Apartamente 2 camere Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Mazepa 1
7
1

Apartament 2 camere Mazepa 1

Apartament 2 camere semidecomandate în Galați,Mazepa 1,zona liniștită,bloc recent renovat,etaj 2 4,balcon,centrala,aer condiționat,geam termopan,are potențial excelent pentru renovare. Suprafața 48.93m (42.85 apartamentul +6.08 balconul) Apartamentul este vacant

1750 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

2 camere decomandat Micro 19 29

2 camere decomandat Micro 19

Agentia Nova House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat in zona micro 19, dotat cu centrala termica,termopane,usi termopan, suprafata 30mp,et 1, Pret 34.500 euro, usor negociabil.

1150 EUR/m2 | 30 m2

Micro+19, Galati, Galati

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19
9

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate 30..mp. Cu posibilitate de a deschide o Frizerie sau Stomatologie.sau altceva. micro 19 BL L2 sc 7 Parter..ap124 Str costache conache nr3, piață aproape Scoli ,gradinite,marketuri..transport la fel.. . Centrala termica în garantie, apa trasa individual ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Micro%2525252525252525252b19, Galati, Galati

Vând apartament 2 camere decomandat
9
2

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere decomandate , etajul 4 4. Apartamentul este izolat termic, are centrală proprie și apă separat, este situat în apropiere de mijloace de transport, piețe,centre comerciale, școli și grădinițe

1340 EUR/m2 | 47 m2

Micro 17, Galati, Galati

Apartament 2 camere, Galați, Mazepa 2, BL LC9, Scara 2, Ap. 38, etaj 1
2
10

Anunț de Vânzare Apartament 2 Camere - exclus agenții - nu plătesc comision Vând apartament cu 2 camere, situat în cartierul Mazepa 2, Galați, în blocul LC9, scara 2, apartamentul nr. 38, etaj 1. Suprafață totală: 50,37 m Etaj: 1 Locație: Mazepa 2, Galați Caracteristici și Avantaje Zonă liniștită ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

Mazepa%252b2, Galati, Galati

Vând apartament
10
13

Vând apartament

Vând apartament 2 camere, mobilat partial, centrala termica, 2 aparate aer condiționat, ușa metalica, balcon închis cu termopan, semidecomandat, etj 4 din 4 confort 1, 47,33m suprafață, gresii, faianta, parchet laminat.

1162 EUR/m2 | 47 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

De vanzare apartament cu doua camere Brăilei zona BCR
5

De vanzare apartament cu doua camere Brăilei zona BCR

De vânzare 2 camere bloc 1994 69 mp balcon pe tot apartamentul etaj 2 6 lift bloc cu spatii comerciale la parter+ mezanin mobilat și amenajat mediu , centrala termica aer condiționat și electrocasnice in mare parte în garanție .

1449 EUR/m2 | 69 m2

Galati, Galati

Vand apartamente Foltesti 3

Vand apartamente Foltesti

S.C. AGROCONFORT SRL vinde 3 apartamente, respectiv: apartamentul nr. 4, apartamentul nr. 8, apartamentul nr. 12. Imobilele sunt situate in judetul Galati, comuna Foltesti, Bloc IAS. Apartamentele pot fi vândute separat sau împreună, pretul fiecarui imobil fiind de 40.000 lei. Pentru informații ...

72 EUR/m2 | 107 m2

Foltesti, Galati

Vând apartament cu 2 camere M17
6
9

Vând apartament cu 2 camere M17

Vând apartament cu 2 camere zona M17 etaj 4 4 cu centrală termică,izolație termica 10 cm mobilat și utilat nu există probleme cu izolația. Apartamentul se vinde exact ca în imagini. Suprafața totală este de 37mp.

1054 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Apartament 3 Camere, Tecuci 7 Noiembrie str Gheorghe Petrascu Renovat complet
10
3

DE VÂNZARE - Apartament 3 camere, Etj 3, Tecuci 7 Noiembrie Str. Gheorghe Petrașcu - Vizavi de Penny Market Renovat complet, cu finisaje moderne: - Parchet, faianță și uși noi - Instalație sanitară nouă - Centrală termică proprie - Gaz separat - Situat pe strada Gheorghe Petrașcu, la doar câțiva ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Tecuci, Galati

Vând apartament 2 camere decomandate mobilat și utilat Mazepa 1
8
4

Persoana fizica vand apartament cu 2 camere situat la etajul 8 10 cu o suprafață utilă de 52 mp, mobilat si utilat dupa cum se vede in imagini. Compartimentarea este decomandată, oferind intimitate și confort. Camerele sunt luminoase, orientate spre spate, departe de zgomotul urban. Apartamentul dispune ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Mazepa%2525252b1, Galati, Galati

Apartament 2 camere galati
7

Apartament 2 camere galati

Doar schimb apartament cu 2 camere decomandate etaj 4 in zona ireg , se afla la 2 minute de magazine aprozare statii de mijloc de transport... . 2 balcoane constructie bloc dupa 1980,constructie izolata termic ,hidroizolatie facuta de curand (in garantie ) accept doar schimb cu casa batraneasca ...

1036 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2
9
8

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 3 din 4 nivele Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 53 mp 1 balcon grup sanitar ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru
8
9

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru

2 decomandate, 53mp etaj 3 din 4 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi. Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: 1 balcon suprafata total 53 grup sanitar cu geam Imbunatatit: centrala ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2
9
2

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 2 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, la 5 minute de faleza Dunarii Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 55 mp etaj ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Ap.  2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19
10
19

Ap. 2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19

De vanzare in cartier Micro 19 - zona piata Apartament 2 camere, etaj 4 din 4, mobilat si utilat, dotat cu centrala termica, aer conditionat, izolat interior exterior. Pret propus pentru tranzactionare: 48000 euro Contact:

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro 3

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro

Ap. 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro centrala termica,termopan, usi interioare, izolat ext, geam baie, ușa metalica

1240 EUR/m2 | 50 m2

Micro 19, Galati, Galati

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc
10
4

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc

Sunt proprietar! Apartament 2 camere decomamdat ,renovat de la placa in 2020 . Mobila deasemenea este cumpărată in 2020 Intr-un bloc reabilitat in 2025 dispune de lift nou si modern, urmează sa fie montate si rulouri la tot balconul. Se vinde complet mobilat . Apartamentul este izolat pe interior ...

1276 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere în Tecuci, Zona Industrială, in bloc reabilitat termic
7
2

Vând apartament 2 camere, etaj 1, decomandat situat în Tecuci, Zona industrială, vedere în strada principală. Izolat exterior, centrală gaz, aer condiționat, 2 balcoane, mobilat si utilat. Loc parcare în fața scării, boxă la subsol. Blocul urmează sa fie reabilitat termic prin fonduri europene constând ...

1061 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2
10
4

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2

Vă invit sa descoperiti acest apartament spectaculos de 2 camere, situat in cel mai luxos ansamblu rezidential din Galati, unde unitatea stilistică este vizibilă, iar atmosfera este primitoare şi relaxată datorita comunitatii exclusiviste. De la proiect, la finisaje şi design, facilităţi şi amplasare, ...

2292 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea