
10

vând apartament 2camere Mamaia Nord

vând apartament 2 camere situat la etajul 2 într-un imobil de 3 etaje aflat la 150m de plaja. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, cu finisaje de top. tel

1618 EUR/m2 | 55 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Far, de vanzare 2 camere, decomandat, parter, gaze, mobilat
8

Far, de vanzare 2 camere, decomandat, parter, gaze, mobilat

(cod7625) | Constanta, zona FAR, de vanzare apartament 2 camere, decomandat, parter, suprafata 53mp, bloc stradal, constructie 1980, centrala gaze, aer conditionat. Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret 95.000 Euro negociabil (+2% comisionul ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Far, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Tomis 3
8
2

Apartament 2 camere Tomis 3

Agenția Locuințe De Vis vă propune spre vânzare un apartament compus din 2 camere,zona Tomis 3. Apartamentul se află la parter, decomandat,proaspăt renovat ,centrala gaz, se vinde mobilat și utilat cu tot ce se vede în poze și tot ce este în el , nu se ia absolut nimic din el. Pentru mai multe detali ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Tomis III, Constanta, Constanta

vand apartament 2 camere,usor negociabil,sau schimb cu garsoniera plus diferenta
10
2

vand apartament 2 camere ,usa metalica ,termopane ,gresie ,faianta,parchet,centrala,acoperis dublu din tabla.

1143 EUR/m2 | 42 m2

Basarabi, Constanta

{WAVE} Apartament 2 camere | 2 bai - 78 mp | Mobilat si Utilat
9

Vand apartament cu 2 camere in in Mamaia in complex Wave . Apartamentul se afla la etajul 2 din 6 cu lift . Dispune de o suprafata utila toatal de 78 mp . Imobil finalizat in anul 2021 . Se vinde mobilat si utilat complet . Pret : 159.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta ...

2038 EUR/m2 | 78 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Tomis Nord, Brotacei, de vanzare 2 camere, 31mp, parter
1
4

Tomis Nord, Brotacei, de vanzare 2 camere, 31mp, parter

(cod7620) | Constanta, zona TOMIS NORD, Brotacei, apartament 2 camere, semidecomandat, parter, suprafata 31mp, Tomis nordgresie, faianta, termopan, izolat tot blocul, usi noi la interior, usa metalica, centrala gaze, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret 59.000 Euro (+2% comisionul agentiei). Pentru ...

1903 EUR/m2 | 31 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Tomis Nord, de vanzare 2 camere, decomandat, etaj 1, gaze, mobilat
7

(cod7621) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, zona TOMIS NORD, de vanzare apartament 2 camere, decomandat, etaj 1 din 4 niveluri, suprafata 55mp cu balcon, renovat, centrala gaze, aer conditionat, mobilat, utilat complet, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret ...

2245 EUR/m2 | 55 m2

Tomis+Nord, Constanta, Constanta

Mamaia Nord, Promenada, apartament de vanzare primul la mare
12
4

(cod7582) | MAMAIA NORD, str. D8, PROMENADA, primul la MARE, de vanzare apartament TIP STUDIO, etaj 8 din 9 cu lift, suprafata 46mp cu balcon, compus din hol, bucatarie, baie, camera de zi, balcon. Blocul este in curs de finalizare, predare in 30 Mai 2026 cu acte. Se preda la cheie cu aer conditionat, ...

2538 EUR/m2 | 39 m2

Mamaia+Nord, Constanta, Constanta

Tomis Nord, de vanzare 2 camere, gaze, Constanta
8

Tomis Nord, de vanzare 2 camere, gaze, Constanta

(cod7616) | Constanta, zona TOMIS NORD, de vanzare apartament de vanzare, 2 camere, semidecomandat, suprafata 41mp cu balcon, etaj 4 din 4 niveluri, incadrat, imbunatatiri: gresie, faianta, termopan, parchet laminat, CENTRALA gaze, izolat termic, clasa energetica B. Pret 72.000 Euro negociabil (+2% comisionul ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Dacia, Hasdeu, decomandat, 2 camere, 62mp, vanzari Constanta
8

(cod7498) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, zona DACIA, HASDEU, apartament de vanzare 2 camere, decomandat, suprafata 62mp cu cele 2 balcoane, etaj 4 din 4 niveluri, imbunatatiri, RADET, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret 92.000 Euro negociabil (+2% comisionul ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Constanta, Constanta

Mamaia, Dorna, apartament 2 camere, etaj 2, mobilat modern
20
2

Mamaia, Dorna, apartament 2 camere, etaj 2, mobilat modern

(cod7527) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, in MAMAIA, vis a vis de Dorna, apartament 2 camere de vanzare, decomandat, etaj 2 din 5 niveluri, suprafata 69mp cu balcon, centrala pe gaz, mobilat, utilat modern, clasa energetica A, cadastru si intabulare. Pret 130.000 Euro ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

Mamaia, Constanta

De vanzare apartament 2 camere Mamaia  zona cluburi
10
3

De vanzare apartament 2 camere Mamaia zona cluburi

Apartament de vanzare Mamaia zona cluburi, suprafata utila 69 m2 , suprafata construita 82.5m2 , utilat mobilat , 2 balcoane (unul inchis cu geam termopan), etaj 2 din 6, parcare .

1623 EUR/m2 | 69 m2

Mamaia, Constanta

Apartament 2 camere , imobil nou, finisat modern, mobilat, utilat , 1 loc de parcare inclus
10
2

-Acest apartament cochet și modern se afla intr-un bloc nou (D+P+5E) , dotat cu lift și reprezinta o alegere ideala pentru o locuință personala eleganta sau investitie(închiriere premium ). -Apartament 2 camere , suprafață totală 58.44 mp , etaj 2 , loc parcare subteran inclus în preț. Dotări de top ...

2936 EUR/m2 | 55 m2

Central, Ovidiu, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere
10
3

Apartament 2 camere

2208 EUR/m2 | 45 m2

Constanta, Constanta

apartament mamaia nord
6
18

apartament mamaia nord

vand apartament la hanul piratilor in mamaia nord blocul cu mega image. apartamentul este mobilat si utilat complet. parcari disponibile

1601 EUR/m2 | 66 m2

Navodari, Constanta

apartament mamaia nord
7
5

apartament mamaia nord

vand apartament mamaia nord pe strada lotus nr 1. mobilat si utilat complet.