Apartamente 2 camere Galati

Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2
7
3

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2

Vă invit sa descoperiti acest apartament spectaculos de 2 camere, situat in cel mai luxos ansamblu rezidential din Galati, unde unitatea stilistică este vizibilă, iar atmosfera este primitoare şi relaxată datorita comunitatii exclusiviste. De la proiect, la finisaje şi design, facilităţi şi amplasare, ...

2292 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

vanzare apartament 28

vanzare apartament

Vand apartament 2 camere, Micro 17,et. 3, renovat total fara a locui cineva in el,, (J1A),,

1261 EUR/m2 | 46 m2

Micro 17, Galati, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
1

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Vând apartament 2 camere
7
5

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort 1,renovat,cu toate utilitățile, în zona Liceului Agricol, în bloc Turn,etaj 3,destul de spațios, cu vedere către șoseaua principala, in bloc cu 10 etaje, cu acces la lift și uscător rufe pe fiecare etaj.Zona comerciala - Lidl,Penny,Pepco,Deichman,Altex, ...

1071 EUR/m2 | 56 m2

Tecuci, Galati

vand apartament 2 camere
5

vand apartament 2 camere

apartamentul este decomandat, etaj 4 4 in icf la 2 babe se vinde complet mobilat, centrala noua nr tlf

1111 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament de vânzare
4
13

Apartament de vânzare

Vând apartament de renovat. Centru Tecuci 31m , etaj 3. Geamuri termopan, centrală, usa blindata. Strada Aleea Plopilor .Preț negociabil. Mă puteți contacta prin e-mail

871 EUR/m2 | 31 m2

Tecuci, Galati

Vând apartament 2camere. 3

Vând apartament 2camere.

Vând apartament 2 camere etaj 1,micro19 lângă spitalul județean.

1250 EUR/m2 | 28 m2

Micro+19, Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat
10
3

Apartament 2 camere decomandat

Sunt proprietar! Apartament 2 camere decomamdat ,renovat de la placa in 2020 . Mobila deasemenea este cumpărată in 2020 Intr-un bloc reabilitat in 2025 dispune de lift nou si modern, urmează sa fie montate si rulouri la tot balconul. Se vinde complet mobilat . Apartamentul este izolat pe interior ...

1241 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2
7

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament luminos cu 2 camere semidecomandate(circular), suprafața utilă de 49 mp, centrală termică, geamuri termopan, 2 balcoane , geam baie,orientare nord vest, etaj 6 din 9, în cartier Tiglina 2, str. Constructorilor Preț 65000 EUR . Blocul este în proces de reabilitare termică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Apartament cu 3 camere de vanzare
5
1

Apartament cu 3 camere de vanzare

Vand apartament cu 3 camere,situat pe strada Vasile Alecsandri nr 5A,suprafata utila 45 mp,etaj 1 4.Apartamentul se vinde mobilat si utilat.Pretul este usor negociabil.Mai multe detalii la tel

1267 EUR/m2 | 45 m2

Tecuci, Galati

Vând apartament cu 2 camere M17
6
9

Vând apartament cu 2 camere M17

Vând apartament cu 2 camere zona M17 etaj 4 4 cu centrală termică,izolație termica 10 cm mobilat și utilat nu există probleme cu izolația. Apartamentul se vinde exact ca în imagini. Suprafața totală este de 37mp.

1054 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vand casa la Sivita si apartament 2 camere Tiglina 2
10
4

Vand casa la Sivita si apartament 2 camere Tiglina 2

Vand casa la Sivita, 2 camere, baie, bucatarie, hol, centrala, gresie, faianta, tamplarie PVC si Al, izolata termic, fantana, garaj, magazii, si apartament 2 camere, semidecomandate, et.4 Tiglina 2. Apartamentul este dotat cu centrala termica, aer conditionat, gresie, faianta, parchet, izolatie termica ...

3095 EUR/m2 | 42 m2

Galati, Galati

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19
9

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate 30..mp. Cu posibilitate de a deschide o Frizerie sau Stomatologie.sau altceva. micro 19 BL L2 sc 7 Parter..ap124 Str costache conache nr3 . Centrala termica în garantie, apa trasa individual costuri foarte mici la consum si calduros luminos cu izolatie ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Micro%252525252525252b19, Galati, Galati

Apartament 2 camere galati
7

Apartament 2 camere galati

Doar schimb apartament cu 2 camere decomandate etaj 4 in zona ireg , se afla la 2 minute de magazine aprozare statii de mijloc de transport... . 2 balcoane constructie bloc dupa 1980,constructie izolata termic ,hidroizolatie facuta de curand (in garantie ) accept doar schimb cu casa batraneasca ...

1036 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro 2

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro

Ap. 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro centrala termica,termopan, usi interioare, izolat ext, geam baie, ușa metalica

1240 EUR/m2 | 50 m2

Micro 19, Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, 69 mp, etaj 2, Mazepa 2

Ap. 2 camere decomandat, 69 mp, etaj 2, Mazepa

De vanzare apartament 2 camere decomandat, etaj 2, cu balcone, dotat cu centrala termica, aer conditionat, geam termopan, stradal

1449 EUR/m2 | 69 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru
8
9

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru

2 decomandate, 53mp etaj 3 din 4 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi. Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: 1 balcon suprafata total 53 grup sanitar cu geam Imbunatatit: centrala ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Ap.  2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19
10
19

Ap. 2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19

De vanzare in cartier Micro 19 - zona piata Apartament 2 camere, etaj 4 din 4, mobilat si utilat, dotat cu centrala termica, aer conditionat, izolat interior exterior. Pret propus pentru tranzactionare: 48000 euro Contact:

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1659 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence
6
15

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence

Agentia Prim Imobiliare Galati Flamingo Luxury Residence Proiect nou - finalizat in 2025 Ap. 2 camere cu suprafata total 71 mp construit Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, farmacii, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea