Apartamente 2 camere Galati

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
2

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Promovat
De vânzare apartament 2 camere decomandat   zona centrală, str. Domnească
8

De vânzare apartament 2 camere decomandat zona centrală, str. Domnească

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în centrul orașului, pe strada Domnească, la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, reabilitat termic. Apartamentul are o suprafață totală de 63 mp, beneficiază de vedere bilaterală, iar suplimentar dispune ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, comision 0, Micro 40, 29.500 euro.
3
8

Apartament 2 camere, comision 0, Micro 40, 29.500 euro.

Apartament cu 2 camere, decomandat, oferit spre vânzare exclusiv prin agenția imobiliară Dacomari, situat în Micro 40, în zona Pieței, la etajul 2. Locuința are o suprafață totală și utilă de 33 mp, nu dispune de balcon și necesită renovare completă, oferind viitorului proprietar libertatea de a-l amenaja ...

894 EUR/m2 | 33 m2

Galati, Galati

[EXCLUSIVITATE] Apartament 2 Camere | Mazepa 1 | Etaj 2 | Bloc Reabilitat Termic (Fonduri Europene)
6

Dacomari oferă spre vânzare, în exclusivitate, un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în Mazepa 1, la etajul 2 din 4, într-un imobil construit în anul 1966. Locuința are o suprafață utilă de 44 mp, la care se adaugă un balcon generos de 6 mp, fiind orientată pe Sud, ceea ce oferă lumină naturală ...

1280 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandate | Etaj 2 | Țiglina 1 – PS-uri
8
1

Apartament 2 camere decomandate | Etaj 2 | Țiglina 1 – PS-uri Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere decomandate, situat în cartierul Țiglina 1 din Galați, la etajul 2 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anii ’80. Poziționat într-o zonă foarte apreciată ...

1440 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro 1

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon, geam baie, usa metalica. 55 000 euro

1078 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

De vanzare apartament cu 2 camere Siderurgistilor Vest
7

De vanzare apartament cu 2 camere Siderurgistilor Vest

De vanzare - apartament cu 2 camere în Cartier Siderurgiștilor Vest, perfect pentru cei care caută un cămin modern, aproape de toate facilitățile esențiale. Caracteristici principale: Localizare excelentă: în spatele Alimentarei TOP, la doar câțiva pași de școala nr. 10, Piața Micro 16 și alte puncte ...

1625 EUR/m2 | 48 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

De vanzare apartament cu 2 camere in Tiglina 1, 61.000 euro
6
1

De vanzare apartament cu 2 camere in Tiglina 1, 61.000 euro

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere semidecomandate, situat în zona Țiglina 1, langa parcu Sahistilor, aproape de piață, într-o locație foarte accesibilă și căutată. Detalii: - Suprafață: 50 mp - Etaj: 2 din 4 - Compartimentare: semidecomandat - Centrală termică proprie - Geamuri termopan - ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Apartament cu 2 camere Tiglina 1,et.2,strada Saturn zona pietei
7

Agenția imobiliară Silvacassa Start vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în cartierul Țiglina 1, la etajul 2, într-o zonă apreciată pentru accesul rapid către piață, magazine, mijloace de transport și alte puncte de interes. Locuința este orientată pe vest, beneficiind de lumină ...

1341 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Apartament 2 camere dec Micro 17,etaj 2
12
1

Apartament 2 camere dec Micro 17,etaj 2

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Micro 17, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anul 1983. Apartamentul este decomandat, oferind un compartimentaj practic și confortabil. Locuința dispune de tâmplărie PVC cu geam termopan și este liberă, disponibilă imediat ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Micro 17, Galati, Galati

1317 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
2

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Apartament modern cu 2 camere, situat pe Faleza Dunării cu loc de parcare
11
3

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament modern cu două camere, situat pe Faleza Dunării, într-un bloc nou, finalizat în anul 2022. Poziționat la etajul 2, apartamentul oferă un stil de viață confortabil, într-o zonă apreciată pentru liniște și accesibilitate. Locuința impresionează ...

2164 EUR/m2 | 61 m2

Galati, Galati

Ap. 2camere Micro 16, etajul 2, renovat, liber
10

Ap. 2camere Micro 16, etajul 2, renovat, liber

Agentia imobiliara Domus va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, confort 1, situat in Micro 16, la etajul 2 4, al unui bloc aflat in apropierea Complexului Siret si al Liceului Auto. Zona este excelentă, având în apropiere stații de autobuz, market, piata, scoli (Școala nr. 10, ...

1498 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere, Micro 16   confort I, utilități separate, mobilat complet.
10
1

Apartament 2 camere, Micro 16 confort I, utilități separate, mobilat complet.

Apartament 2 camere, Micro 16 confort I, utilități separate, mobilat complet. Vândem un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în Micro 16, la etajul 2 al unui bloc cu 4 niveluri. Apartamentul este liber și beneficiază de centrală termică proprie, izolație exterioară, branșament individual ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere semidecomandat – Mazepa 1, Galați
8

Apartament 2 camere semidecomandat – Mazepa 1, Galați

Apartament 2 camere semidecomandat – Mazepa 1, Galați Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere semidecomandate, situat în cartier Mazepa 1, într-o zonă liniștită și bine cotată din Galați. Ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață totală: 48.93 mp (42.85 mp apartament + 6.08 mp balcon) Etaj: ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere Micro 17, etaj 2, centrală termică, liber   57.000  ,
5
1

Apartament 2 camere Micro 17, etaj 2, centrală termică, liber 57.000 ,

Apartament 2 camere Micro 17, etaj 2, centrală termică, liber 57.000 , Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Micro 17, la etajul 2 al unui imobil cu 4 niveluri. Locuința dispune de o suprafață totală de 50 mp și beneficiază de centrală termică proprie, tâmplărie ...

1140 EUR/m2 | 50 m2

Micro 17, Galati, Galati

44.900 euro NEGOCIABIL, apartament, 2 camere, etaj  Micro 40
8

44.900 euro NEGOCIABIL, apartament, 2 camere, etaj Micro 40

44.900 euro NEGOCIABIL, apartament, 2 camere, etaj Micro 40 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 2 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 40 in zona Liceului Mircea Eliade, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, construit ...

1247 EUR/m2 | 36 m2

Galati, Galati

Apartament luminos, 2 camere, semidecomandat, etaj 2 – Tiglina 2
10

Apartament luminos, 2 camere, semidecomandat, etaj 2 – Tiglina 2 Agenția Imobiliară Familia vă propune spre cumpărare un apartament semidecomandat cu două camere, situat în Galați, zona Tiglina 2. Imobilul este amplasat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, construit în 1970 și are acces la balconul ...

1653 EUR/m2 | 45 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere decomandate, Mazepa – Etaj 2
5
1

Apartament cu 2 camere decomandate, Mazepa – Etaj 2

Apartament cu 2 camere decomandate, Mazepa – Etaj 2 Preț: 76.000 € (negociabil) Agentia Imobiliara Familia vă propune spre achiziție un apartament luminos și primitor, cu două camere decomandate, situat în cartierul Mazepa, la etajul 2 al unui imobil solid, cu 7 niveluri, construit în anii ’80 și dotat ...

1652 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

Apartament renovat, 2 camere decomandate, etaj 2  – IC Frimu
8
3

Apartament renovat, 2 camere decomandate, etaj 2 – IC Frimu

Apartament renovat, 2 camere decomandate, etaj 2 – IC Frimu Agentia Imobiliara Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere decomandate, renovat, situat în cartierul IC Frimu, într-un imobil construit în anul 1988. Locuința are o suprafață totală de 56 mp, din care 4 mp reprezintă balconul ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati

Localități

Salvează căutarea