Apartamente 2 camere Gorj

Promovat
Vânzare apartament 2 camere, etaj 1, mobilat și utilat, strada 14 Octombrie
10
3

Apartament 2 camere – etaj 1 – Zonă centrală - Strada 14 Octombrie! Domina Imobiliare propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Târgu Jiu, pe strada 14 Octombrie, în imediata apropiere a Pieței Centrale. Apartamentul este amplasat la etajul 1 al unui imobil cu regim de înălțime P+3 ...

1566 EUR/m2 | 53 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Vânzare apartamente NOI 2 camere, în INFINITY RESIDENCE - Coloana Infinitului
10
3

Apartamente 2 camere* vânzare* bloc NOU* - Ansamblul INFINITY RESIDENCE 3! Îndrăzneşte să îţi imaginezi locuinţa perfectă pentru tine! Noi îţi venim în ajutor cu un proiect de mare anvergură aflat în plină dezvoltare în oraşul tău, care îşi propune să găsească echilibrul perfect între confort, linişte ...

1880 EUR/m2 | 50 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
2 camere Giroc 92000
6

2 camere Giroc 92000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou, mobilat și utilat în Giroc În spate la hotel IQ Preț 92000 euro tel 0727516012

1840 EUR/m2 | 50 m2

Timiseni, Gorj

Promovat
De vânzare apartament 2 camere, strada Gheorghe Bărboi, cartier Cuza
8
1

Adrian Savu, consultant imobiliar în cadrul ADimobiliare, vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, situat în municipiul Târgu Jiu, pe strada Gheorghe Bărboi, în cartierul Cuza, chiar lângă Colegiul Național Spiru Haret. Proprietatea se află la parterul unui imobil cu patru etaje, construit ...

1741 EUR/m2 | 27 m2

Targu Jiu, Gorj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 2 camere situat în Tg-Jiu lângă Piața Centrală
5

Vând apartament cu 2 camere, decomandat cu o suprafață de 53 mp, etaj 4 din 4, cu acoperiș din țiglă, lângă Piața Centrală

1509 EUR/m2 | 53 m2

Targu Jiu, Gorj

Apartament cu două camere  Tg-Jiu 1

Apartament cu două camere Tg-Jiu

Vând apartament cu două camere, semidecomandat, 57 metri pătrați, Et 4.

1228 EUR/m2 | 57 m2

Debarcader, Targu Jiu, Gorj

Apartament 2 camere Tg Jiu
5
4

Apartament 2 camere Tg Jiu

Apartament 2 camere, etajul 2, situat in spatele Bisericii de lângă Piața Mică. Este renovat si mobilat! Preț: 65000 Euro

1912 EUR/m2 | 34 m2

Targu Jiu, Gorj

Apartament 2 camere, situat în Târgu Jiu, Bld Republicii
12

Apartament 2 camere, situat în Târgu Jiu, Bld Republicii

**Apartament de vânzare în Târgu Jiu - Bulevardul Republicii** Agentia Imobiliara CASA TA vă prezintă un apartament modern cu 2 camere, ideal pentru confortul dumneavoastră. Cu o suprafață de 48 mp, situat la etajul 3/3, acest apartament renovat recent oferă un ambient plăcut și funcțional. Structura ...

Targu Jiu, Gorj

Apartament 2camere
4

Apartament 2camere

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Sf. Gheorghe, într-o zonă liniștită și accesibilă. Detalii apartament: Compartimentare practică și spațioasă Living luminos + dormitor confortabil Bucătărie utilată Baie Se vinde complet mobilat și utilat, exact ca în ...

851 EUR/m2 | 47 m2

Turceni, Gorj

Locuința  de. Vânzare
6
2

Locuința de. Vânzare

Zona cpl peste strada de cablaje , 37metri pătrați,centrală,două camere baie bucătărie pentru mai multe detalii la numărul

919 EUR/m2 | 37 m2

Targu Jiu, Gorj

vand apartament 2

vand apartament

vând apartament in Târgu Jiu, pe bulevardul Ecaterina Teodoroiu

1300 EUR/m2 | 50 m2

Targu Jiu, Gorj

Apartament bloc NOU 73 mp
5
1

Apartament bloc NOU 73 mp

Vând apartament modern, situat într-un bloc nou (2024), pe Fundătura Pelinului cartier Primăverii, una dintre cele mai liniștite și căutate zone din Târgu Jiu. Localizare excelentă: la doar 10 minute de mers pe jos de Coloana Infinitului; 2,5 km până în centrul orașului; magazin alimentar ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Targu Jiu, Gorj

Apartament 2 camere, renovat 2025!
10
2

Apartament 2 camere, renovat 2025!

SUPER OFERTĂ! Apartament 2 camere, renovat 2025, gata de mutat! Dacă îți dorești un apartament modern, complet renovat, mobilat, unde doar îți aduci hainele și te muți, acesta este pentru tine. Detalii care fac diferența: 2 camere | 52,85 mp Renovat complet în 2025 Parchet nou, baie modernă Instalație ...

1684 EUR/m2 | 53 m2

Targu Jiu, Gorj

Vând apartament în Motru
9
2

Vând apartament în Motru

Ap. 2 cam Motru, mobilat, etaj 4 Vând apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 4, situat pe Aleea Liliacului (bloc A2), lângă spital, zonă liniștită. Geamuri termopan,,țeavă gaz trasă la ușă (fără centrală). Ideal pentru locuit . Aproape de școală, magazine, stații.

462 EUR/m2 | 65 m2

Motru, Gorj

Căsuțe  însiruite zona Mall!
7
7

Căsuțe însiruite zona Mall!

Descoperiți-vă casa visurilor la White Homes! Imaginați-vă o casă care îmbină perfect spațiul de locuit interior cu cel exterior, oferindu-vă o viață plină de confort și relaxare. Casele noastre White Homes sunt proiectate pentru a vă oferi un stil de viață modern și elegant, cu atenție la detalii ...

1404 EUR/m2 | 99 m2

Targu Jiu, Gorj

Apartament 2 camere strada Garofiței
7
5

Apartament 2 camere strada Garofiței

Apartament 2 camere 62.000 Comision 0% ADimobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Târgu Jiu, pe strada Garofiței, într-o zonă liniștită și bine conectată la punctele de interes ale orașului. Localizare: la doar 400 m de Castelul de Apă 800 m de centrul Pietonal în ...

1292 EUR/m2 | 48 m2

1 Mai, Targu Jiu, Gorj

Apartament de vanzare
4
1

Apartament de vanzare

Vând apartament,et.4 zona 9 mai(cu acoperis) aproape de mijloace transport,scoala,moll cu multiple imbunatatiri.Pret.65 de mii.de euro negociabil.Nr.contact

1275 EUR/m2 | 51 m2

9%2bMai, Targu Jiu, Gorj

Apartment 2 camere 1

Apartment 2 camere

Vand apartment 2 camere 57 m etaj 4 BL P11 sc 2 ap 17 apa este trasa in apartment individual gazele se afla la usa, hidroizolatie facuta recent pentru mai multe detali la telfon sau Pret 25000 euro negociabil

439 EUR/m2 | 57 m2

Turceni, Gorj

Apartament vanzare
10
2

Apartament vanzare

Apartament. vanzare 2 camere ..centrală proprie. etj 4 .acoperiș

433 EUR/m2 | 60 m2

Motru, Gorj

Vând apartament 2 camere Rovinari 1

Vând apartament 2 camere Rovinari

Vând apartament 2 camere in Rovinari, etajul 4 decomandat, fara îmbunătățiri, anvelopat și izolat în 2025. Unic proprietar, toate taxele și utiliatiile la zi.

572 EUR/m2 | 48 m2

Rovinari, Gorj

Apartament de vânzare in Motru
5

Apartament de vânzare in Motru

Apartament 2 camere, etaj 2 zona cu infrastructura reabilitata, locuri de parcare disponibile la 200 de m de Cresa și Gradinita cu program prelungit la aproximativ 300 sute m distanta de market Ghiocela, LIDL, Alex aproape de Spital si Policlinica foarte aproape de Parcul Central, Piata ...

800 EUR/m2 | 50 m2

Motru, Gorj

Apartament 2 Camere Decomandat, Etaj 7 10, Zona 9 Mai
5

Apartament 2 Camere Decomandat, Etaj 7 10, Zona 9 Mai

Proprietar, vand apartament: - Suprafață utilă: 41mp - Loc de parcare - Centrală termică proprie pe gaz - Aer condiționat - Lift nou - Utilități complete: apă, gaz, curent, canalizareLoc de parcare inclus - Vedere spre oras - Adresa: Aleea Plopilor, bl 18, sc 1, et 7 - Telefon:

1244 EUR/m2 | 41 m2

9%2525252bMai, Targu Jiu, Gorj

Vând apartament 2 camere decomandat
4

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere, decomandat, spațios și luminos, aflat în zona centrala.Et 4 Detalii in privat sau la tel:

704 EUR/m2 | 54 m2

Motru, Gorj

apartament 57 mp de vanzare