Apartamente 2 camere Galati

Promovat
De vânzare apartament 2 camere decomandat   zona centrală, str. Domnească
8

De vânzare apartament 2 camere decomandat zona centrală, str. Domnească

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în centrul orașului, pe strada Domnească, la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, reabilitat termic. Apartamentul are o suprafață totală de 63 mp, beneficiază de vedere bilaterală, iar suplimentar dispune ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci
8
9

Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci Proprietăţile cele mai solicitate în Tecuci, sunt apartamentele cu două camere situate la etaj 1. Dacă vă doriţi un asemenea apartament, rapid, vi-l putem prezenta la un simplu apel telefonic şi o programare la 0720.618.142, Agenţia EXTREM ...

969 EUR/m2 | 49 m2

Sud, Tecuci, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandate Micro 19
6
1

Apartament 2 camere decomandate Micro 19

Apartament 2 camere – Micro 19, Galați Apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Micro 19, zonă liniștită și bine conectată. Suprafață utilă aprox. 40 mp, 43mp totali, compartimentare practică: living, dormitor, bucătărie separată cu balcon închis, baie și hol. Locuința este întreținută, cu finisaje ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

Promovat
VIZIONEAZA si NEGOCIAZA-Ap. 2 Camere Decomandat-Micro 21-bloc '84-'85
16
1

VIZIONEAZA si NEGOCIAZA - Pret Nou: 49 900 Euro NEGOCIABIL (Poti propune o oferta in urma vizionarii) Apartament 2 Camere Decomandat - Micro 21 - bloc '84 - '85 - Nr. Contact: Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata de aprox. 47 m.p., ...

1062 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Siderurgistilor CT Ac sup 50 mp
8
2

2 camere Siderurgistilor CT Ac sup 50 mp

Apartament cu doua camere zona Siderurgistilor sup 50 mp CT Ac etaj 4 AcasA Imobiliare va propune spre achizitionare un apartament format din doua camere si dependinte situat in zona Siderurgistilor - Doja, la SD-uri. Apartamentul este decomandat, varianta cu doua balcoane, suprafata totala 50 ...

1140 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament renovat cu simt de raspundere mobilat si utilat GATA DE MUTAT
10
1

Apartament renovat cu simt de raspundere mobilat si utilat GATA DE MUTAT Vrei sa scapi de stresul renovarii si a mobilarii si sa te muti IMEDIAT ?!? AcasA Imobiliare va propune spre achizitionare un apartament complet renovat format din doua camere si dependinte situat in zona Micro 17, la F-urile de ...

1423 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro 1

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon, geam baie, usa metalica. 55 000 euro

1078 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Apartament 2 cam 57mp in vila zona Bingo Otelul
12
2

Apartament 2 cam 57mp in vila zona Bingo Otelul

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - zona Bingo Europa - 2 min de institutii de invatamant, market, farmacii, banci, mijloc de transport in comun 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - apartament doua camere decomandat in vila, etaj 1, suprafata 57.21mp - sunt doar doua ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

micro 17, Galati, Galati

ap 2 cam Tiglina 3 renovat total
7
1

ap 2 cam Tiglina 3 renovat total

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - zona Tiglina 3, Continental - 2 min de market, mijloace de transport in comun, farmacii, institutii de invatamant, magazine, complex Siret 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - apartamentul a fost renovat total in 2024, centrala ...

1533 EUR/m2 | 45 m2

tiglina 3, Galati, Galati

Apartament 2 camere – Port, etaj 1/4 – 3 balcoane, centrală, geam la baie
17
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai avantajoase zone – Port, la doar câteva minute de Faleză și centrul orașului. Poziția excelentă oferă acces rapid la zone de promenadă, restaurante, magazine și transport în comun. Caracteristici principale: 2 ...

1250 EUR/m2 | 62 m2

Port, Galati, Galati

 Apartament 2 camere – renovat complet – Țiglina 1 ,parter
8
3

Apartament 2 camere – renovat complet – Țiglina 1 ,parter

Agenția noastră vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, situat în cartierul Țiglina 1, în apropiere de Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”. Cu o suprafață de 44 mp, apartamentul este complet renovat, având: ✔️ Instalație electrică ...

1768 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
8

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Vânzare apartament 2 camere, etaj 1, Tiglina I,
6
12

Vânzare apartament 2 camere, etaj 1, Tiglina I,

De vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Tiglina I, Galați. Locuința este amplasată la etajul 1 al unui bloc cu 4 niveluri și are o suprafață totală de 48 mp, incluzând un balcon pe o cameră. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie și tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1115 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Tiglina+3, Galati, Galati

  73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21
9

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21

73.5oo euro, NEGOCIABIL, 2 camere decomandate, Micro21 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro21, zona RONDOU, CAPAT TRAMVAI , la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit in anii 80. Imobilul ...

1470 EUR/m2 | 50 m2

Micro 21, Galati, Galati

 57.900  , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3   Micro 16, zona FLORA
6

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA

57.900 , Apartament 2 camere, Mobilat & utilat, STRADAL, Țiglina 3 Micro 16, zona FLORA Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în municipiul Galați, în cartierul Micro 16, zona Flora , la etajul 4 din 4 al unui imobil construit în ...

1316 EUR/m2 | 44 m2

Micro 16, Galati, Galati

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G.
11
1

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate un apartament luminos, decomandat, cu 2 camere, in municipiul Galati, amplasat în zona intersectiei de la I.R.E.G., la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje, ...

1018 EUR/m2 | 55 m2