Apartamente 2 camere Galati

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat   Zona Port
11
1

Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat Zona Port

Agentia Imobiliara Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Port, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1980. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 64 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. ...

1000 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandate Micro 19
6
1

Apartament 2 camere decomandate Micro 19

Apartament 2 camere – Micro 19, Galați Apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Micro 19, zonă liniștită și bine conectată. Suprafață utilă aprox. 40 mp, 43mp totali, compartimentare practică: living, dormitor, bucătărie separată cu balcon închis, baie și hol. Locuința este întreținută, cu finisaje ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 64 mp, mobilat și utilat   Micro 21
9
3

Apartament 2 camere decomandat, 64 mp, mobilat și utilat Micro 21

Apartament 2 camere decomandat, suprafață generoasă Micro 21 Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în Micro 21, la etajul 8 al unui bloc cu 8 niveluri, construit în anul 1988. Apartamentul are o suprafață totală de aproximativ 64 mp, o ...

1125 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere vanzare- strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou)
12

Agentia AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou),intr-o cladire tip condominiu. Locuinta este amplasata la etajul 1 si are o suprafata de 75 mp. Apartamentul are centrala termica proprie, tamplarie din PVC cu geam termopan si usa metalica ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere ultracentral,etaj: 3din4,zona Spicul
9
1

Apartament 2 camere ultracentral,etaj: 3din4,zona Spicul

- Vand apartament 2 camere , ultracentral , etaj 3 din 4 ,zona rezidentiala zero , langa Hotelul Galati, actualul Mercure Centrum , apartament intim,spatios, inconjurat de verdeata si liniste, avand toate punctele de interes ale orasului, in proximitatea imediata : Primaria Galati, Banca Nationala,Biserica ...

2077 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | Parter |
6

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | Parter |

Suprafata 43 mp Centrala termica Termopan Aer conditionat. Pret 55.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1279 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

58.000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1318 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 19 | Etaj 2 |
10

| Apartament cu 2 camere | Micro 19 | Etaj 2 |

Puncte de reper: Spitalul Judetean, Scoala nr. 17, Liceul Economic Suprafata: 54mp Etaj 2 din 4 Panouri radiante, Termopan, Boiler Balcon pe sufragerie Pret 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1204 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

vând apartament 2 camere
5
2

vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere izolat, Tecuci, Galați, zona Cina - 7 lNoiembrie; informații la telefon ; Nu răspundem la mesaje

1100 EUR/m2 | 40 m2

Tecuci, Galati

Apt 2 camere decomandate, vedere Dunare, Galati
1
7

Apt 2 camere decomandate, vedere Dunare, Galati

Apt la etaj 3 din 8,cu lift Apartament cu 2 camere decomandate, balcon închis, termopane, geam la baie, centrala termica Camere cu parchet stejar Baie, bucătărie, hol, balcon cu gresie-model vechi Vedere la Dunare Poziție foarte buna În apropiere: parcare supraetajata, supermarket, piața, școala, grădiniță, ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Apartament de vanzare
3

Apartament de vanzare

Vand apartament cu 2 camere, recent renovat,et 4

1128 EUR/m2 | 39 m2

Tecuci, Galati

Apartament 3 Camere, Tecuci 7 Noiembrie str Gheorghe Petrascu Renovat complet
10
4

DE VÂNZARE - Apartament 3 camere, Etj 3, Tecuci 7 Noiembrie Str. Gheorghe Petrașcu - Vizavi de Penny Market Renovat complet, cu finisaje moderne: - Parchet, faianță și uși noi - Instalație sanitară nouă - Centrală termică proprie - Gaz separat - Situat pe strada Gheorghe Petrașcu, la doar câțiva ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Tecuci, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2
7

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament luminos cu 2 camere semidecomandate(circular), suprafața utilă de 49 mp, centrală termică, geamuri termopan, 2 balcoane , geam baie,orientare nord vest, etaj 6 din 9, în cartier Tiglina 2, str. Constructorilor Preț 65000 EUR . Blocul este în proces de reabilitare termică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Casa strada Morilor- Galați
7
15

Casa strada Morilor- Galați

Agentia Nicona va prezintă in exclusivitate una dintre cele mai frumoase case din Galați, situata pe str Morilor, cu un teren generos de 800 mp. Casa este doar pe parter (160 mp)- living cu bucatarie deschisa , 2 dormitoare cu baie proprie. Garaj dublu, gratar , piscina.

2625 EUR/m2 | 160 m2

Galati, Galati

Casa sat Costi
10
26

Casa sat Costi

Se vinde prin Agentia imobiliara Nicona casa in sat Costi com. Vanatori jud Galați. Teren 600 mp cu o deschidere de 25 ml, curte generoasa cu anexe, piscina, garaj. Are toate utilitățile: apa, gaze, curent 380V. Casa realizara din bca ytong si este compusa din : - parter- bucatarie cu deschidere la ...

900 EUR/m2 | 250 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere în Tecuci, Zona Industrială, in bloc reabilitat termic
7
2

Vând apartament 2 camere, etaj 1, decomandat situat în Tecuci, Zona industrială, vedere în strada principală. Izolat exterior, centrală gaz, aer condiționat, 2 balcoane, mobilat si utilat. Loc parcare în fața scării, boxă la subsol. Blocul urmează sa fie reabilitat termic prin fonduri europene constând ...

1061 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet
8
2

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet

Vand apartament 2 camere mobilat si utilat complet aproximativ 60mp in zona industriala cu vedere la strada 1 decembrie 1918 Mai multe detalii la telefon

1083 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro 1

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat nou poze in privat 85000euro 0745914848

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Apartament 2 cam. dec.et.4 5 Micro 21 Galati

Apartament 2 cam. dec.et.4 5 Micro 21 Galati

Pers. fizică, vând Ap. 2 cam. Dec. 52 mp Micro 21 etaj 4 5. CT proprie, AC, contorizare apă. Rog seriozitate. Fără agenții imobiliare.

238 EUR/m2 | 52 m2

Micro 21, Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
5

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
51

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere Centru, etaj 3,renovat recent
5

Apartament 2 camere Centru, etaj 3,renovat recent

Apartament 2 camere decomandat, situat în zona Centrală, în apropiere de Restaurant Cosoreanu ideal pentru locuit sau investiție. Imobilul are o suprafață de 53 mp și este amplasat la etajul 3 din 4, într-un bloc bine întreținut. Locuința este renovată și pregătită pentru mutare imediată. Dotări ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea