Apartamente 2 camere Galati

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Galati Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere decomandat – Micro 20, Galați – Etaj 9/10
6

GiuliHome Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul Micro 20 din Galați, la etajul 9 al unui imobil cu 10 etaje. Proprietatea are o suprafață de 46 mp utili și 51 mp total, fiind o alegere potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ✔ Compartimentare ...

1174 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere | Tiglina 1 | 44 mp
6
3

Apartament 2 camere | Tiglina 1 | 44 mp

De vânzare apartament complet renovat, situat la parter, într-un bloc cu subsol și FĂRĂ RISC SEISMIC ❗ ✔️ Apă și canalizare trase separat ✔️ Instalații electrică și sanitară noi ✔️ Mobilat și utilat complet – totul nou și de calitate ✔️ Plită + cuptor pe gaz ✔️ Baie cu duș walk-in Preț: 78.800 € ...

1768 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap spatios Ps-uri VEGA Ultimul Leu etaj superior priveliste deosebita
10
4

Apartament spatios 75 mp utili etaj 8 din 9 bloc nou priveliste deosebita AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament cu o suprafata generoasa situat intr-un bloc nou, zona Tiglina - "Ultimul Leu". Blocul este nou, foarte bine pozitionat, dotat cu ascensor modern. Pozitionare ...

1453 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Promovat
Vanzare apartament 2 camere - Tig 2
8
2

Vanzare apartament 2 camere - Tig 2

Agentia imobiliara AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , situat in cartierul Tiglina 2. Etaj:: 1 din 4 Compartimentare : semidecomandat Îmbunătățiri: - centrala termica, - branșament individual pt apa, - izolatie exterioara, - AC, - usa metalica, - instalații electrica, termica ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere, Tecuci 7 Noiembrie str Gheorghe Petrascu Renovat complet
10
3

DE VÂNZARE - Apartament 3 camere, Etj 3, Tecuci 7 Noiembrie Str. Gheorghe Petrașcu - Vizavi de Penny Market Renovat complet, cu finisaje moderne: - Parchet, faianță și uși noi - Instalație sanitară nouă - Centrală termică proprie - Gaz separat - Situat pe strada Gheorghe Petrașcu, la doar câțiva ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Tecuci, Galati

Vanzare apartament 2 camere in Galati, Micro 21, etaj 1, liber
10
1

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat in Galati, cartier Micro 21, la primul nivel al unui imobil P+4. Blocul in care se afla apartamentul este localizat in imediata apropiere a oricarui spatiu public necesar: piata, magazine, mijloace ...

1597 EUR/m2 | 35 m2

Micro 21, Galati, Galati

2 decomandate in Galati, Micro 14, renovat complet, mobilat lux
10
2

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare, un apartament cu 2 camere decomandate, situat in Galati, cartier Micro 14, la etajul 4 al unui imobil P+4, construit in anul 1981, beneficiind de o hidroizolatie buna. Localizare: Pozitionarea imobilului aproape de Str. 1 Decembrie 1918 ofera ...

1620 EUR/m2 | 54 m2

Micro 14, Galati, Galati

Vanzare mansarda pe 2 niveluri, in Galati, zona Piata Energiei
13
8

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere (mansarda), situat in Galati, zona Piata Energiei, intr-un bloc relativ nou (1980). Localizare: Pozitionarea imobilului foarte aproape de Blv.Siderurgistilor precum si str. 1 Decembrie 1918 ofera avantajul tuturor ...

759 EUR/m2 | 56 m2

Micro 14, Galati, Galati

Vanzare apartament 2 camere, in Galati, Aurel Vlaicu, etaj 3, mobilat
10
14

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat in Galati, in aria cartierului I.C Frimu (la cca.5 minute distanta de mers pe jos fata de mall Shopping City Galati), pozitonat la etajul 3 al unui imobil P+4. Detalii: Locuinta insumeaza o suprafata ...

1095 EUR/m2 | 37 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Vanzare apartament 2 camere, in Galati, Micro 16, liber
10

Vanzare apartament 2 camere, in Galati, Micro 16, liber

Va prezentam in EXCLUSIVITATE, oferta de vanzare a unui apartament cu 2 camere semidecomandate, confort 1, situat in Galati, cartier Micro 16, la etajul 4 al unui imobil P+4Et, beneficiind de hidroizolatie buna. Blocul in care se afla apartamentul este situat in imediata apropiere a oricarui spatiu ...

898 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Galati, Galati

Apartament 2 camere galati
7

Apartament 2 camere galati

Doar schimb apartament cu 2 camere decomandate etaj 4 in zona ireg , se afla la 2 minute de magazine aprozare statii de mijloc de transport... . 2 balcoane constructie bloc dupa 1980,constructie izolata termic ,hidroizolatie facuta de curand (in garantie ) accept doar schimb cu casa batraneasca ...

1036 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

1453 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro 1

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon, geam baie, usa metalica. 55 000 euro

1078 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc
10
4

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc

Sunt proprietar! Apartament 2 camere decomamdat ,renovat de la placa in 2020 . Mobila deasemenea este cumpărată in 2020 Intr-un bloc reabilitat in 2025 dispune de lift nou si modern, urmează sa fie montate si rulouri la tot balconul. Se vinde complet mobilat . Apartamentul este izolat pe interior ...

1276 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere în Tecuci, Zona Industrială, in bloc reabilitat termic
7
2

Vând apartament 2 camere, etaj 1, decomandat situat în Tecuci, Zona industrială, vedere în strada principală. Izolat exterior, centrală gaz, aer condiționat, 2 balcoane, mobilat si utilat. Loc parcare în fața scării, boxă la subsol. Blocul urmează sa fie reabilitat termic prin fonduri europene constând ...

1061 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 cam 57mp in vila zona Bingo Otelul
12
2

Apartament 2 cam 57mp in vila zona Bingo Otelul

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - zona Bingo Europa - 2 min de institutii de invatamant, market, farmacii, banci, mijloc de transport in comun 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - apartament doua camere decomandat in vila, etaj 1, suprafata 57.21mp - sunt doar doua ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

micro 17, Galati, Galati

ap 2 cam Tiglina 3 renovat total
7
1

ap 2 cam Tiglina 3 renovat total

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - zona Tiglina 3, Continental - 2 min de market, mijloace de transport in comun, farmacii, institutii de invatamant, magazine, complex Siret 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - apartamentul a fost renovat total in 2024, centrala ...

1533 EUR/m2 | 45 m2

tiglina 3, Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

Apartament de vanzare
8
1

Apartament de vanzare

Vand apartament cu 2 camere (plus camera mai mica), etaj 3, partial mobilat si utilat, tamplarie exterioara de termopan cu rulouri exterioare, usi interioare de lemn, separare instalatie apa, pozitionat pe sud.

1017 EUR/m2 | 59 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 -  camere proaspat renovat
8

Apartament 2 - camere proaspat renovat

Apartamentul este proaspat renovat cu centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, ventilator cu recuperare de caldura... de toate. Se vinde complet utilat. Absolut tot ce este in el in poze. Inclusiv barul aprovizionat. Semineu - Aspirator dyson, robot aspirator rowenta seria 95, masina ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

KM0 - Aleea Egalitatii , Tecuci, Galati

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Tiglina+3, Galati, Galati

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G.
11
1

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate un apartament luminos, decomandat, cu 2 camere, in municipiul Galati, amplasat în zona intersectiei de la I.R.E.G., la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje, ...

1018 EUR/m2 | 55 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
1

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Apartament in zona Domneasca
5
2

Apartament in zona Domneasca

Apartament cu 2 camere situat la et 4 4,dotat cu centrala proprie in zona centrala

1250 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati

Localități

Salvează căutarea