Apartamente 2 camere Galati

Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Vând apartament 2 camere
7
5

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort 1,renovat,cu toate utilitățile, în zona Liceului Agricol, în bloc Turn,etaj 3,destul de spațios, cu vedere către șoseaua principala, in bloc cu 10 etaje, cu acces la lift și uscător rufe pe fiecare etaj.Zona comerciala - Lidl,Penny,Pepco,Deichman,Altex, ...

1071 EUR/m2 | 56 m2

Tecuci, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1000 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vând apartament 2camere. 3

Vând apartament 2camere.

Vând apartament 2 camere etaj 1,micro19 lângă spitalul județean.

1250 EUR/m2 | 28 m2

Micro+19, Galati, Galati

vanzare apartament Galati  2 camere decomandat
1
13

vanzare apartament Galati 2 camere decomandat

Galati, vand ap 2 camere central - Galati decomandat 1993 55.5 mp + balcon 8.62 mp- lung cat apartamentul , centrala termica, zona centrala + civilizata - langa Baia Comunala, str .Traian 97 A, bl A9, sc .1 , et 1 8 , ap 3 - deasupra BCR . Blocul are in constructie terasament pe bile pentru protectie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Central, Galati, Galati

De vanzare apartament doua camere
9
5

De vanzare apartament doua camere

Apartament 2 camere decomandat 55 mp, doua balcoane, centrala termica, termopane, gresie, faianta, parchet, baie cu geam, localizat în Galați, Mazepa 2 langa parcul Viva. Etaj 4 4. Blocul este prevazut cu pod.

1291 EUR/m2 | 55 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1634 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

PROPRIETAR  vând   apartament 2 camere, etaj intermediar - bloc O7
6
6

PROPRIETAR vând apartament 2 camere, etaj intermediar - bloc O7

Dacă visați să locuiți în mijlocul acțiunii, dar fără zgomotul care vine la pachet, tocmai ați găsit combinația perfectă. Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 8 din 10 exact cât trebuie ca să fiți deasupra agitației urbane și să vă bucurați de o priveliște ...

1911 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere de vanzare
5
6

Apartament 2 camere de vanzare

Apartament de vânzare etaj 4 cu pod necesită renovare are centrală nouă apă separat uși și geamuri noi

1122 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Ap 2 camere Tiglina 2 - aproape de sc 13
6
1

Ap 2 camere Tiglina 2 - aproape de sc 13

Proprietar vand apartament 2 camere, 49 m2, Tiglina 2, et 3 4. Contorizare separata la apa si gaz, centrala termica, izolat exterior., usa metalica MACO. Tel O728noua347sase3, O74trei873unu37

1347 EUR/m2 | 49 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
5

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vând apartament
11
1

Vând apartament

Vând apartament cu 2 camere, apartamentul are o suprafață de 48m2 situat la etajul 3 4 in blocul din spatele scolii Nr 11 Iorgu Iordan! Este decomandat,unic proprietar! Este într-o zonă accesibila transportului public,școală,biserica,magazine și școală de dans! Preț ușor negociabil!

98 EUR/m2 | 48 m2

Tecuci, Galati

Vand apartement 2 camere Tecuci,judetul Galati
4
2

Vand apartement 2 camere Tecuci,judetul Galati

Apartament format din 2 camere(dormitor 14,10mp,camera de zi-19,80mp)si dependinte(hol-6,10mp,baie-4,30mp,camara-0,50mp,bucatarie-12mp).decomandat,situat la parterul unui bloc tip vila.Suprafata utila 56,8mp si o boxa de 11,9 mp ,cadastrat si intabulat,existent certificat energetic,dobandit prin cum ...

1725 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

PROPRIETAR vând apartamnet 2 camere, decomandat, Micro 18
6
10

PROPRIETAR vând apartamnet 2 camere, decomandat, Micro 18

Apartament 2 camere, etaj 1 8, decomandat, Micro 18, in spate la Dunarea Mall. Centrala termica, anvelopat.

1580 EUR/m2 | 50 m2

Micro+18, Galati, Galati

2 camere decomandate Tiglina 2
8

2 camere decomandate Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament 2 camere decomandate, Tiglina 2, str.Constructorilor, suprafața utilă de 48,5 mp,centrală termică,geamuri termopan, aer conditionat, balcon, etaj 6 din 9, orientare vest. Preț 75.000 EUR. Blocul este în proces de reabilitare termică prin fonduri europene, cu termen ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet
8
2

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet aproximativ 60mp in zona industriala cu vedere la strada 1 decembrie 1918 Mai multe detalii la telefon

1083 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence
6
15

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence

Agentia Prim Imobiliare Galati Flamingo Luxury Residence Proiect nou - finalizat in 2025 Ap. 2 camere cu suprafata total 71 mp construit Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, farmacii, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
50

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea