Apartamente 2 camere Galati

Promovat
Apartament  2 camere  de vânzare   Galați, Micro 17 (lângă Dedeman)
10
2

Apartament 2 camere de vânzare Galați, Micro 17 (lângă Dedeman)

AcasA imobiliare va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere la parter situat in cartier Micro 17 . Dacă îți dorești un apartament modern, gata de mutare, situat într-o zonă practică și bine conectată, această proprietate este reprezinta o varianta demna de luat in calcul . Amplasat la parter, ...

1698 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat – Micro 20, Galați – Etaj 9/10
6

GiuliHome Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Micro 20 din Galați, la etajul 9 al unui imobil cu 10 etaje. Proprietatea are o suprafață de 46 mp utili și 51 mp total, fiind o alegere potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ✔ Compartimentare ...

1174 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap spatios Ps-uri VEGA Ultimul Leu etaj superior priveliste deosebita
10
4

Apartament spatios 75 mp utili etaj 8 din 9 bloc nou priveliste deosebita AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament cu o suprafata generoasa situat intr-un bloc nou, zona Tiglina - "Ultimul Leu". Blocul este nou, foarte bine pozitionat, dotat cu ascensor modern. Pozitionare ...

1453 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere vanzare- strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou)
12

Agentia AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou),intr-o cladire tip condominiu. Locuinta este amplasata la etajul 1 si are o suprafata de 75 mp. Apartamentul are centrala termica proprie, tamplarie din PVC cu geam termopan si usa metalica ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 2 camere, in Galati, Aurel Vlaicu, etaj 3, mobilat
10
14

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat in Galati, in aria cartierului I.C Frimu (la cca.5 minute distanta de mers pe jos fata de mall Shopping City Galati), pozitonat la etajul 3 al unui imobil P+4. Detalii: Locuinta insumeaza o suprafata ...

1095 EUR/m2 | 37 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Vanzare apartament 2 camere, in Galati, Micro 16, liber
10

Vanzare apartament 2 camere, in Galati, Micro 16, liber

Va prezentam in EXCLUSIVITATE, oferta de vanzare a unui apartament cu 2 camere semidecomandate, confort 1, situat in Galati, cartier Micro 16, la etajul 4 al unui imobil P+4Et, beneficiind de hidroizolatie buna. Blocul in care se afla apartamentul este situat in imediata apropiere a oricarui spatiu ...

898 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere Tiglina 1 mobilat si utilat CT Ac la cheie LIBER
10
11

AcasA Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Tiglina 1, la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje. Imobilul este aproape de Faleza Dunării ideal pentru cei care doresc să fie aproape de spații verzi, locuri de promenadă și zone de recreere. Apartamentul beneficiază de acces ...

1354 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Potential prin perzonalizare 2 cam Mazepa CT etaj intermediar simplu
10

Apartament cu doua camere Mazepa Br-uri etaj intermediar CT AcasA Imobiliare vine in intampinarea clientilor dinamici, ce abia asteapta noi provocari, cu oferta de vanzare a unui apartament foarmat din doua camere si dependinte situat in zona Mazepa 1. Aceasta oferta se adreseaza persoanelor ...

1570 EUR/m2 | 43 m2

Mazepa+1, Galati, Galati

1453 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

1698 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

2 cam Tiglina 2 renovat CT Ac LIBER
7
3

2 cam Tiglina 2 renovat CT Ac LIBER

Apartament cu doua camere Tiglina 2 CT Ac stradal AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament format din doua camere si dependinte situat pe bulevardul Siderurgsitilor, in Tiglina 2. La interior apartamentul prezinta imbunatatiri, este dotat cu centrala termica, aer conditionat, ...

1220 EUR/m2 | 50 m2

Tiglina%25252b2, Galati, Galati

2 camere Siderurgistilor CT Ac sup 50 mp
8
2

2 camere Siderurgistilor CT Ac sup 50 mp

Apartament cu doua camere zona Siderurgistilor sup 50 mp CT Ac etaj 4 AcasA Imobiliare va propune spre achizitionare un apartament format din doua camere si dependinte situat in zona Siderurgistilor - Doja, la SD-uri. Apartamentul este decomandat, varianta cu doua balcoane, suprafata totala 50 ...

1140 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament renovat cu simt de raspundere mobilat si utilat GATA DE MUTAT
10
1

Apartament renovat cu simt de raspundere mobilat si utilat GATA DE MUTAT Vrei sa scapi de stresul renovarii si a mobilarii si sa te muti IMEDIAT ?!? AcasA Imobiliare va propune spre achizitionare un apartament complet renovat format din doua camere si dependinte situat in zona Micro 17, la F-urile de ...

1423 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro 1

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon, geam baie, usa metalica. 55 000 euro

1078 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Apartament 2 cam 57mp in vila zona Bingo Otelul
12
2

Apartament 2 cam 57mp in vila zona Bingo Otelul

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - zona Bingo Europa - 2 min de institutii de invatamant, market, farmacii, banci, mijloc de transport in comun 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - apartament doua camere decomandat in vila, etaj 1, suprafata 57.21mp - sunt doar doua ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

micro 17, Galati, Galati

ap 2 cam Tiglina 3 renovat total
7
1

ap 2 cam Tiglina 3 renovat total

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - zona Tiglina 3, Continental - 2 min de market, mijloace de transport in comun, farmacii, institutii de invatamant, magazine, complex Siret 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - apartamentul a fost renovat total in 2024, centrala ...

1533 EUR/m2 | 45 m2

tiglina 3, Galati, Galati

Apartament 2 camere – Port, etaj 1/4 – 3 balcoane, centrală, geam la baie
17
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai avantajoase zone – Port, la doar câteva minute de Faleză și centrul orașului. Poziția excelentă oferă acces rapid la zone de promenadă, restaurante, magazine și transport în comun. Caracteristici principale: 2 ...

1250 EUR/m2 | 62 m2

Port, Galati, Galati

 Apartament 2 camere – renovat complet – Țiglina 1 ,parter
8
3

Apartament 2 camere – renovat complet – Țiglina 1 ,parter

Agenția noastră vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, situat în cartierul Țiglina 1, în apropiere de Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”. Cu o suprafață de 44 mp, apartamentul este complet renovat, având: ✔️ Instalație electrică ...

1768 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati

Localități

Salvează căutarea