Apartamente 2 camere Galati

Promovat
De vânzare apartament 2 camere decomandat   zona centrală, str. Domnească
8

De vânzare apartament 2 camere decomandat zona centrală, str. Domnească

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în centrul orașului, pe strada Domnească, la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, reabilitat termic. Apartamentul are o suprafață totală de 63 mp, beneficiază de vedere bilaterală, iar suplimentar dispune ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
2

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere, comision 0, Micro 40, 29.500 euro.
3
8

Apartament 2 camere, comision 0, Micro 40, 29.500 euro.

Apartament cu 2 camere, decomandat, oferit spre vânzare exclusiv prin agenția imobiliară Dacomari, situat în Micro 40, în zona Pieței, la etajul 2. Locuința are o suprafață totală și utilă de 33 mp, nu dispune de balcon și necesită renovare completă, oferind viitorului proprietar libertatea de a-l amenaja ...

894 EUR/m2 | 33 m2

Galati, Galati

[EXCLUSIVITATE] Apartament 2 Camere | Mazepa 1 | Etaj 2 | Bloc Reabilitat Termic (Fonduri Europene)
6

Dacomari oferă spre vânzare, în exclusivitate, un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în Mazepa 1, la etajul 2 din 4, într-un imobil construit în anul 1966. Locuința are o suprafață utilă de 44 mp, la care se adaugă un balcon generos de 6 mp, fiind orientată pe Sud, ceea ce oferă lumină naturală ...

1280 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2
9
2

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 2 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, la 5 minute de faleza Dunarii Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 55 mp etaj ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandate | Etaj 2 | Țiglina 1 – PS-uri
8
1

Apartament 2 camere decomandate | Etaj 2 | Țiglina 1 – PS-uri Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere decomandate, situat în cartierul Țiglina 1 din Galați, la etajul 2 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anii ’80. Poziționat într-o zonă foarte apreciată ...

1440 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Vând 2 camere Mazepa
5
12

Vând 2 camere Mazepa

Vând 2 camere mazepa cu vederea in strada Brailei la etajul 2 cu vederea in Brailei. Apartamentul necesita renovare, deține centrala termica si termopan, ușile au fost schimbare. Apartamentul este liber si se poate preda imediat.

1441 EUR/m2 | 51 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro 1

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon, geam baie, usa metalica. 55 000 euro

1078 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

De vanzare apartament cu 2 camere Siderurgistilor Vest
7

De vanzare apartament cu 2 camere Siderurgistilor Vest

De vanzare - apartament cu 2 camere în Cartier Siderurgiștilor Vest, perfect pentru cei care caută un cămin modern, aproape de toate facilitățile esențiale. Caracteristici principale: Localizare excelentă: în spatele Alimentarei TOP, la doar câțiva pași de școala nr. 10, Piața Micro 16 și alte puncte ...

1625 EUR/m2 | 48 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

De vanzare apartament cu 2 camere in Tiglina 1, 61.000 euro
6
1

De vanzare apartament cu 2 camere in Tiglina 1, 61.000 euro

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere semidecomandate, situat în zona Țiglina 1, langa parcu Sahistilor, aproape de piață, într-o locație foarte accesibilă și căutată. Detalii: - Suprafață: 50 mp - Etaj: 2 din 4 - Compartimentare: semidecomandat - Centrală termică proprie - Geamuri termopan - ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Apartament cu 2 camere Tiglina 1,et.2,strada Saturn zona pietei
7

Agenția imobiliară Silvacassa Start vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în cartierul Țiglina 1, la etajul 2, într-o zonă apreciată pentru accesul rapid către piață, magazine, mijloace de transport și alte puncte de interes. Locuința este orientată pe vest, beneficiind de lumină ...

1341 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Apartament 2 camere dec Micro 17,etaj 2
12
1

Apartament 2 camere dec Micro 17,etaj 2

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Micro 17, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anul 1983. Apartamentul este decomandat, oferind un compartimentaj practic și confortabil. Locuința dispune de tâmplărie PVC cu geam termopan și este liberă, disponibilă imediat ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Micro 17, Galati, Galati

Vând apartament 2  camere + locație cu 2 spații comerciale în Berești
10
1

Vând apartament 2 camere + locație cu 2 spații comerciale în Berești

Vând apartament 2 camere situat pe strada Trandafirilor, nr 94, etajul 2 din 4. Este mobilat și utilat, termopane la balcon și camere, suprafața totală 50.50 m . Pret 150000 lei Vând teren cu suprafața de 249 m prevăzut cu 2 spații comerciale cu suprafața de 51 m respectiv 58 m , garaj cu suprafața ...

1515 EUR/m2 | 51 m2

Central, Beresti, Galati

1317 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Vând apartament 2 camere decomandate, ultra-central   Str. Domnească 17, etaj 2 3, direct propietar!
10
2

Vând apartament 2 camere decomandate, ultra-central Str. Domnească 17, etaj 2 3, direct propietar!

Vând apartament 2 camere decomandate, ultra-central Str. Domnească 17, etaj 2 3! Ideal pentru locuit sau investiție poziție excelentă în inima orașului! Locație premium: 2 minute de Mall Winmarkt Lângă Parcul Eminescu 5 minute de Faleza Dunării Stație autobuz vis-a-vis Aproape de Piața ...

1344 EUR/m2 | 64 m2

Central, Galati, Galati

Apartament 2 camere Mazepa 1
7
1

Apartament 2 camere Mazepa 1

Apartament 2 camere semidecomandate în Galați,Mazepa 1,zona liniștită,bloc recent renovat,etaj 2 4,balcon,centrala,aer condiționat,geam termopan,are potențial excelent pentru renovare. Suprafața 48.93m (42.85 apartamentul +6.08 balconul) Apartamentul este vacant

1750 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

De vanzare apartament cu doua camere Brăilei zona BCR
5

De vanzare apartament cu doua camere Brăilei zona BCR

De vânzare 2 camere bloc 1994 69 mp balcon pe tot apartamentul etaj 2 6 lift bloc cu spatii comerciale la parter+ mezanin mobilat și amenajat mediu , centrala termica aer condiționat și electrocasnice in mare parte în garanție .

1449 EUR/m2 | 69 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
2

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Schimb apartament 2 camere
1
1

Schimb apartament 2 camere

Schimb apartament 2 camere decomandat Mazepa cu apartament 2 camere Mamaia sau garsoniera Bucuresti.

1431 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Apartament modern cu 2 camere, situat pe Faleza Dunării cu loc de parcare
11
3

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament modern cu două camere, situat pe Faleza Dunării, într-un bloc nou, finalizat în anul 2022. Poziționat la etajul 2, apartamentul oferă un stil de viață confortabil, într-o zonă apreciată pentru liniște și accesibilitate. Locuința impresionează ...

2164 EUR/m2 | 61 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea