Apartamente 2 camere Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Tomis III decomandat
16
2

Apartament 2 camere Tomis III decomandat

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament de doua camere decomandat, cu balcon, cu o suprafata de 53mp, situat la parterul unui bloc de 4 etaje. Apartamentul se afla in zona Tomis III, se vinde mobilat si utilat complet, dispune de centrala proprie pe gaz si este renovat integral ...

2245 EUR/m2 | 49 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere zona Tomis Nord
8

Apartament 2 camere zona Tomis Nord

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 2/8 cu suprafata utila de 43mp cu balcon si terasa, dispune de centrala proprie,izolatie exterioara si buncar anti-aerian,Se vinde cum se vede in poze.Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne ...

2988 EUR/m2 | 43 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartemnt 2 camere de vanzare zona KM 5, MOBILAT si UTILAT partial
16
2

COD VA 42846 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in localitatea Constanta, zona KM 5, un apartament cu 2 camere, decomandat, cu suprafata utila de 53 mp si este situat la etajul , BLOC din 1985.Imobilul este imbunatatit de actualitate- gresie, faianta, parchet, termopan, usa ...

1642 EUR/m2 | 53 m2

Km 5, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere
8
2

Apartament 2 camere

Agenția Locuințe de Vis, vă propune spre vânzare un apartament compus din 2 camere, decomandat, utilat și mobilat complet, cu centrală pe gaz și instalații de cupru, AC nou, cuptor și plită pe gaz relativ noi. Apartamentul are vedere la blv Tomis, etaj 4 din 10 cu lift. Construcția după cutremurul din ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Casa de Cultura 4 4
5
1

Apartament 2 camere Casa de Cultura 4 4

Vând apartament in zona Casa de Cultura cu doua camere, baie, bucătărie, hol și balcon. Apartamentul este situat la etajul 4 4, racordat la gaze. Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Sunt persoana fizica, nu sunt agenție!

2000 EUR/m2 | 45 m2

Constanta, Constanta

Vând apartament Centru

Vând apartament Centru

Vând apartament 2 camere centrala noua IMMERGAS izolație exterioara 10 cm Centru bloc.A1

1640 EUR/m2 | 50 m2

Medgidia, Constanta

Promovat
Exclusivitate | Tomis Nord |  Apartament 2 camere
7
11

Exclusivitate | Tomis Nord | Apartament 2 camere

Cod Agent ( D5 ) Agentia Imobiliara Danicris va propune spre vanzare in Exclusivitate un apartament cu 2 camere semidecomandate , confort 3 , avand o suprafata de 29 mp , fiind situat la parter inalt 4 , in zona Tomis Nord . Apartamentul beneficiază de îmbunătățiri parțiale, oferind posibilitatea de ...

2034 EUR/m2 | 29 m2

Tomis%25252bNord, Constanta, Constanta

Far, de vanzare 2 camere, decomandat, parter, gaze, mobilat
8

Far, de vanzare 2 camere, decomandat, parter, gaze, mobilat

(cod7625) | Constanta, zona FAR, de vanzare apartament 2 camere, decomandat, parter, suprafata 53mp, bloc stradal, constructie 1980, centrala gaze, aer conditionat. Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret 95.000 Euro negociabil (+2% comisionul ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Far, Constanta, Constanta

Apartament doua camere lux, zona Boreal
10
5

Apartament doua camere lux, zona Boreal

Vând apartament două camere, bloc nou, parter foarte inalt,extrem de spatios, living generos, cu bucătărie separată, baie mare, toate dotarile(două aere condiționate, centrală gaze). Apartamentul are două balcoane, inchise cu geam glisant.Parcare privată si boxă la demisol. Orientarea este sud-sud vest. Se ...

2110 EUR/m2 | 71 m2

Constanta, Constanta

zodiac-2 camere confort 3
9
8

zodiac-2 camere confort 3

agentie..zodiac-apartament 2 camere,confort 3 cu balcon,etajul 4 din 4.a are 37 meri,balcon,gaze la ușă, renovat... este situat în apropierea parcului,piețelor,stațiilor de bus..PREȚ FIX ----------------- merită văzut.

1811 EUR/m2 | 37 m2

Constanta, Constanta

zodiac-2 camere,etaj 3
10
20

zodiac-2 camere,etaj 3

zodiac-2 camere,confort 3,etaj 3 din 4.st-33 metri,nu are balcon,gazele sunt în bloc.este renovat

2121 EUR/m2 | 33 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Tomis 3
8
2

Apartament 2 camere Tomis 3

Agenția Locuințe De Vis vă propune spre vânzare un apartament compus din 2 camere,zona Tomis 3. Apartamentul se află la parter, decomandat,proaspăt renovat ,centrala gaz, se vinde mobilat și utilat cu tot ce se vede în poze și tot ce este în el , nu se ia absolut nimic din el. Pentru mai multe detali ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Tomis III, Constanta, Constanta

Vand apartament 2 camere cf 2 pe Ion Creangă, Mangalia
7
4

Vand apartament 2 camere cf 2 pe Ion Creangă, Mangalia

Vând apartament 2 camere, confort 2, et 3, pe Ion Creangă ,vedere față.Pret 49000 euro neg.Aparamentul se vinde cu tot ce e în el.Dotari centrala electrica ,aer condiționat, izolat termic,loc parcare. Apartamentul necesita renovare

1140 EUR/m2 | 43 m2

Mangalia, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere zona Tomis Nord/Campus
7
1

Apartament 2 camere zona Tomis Nord/Campus

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 5/6, cu o suprafata utila de 51mp cu balcon.Dispune de izolatie exterioara si gaze.Se vinde cum se vede in poze ideal pentru o viitoare investatie..Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne ...

1922 EUR/m2 | 51 m2

Constanta, Constanta

vand apartament 2 camere,usor negociabil,sau schimb cu garsoniera plus diferenta
10
2

vand apartament 2 camere ,usa metalica ,termopane ,gresie ,faianta,parchet,centrala,acoperis dublu din tabla.

1143 EUR/m2 | 42 m2

Basarabi, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere Central Sala Sporturilor
12
3

Apartament 2 camere Central Sala Sporturilor

Apartament de vânzare – zonă ultracentrală, Sala Sporturilor, Constanța Vă propun spre vânzare un apartament situat într-una dintre cele mai căutate zone din Constanța – Bulevardul Tomis, în apropiere de Sala Sporturilor. Poziționarea ultracentrală oferă acces rapid la toate punctele de interes ale ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

central, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere, bloc nou
10
1

Apartament 2 camere, bloc nou

Vând apartament cu două camere, decomandat în bloc nou, lângă Pepco, Kaufland, Navodari, mobilat, utilat nou, etaj 5 7 cu lift, încălzire în pardoseală,2 terase, 67 mp. Preț 105000 euro negociabil.

2100 EUR/m2 | 50 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Apartament modern 2 camere - Mamaia
8
1

Apartament modern 2 camere - Mamaia

Agentia Acord Imobiliar va propune spre achizitie un apartament modern, suprafata 66mp, cu doua camere si doua balcoane, bucatarie open space, situat intr-un complex nou construit, cu o priveliste superba catre lacul Siutghiol, intr-o zona linistita a statiunii Mamaia. Apartamentul este situat la etajul ...

2143 EUR/m2 | 56 m2

Mamaia, Constanta

Promovat
Exclusivitate! Apartament 2 camere decomandat - Gara
8
2

Exclusivitate! Apartament 2 camere decomandat - Gara

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, cu o suprafata de 42mp, etaj 4/4, situat in zona Garii Constanta. Apartamentul necesita imbunatatiri de actualitate, este racordat la reteaua de termoficare Cta, insa exista posibilitatea racordarii la gaze, acestea ...

1929 EUR/m2 | 42 m2

gara, Constanta, Constanta

{WAVE} Apartament 2 camere | 2 bai - 78 mp | Mobilat si Utilat
9

Vand apartament cu 2 camere in in Mamaia in complex Wave . Apartamentul se afla la etajul 2 din 6 cu lift . Dispune de o suprafata utila toatal de 78 mp . Imobil finalizat in anul 2021 . Se vinde mobilat si utilat complet . Pret : 159.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta ...

2038 EUR/m2 | 78 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Victoria, de vanzare 2 camere, decomandat, mobilat
16
1

Victoria, de vanzare 2 camere, decomandat, mobilat

(cod7623) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, zona VICTORIA, bd. Tomis, de vanzare apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 4, suprafata 52mp cu balcon, imbunatatiri, aer conditionat, incalzire electrica proprie, clasa energetica B. Se vinde mobilat, utilat sau gol, cadastru ...

2551 EUR/m2 | 49 m2

Central, Constanta, Constanta

Tomis Nord, Brotacei, de vanzare 2 camere, 31mp, parter
1
4

Tomis Nord, Brotacei, de vanzare 2 camere, 31mp, parter

(cod7620) | Constanta, zona TOMIS NORD, Brotacei, apartament 2 camere, semidecomandat, parter, suprafata 31mp, Tomis nordgresie, faianta, termopan, izolat tot blocul, usi noi la interior, usa metalica, centrala gaze, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret 59.000 Euro (+2% comisionul agentiei). Pentru ...

1903 EUR/m2 | 31 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Tomis Nord, de vanzare 2 camere, decomandat, etaj 1, gaze, mobilat
7

(cod7621) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, zona TOMIS NORD, de vanzare apartament 2 camere, decomandat, etaj 1 din 4 niveluri, suprafata 55mp cu balcon, renovat, centrala gaze, aer conditionat, mobilat, utilat complet, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret ...

2245 EUR/m2 | 55 m2

Tomis+Nord, Constanta, Constanta

Mamaia Nord, Promenada, apartament de vanzare primul la mare
12
4

(cod7582) | MAMAIA NORD, str. D8, PROMENADA, primul la MARE, de vanzare apartament TIP STUDIO, etaj 8 din 9 cu lift, suprafata 46mp cu balcon, compus din hol, bucatarie, baie, camera de zi, balcon. Blocul este in curs de finalizare, predare in 30 Mai 2026 cu acte. Se preda la cheie cu aer conditionat, ...

2538 EUR/m2 | 39 m2

Mamaia+Nord, Constanta, Constanta

Salvează căutarea