Apartamente 2 camere Galati

Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi
9
4

Apartament doua camere semidecomandat tiglina 1 francezi

Se vinde apartament cu doua camere semidecomandat la etajul 4 in Tiglina 1, cartier Francezi cu vedere la Dunare. Blocul nu se incadreaza in lista celor cu risc seismic, se accepta credit. Apartamentul necesita renovare totala. 44mp utili plus 3,7mp balcon. Ma puteti contacta pe whatsapp pe numarul ...

998 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Apartament 3 Camere, Tecuci 7 Noiembrie str Gheorghe Petrascu Renovat complet
10
3

DE VÂNZARE - Apartament 3 camere, Etj 3, Tecuci 7 Noiembrie Str. Gheorghe Petrașcu - Vizavi de Penny Market Renovat complet, cu finisaje moderne: - Parchet, faianță și uși noi - Instalație sanitară nouă - Centrală termică proprie - Gaz separat - Situat pe strada Gheorghe Petrașcu, la doar câțiva ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Tecuci, Galati

Vând 2 camere Mazepa
5
12

Vând 2 camere Mazepa

Vând 2 camere mazepa cu vederea in strada Brailei la etajul 2 cu vederea in Brailei. Apartamentul necesita renovare, deține centrala termica si termopan, ușile au fost schimbare. Apartamentul este liber si se poate preda imediat.

1441 EUR/m2 | 51 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

Vând apartament cu 2 camere M17
6
10

Vând apartament cu 2 camere M17

Vând apartament cu 2 camere zona M17 etaj 4 4 cu centrală termică,izolație termica 10 cm mobilat și utilat nu există probleme cu izolația. Apartamentul se vinde exact ca în imagini. Suprafața totală este de 37mp.

1054 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa
9
1

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa

Vand 2 camere decomandate 60,76mp, din care balcon 5,76mp, mobilate, utilate, boiler electric, Galaţi, str. Rosiori, nr. 4, Mazepa, BR16A, sc.2, etaj 3, pe est, pret 70.000 euro. Telefon , fara comision agentii imobiliare.

1167 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1634 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament
5
3

Apartament

Vane apartament 2camere,zona Kaufland. Compartimentare:2camere,1baie,bucătărie,hol,posibilitate terasă. Etaj5-5. Pt mai multe informații sau pt a programa o vizionare vă rog contactați nr.de telefon din descriere.

750 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata
5
1

Apartament 2 camere decomandat Micro 20 langa piata

Apartament, 2 camere decomandate, suprafata utila 48.7 m , balcoane 3m si 3.5m , nemobilat, etaj 4 din 4, centrala termica cu calorifere din aluminiu, aer conditionat, geamuri termopan cu rulouri exterioare, izolatie termica: pereti 100mm, plafon 65mm.

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere mobilat, etaj 1, Micro 17 Galați   49,9 mp | Persoană fizică
10

Apartament 2 camere mobilat, etaj 1, Micro 17 Galați 49,9 mp | Persoană fizică

Apartament 2 camere de vânzare Galați, Micro 17 49,9 mp Se oferă spre vânzare un apartament confortabil cu 2 camere, situat în cartierul Micro 17, pe strada Gorunului, într-o zonă liniștită, ideală pentru familii. Suprafață: 49,9 mp 
Balcon inclus Se vinde mobilat 
Etaj 1
 Mutare imediată după semnarea ...

1347 EUR/m2 | 49 m2

Micro 17, Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
5

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, Micro17, parter, 63000 euro

Ap. 2 camere, Micro17, parter, 63000 euro

Apartament 2 camere, Micro17, parter, balcon, centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianță, ușa metalica, usi interioare. 63000 euro

1260 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Vând apartament
10
12

Vând apartament

Vând apartament 2 camere, mobilat partial, centrala termica, 2 aparate aer condiționat, ușa metalica, balcon închis cu termopan, semidecomandat, etj 4 din 4 confort 1, 47,33m suprafață, gresii, faianta, parchet laminat.

1162 EUR/m2 | 47 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

Vând  apartament 2 camere
10
4

Vând apartament 2 camere

Vând apartament, 2 camere, etaj 4 4, Tiglina 3, semi-decomandat Utilat: centrală, apa separată, balcon închis cu geamuri termopan. Apartamentul se vinde utilat complet!

1083 EUR/m2 | 48 m2

Tiglina+3, Galati, Galati

Vând apartament confort 1.
6
7

Vând apartament confort 1.

Persoană fizică,vând apartament două camere decomandate,gresie,faianță, parchet,izolație exterioară, ușă metalică de bună calitate,interfon,centrala termica Ariston geamuri termopan,balcon generos,mobilat. Etajul 10,lift nou,bloc construit în 1977,bloc turnat ( nu din plăci). Este compus din doua ...

1099 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea