Apartamente 2 camere Constanta

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Constanta Terasă Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol, apusuri superbe
5

Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol. Poziție premium lângă Universitatea Ovidius și Taverna. Caracteristici de luat in considerare: - Etajul superior ofera percepție de siguranță și intimitate, priveliste agreabila neobstructionata, lumină naturala optima, zgomot redus. - ...

2042 EUR/m2 | 48 m2

Universitate, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere circular   Tomis 3 - City Park Mall
8
1

Apartament 2 camere circular Tomis 3 - City Park Mall

Cod Agent ( C5 ) Agenția Imobiliară DANICRIS vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, confort 1, compartimentare circulară, situat în zona Tomis 3 din Constanța, la doar câteva minute de City Park Mall Constanța. Locuința este amplasată la etajul 1 din 10, într-un bloc construit în anul 1978 ...

2458 EUR/m2 | 48 m2

Tomis III, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere decomandat   Tomis Nord
11
4

Apartament 2 camere decomandat Tomis Nord

Cod Agent ( C3 ) Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat în cartierul Tomis Nord, pe strada Tulcea, într-un imobil din Constanța. Proprietatea este amplasată la etajul 4 din 4 și beneficiază de renovări recente, fiind o alegere potrivită pentru cei care își doresc o locuință ...

2180 EUR/m2 | 50 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Anda
8

Apartament 2 camere Anda

Agenția Locuințe De Vis vă propune spre vânzare un apartament compus din 2 camere decomandat, situat în zona Anda, Constanța, la etajul 1, ideal pentru locuit sau investiție (închiriere rapidă). Suprafață: 49 mp An bloc: 1984 Preț: 92.000€ Compartimentare practică: living separat dormitor separat bucătărie ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Anda, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind apartament 2 camere in zona Cambridge School
9
7

Vind apartament 2 camere in zona Cambridge School

Apartament 50 mp, confort 1, decomandat, etj. 2 10 cu Gaz, Centrala termica, Aer condiționat, Geamuri termopan, Ușa metalică, Liber , Izolatie exterioara, Documente actualizate. Situat în vecinătatea Cambridge School, City Park Mall, Școală Remus Opreanu. Cu acces ușor la mijloace de transport in comun, ...

2200 EUR/m2 | 50 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Tomis 3
8
2

Apartament 2 camere Tomis 3

Agenția Locuințe De Vis vă propune spre vânzare un apartament compus din 2 camere,zona Tomis 3. Apartamentul se află la parter, decomandat,proaspăt renovat ,centrala gaz, se vinde mobilat și utilat cu tot ce se vede în poze și tot ce este în el , nu se ia absolut nimic din el. Pentru mai multe detali ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Tomis III, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere complet mobilat si utilat
8
9

Apartament 2 camere complet mobilat si utilat

Apartament 2 camere, mamaia nord, langa lidl, bulevardul mamaia nord 20E, etaj 1 5, lift, 2 balcoane, tamplarie gealan cu geam tripan, centala proprie, mobilat si utilat premium, dressing, pantofar, bucatarie, toate din mdf, frigider, masina de spatal rufe, plita, cuptor, hota, internet, cablu tv, tv ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Mamaia-Sat, Constanta

    Maurer Residence Tomis Plus – 2 Camere, 63 mp, Parcare Subterană
13

P155574 GOFMAN ESTATE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Tomis Plus – Maurer Residence, la etajul 2 al unui imobil modern. Apartamentul are o suprafață totală de 63,45 mp, dintre care 8,33 mp balcon, fiind compartimentat eficient și luminos. Se vinde nemobilat, ...

2017 EUR/m2 | 63 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2 camere Gara -Port
10

Apartament 2 camere Gara -Port

Apartamet cu 2 camere ,bucatarie inchisa ,hol generos cu derssing ,avand suprafata utila de 50 mp,amplasat la etajul 6 al al unui bloc cu 6 nivel avand lift. edificat in 2014. .Locuinta este mobilata utilata ,are centrala pe gaze,aer conditionat , loc parcare inclus in pret ,vedere Port. Merita ...

1820 EUR/m2 | 50 m2

Stadion, Constanta, Constanta

Vând apartament 2 camere prina linie, costinesti. vedere la mare,langa epava! 9% tva inclus!nu rata!
3

ULTIMUL APARTAMENT DISPONIBIL TVA 9%!! OPORTUNITATE EXCELENTĂ PENTRU INVESTIȚIE PREDARE ÎN ACEASTĂ VARĂ TIMP LIMITAT TVA 9% inclus până pe 25 iulie! TRL RESIDENCE oferă spre vânzare ultimul apartament disponibil în prima linie la mare Costinești Situat fix lângă faimoasa Epavă și ...

1750 EUR/m2 | 38 m2

Epava, Costinesti, Constanta

Far, de vanzare 2 camere, decomandat, parter, gaze, mobilat
8

Far, de vanzare 2 camere, decomandat, parter, gaze, mobilat

(cod7625) | Constanta, zona FAR, de vanzare apartament 2 camere, decomandat, parter, suprafata 53mp, bloc stradal, constructie 1980, centrala gaze, aer conditionat. Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret 95.000 Euro negociabil (+2% comisionul ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Far, Constanta, Constanta

Tomis Nord, de vanzare 2 camere, decomandat, etaj 1, gaze, mobilat
7

(cod7621) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, zona TOMIS NORD, de vanzare apartament 2 camere, decomandat, etaj 1 din 4 niveluri, suprafata 55mp cu balcon, renovat, centrala gaze, aer conditionat, mobilat, utilat complet, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret ...

2245 EUR/m2 | 55 m2

Tomis+Nord, Constanta, Constanta

Mamaia Nord, Promenada, apartament de vanzare primul la mare
12
4

(cod7582) | MAMAIA NORD, str. D8, PROMENADA, primul la MARE, de vanzare apartament TIP STUDIO, etaj 8 din 9 cu lift, suprafata 46mp cu balcon, compus din hol, bucatarie, baie, camera de zi, balcon. Blocul este in curs de finalizare, predare in 30 Mai 2026 cu acte. Se preda la cheie cu aer conditionat, ...

2538 EUR/m2 | 39 m2

Mamaia+Nord, Constanta, Constanta

Tomis Nord, de vanzare 2 camere, gaze, Constanta
8

Tomis Nord, de vanzare 2 camere, gaze, Constanta

(cod7616) | Constanta, zona TOMIS NORD, de vanzare apartament de vanzare, 2 camere, semidecomandat, suprafata 41mp cu balcon, etaj 4 din 4 niveluri, incadrat, imbunatatiri: gresie, faianta, termopan, parchet laminat, CENTRALA gaze, izolat termic, clasa energetica B. Pret 72.000 Euro negociabil (+2% comisionul ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Dacia, Hasdeu, decomandat, 2 camere, 62mp, vanzari Constanta
8

(cod7498) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, zona DACIA, HASDEU, apartament de vanzare 2 camere, decomandat, suprafata 62mp cu cele 2 balcoane, etaj 4 din 4 niveluri, imbunatatiri, RADET, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret 92.000 Euro negociabil (+2% comisionul ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Constanta, Constanta

Mamaia, Dorna, apartament 2 camere, etaj 2, mobilat modern
20
2

Mamaia, Dorna, apartament 2 camere, etaj 2, mobilat modern

(cod7527) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, in MAMAIA, vis a vis de Dorna, apartament 2 camere de vanzare, decomandat, etaj 2 din 5 niveluri, suprafata 69mp cu balcon, centrala pe gaz, mobilat, utilat modern, clasa energetica A, cadastru si intabulare. Pret 130.000 Euro ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

Mamaia, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere
10
5

Apartament 2 camere

De vânzare apartament 2 camere, etaj 1, parcare privată, în Constanța zona Palazu Mare, suprafață totală 50.3 mp, suprafață utilă 45.3 mp, balcon 5mp, an construite 2025

2208 EUR/m2 | 45 m2

Constanta, Constanta

vand apartament 2 camere,usor negociabil,sau schimb cu garsoniera plus diferenta
10
2

vand apartament 2 camere ,usa metalica ,termopane ,gresie ,faianta,parchet,centrala,acoperis dublu din tabla.

1143 EUR/m2 | 42 m2

Basarabi, Constanta

apratament hanul piratilor
5
6

apratament hanul piratilor

vand apartament in blocul cu Mega Image din mamaia Nord complet mobilat. parcari disponibile

1591 EUR/m2 | 66 m2

Mamaia-Sat, Constanta

apartament mamaia nord
7
5

apartament mamaia nord

vand apartament mamaia nord pe strada lotus nr 1. mobilat si utilat complet.

1782 EUR/m2 | 76 m2

Navodari, Constanta

apartament mamaia nord
6
19

apartament mamaia nord

vand apartament la hanul piratilor in mamaia nord blocul cu mega image. apartamentul este mobilat si utilat complet. parcari disponibile

1601 EUR/m2 | 66 m2

Navodari, Constanta

De vanzare apartament 2 camere Mamaia  zona cluburi
10
3

De vanzare apartament 2 camere Mamaia zona cluburi

Apartament de vanzare Mamaia zona cluburi, suprafata utila 69 m2 , suprafata construita 82.5m2 , utilat mobilat , 2 balcoane (unul inchis cu geam termopan), etaj 2 din 6, parcare .