Apartament de vanzare
Vând apartament central, 2 camere, decomandat, utilat și mobilat. 90000 euro. Tel
1800 EUR/m2 | 50 m2
Targu Jiu, Gorj
30 aprilie
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
1800 EUR/m2 | 50 m2
Targu Jiu, Gorj
30 aprilie
Vand apartament cu 2 camere, 50 mp, decomandat, etaj 3, zona DEBARCADER, vizavi de Restaurantul Mocanu, centrala proprie, bloc izolat termic, termopane, ușă metalică, gresie, faianță, parchet, cu loc de parcare auto. Preț 78 000 EURO negociabil Tel.
1560 EUR/m2 | 50 m2
Targu Jiu, Gorj
28 aprilie
Vând apartament 2 camere în Târgu Jiu zona 9 mai , strada Corneliu bordei. Apartamentul are o suprafață utilă de 50mp+balcon Etaj4 Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat ! Preț negociabil la fața locului!
1700 EUR/m2 | 50 m2
9%2bMai, Targu Jiu, Gorj
24 aprilie
Apartament 2 camere ,etaj4 str.Ghoorghe Bărboi, semidecomandat .În apropiere se află :Gara ,Autogara ,Liceul Teologic ,Spiru Haret ,etc. Cu Loc de parcare .
1552 EUR/m2 | 29 m2
Targu Jiu, Gorj
20 aprilie
Vând apartament cu 2 camere, decomandat cu o suprafață de 53 mp, etaj 4 din 4, cu acoperiș din țiglă, lângă Piața Centrală
1509 EUR/m2 | 53 m2
Targu Jiu, Gorj
19 aprilie
Vând apartament cu două camere, semidecomandat, 57 metri pătrați, Et 4.
1228 EUR/m2 | 57 m2
Debarcader, Targu Jiu, Gorj
17 aprilie
Apartament 2 camere, etajul 2, situat in spatele Bisericii de lângă Piața Mică. Este renovat si mobilat! Preț: 65000 Euro
1912 EUR/m2 | 34 m2
Targu Jiu, Gorj
17 aprilie
Zona cpl peste strada de cablaje , 37metri pătrați,centrală,două camere baie bucătărie pentru mai multe detalii la numărul
919 EUR/m2 | 37 m2
Targu Jiu, Gorj
16 aprilie
vând apartament in Târgu Jiu, pe bulevardul Ecaterina Teodoroiu
1300 EUR/m2 | 50 m2
Targu Jiu, Gorj
15 aprilie
Vând apartament modern, situat într-un bloc nou (2024), pe Fundătura Pelinului cartier Primăverii, una dintre cele mai liniștite și căutate zone din Târgu Jiu. Localizare excelentă: la doar 10 minute de mers pe jos de Coloana Infinitului; 2,5 km până în centrul orașului; magazin alimentar ...
1857 EUR/m2 | 70 m2
Targu Jiu, Gorj
14 aprilie
SUPER OFERTĂ! Apartament 2 camere, renovat 2025, gata de mutat! Dacă îți dorești un apartament modern, complet renovat, mobilat, unde doar îți aduci hainele și te muți, acesta este pentru tine. Detalii care fac diferența: 2 camere | 52,85 mp Renovat complet în 2025 Parchet nou, baie modernă Instalație ...
1684 EUR/m2 | 53 m2
Targu Jiu, Gorj
13 aprilie
Descoperiți-vă casa visurilor la White Homes! Imaginați-vă o casă care îmbină perfect spațiul de locuit interior cu cel exterior, oferindu-vă o viață plină de confort și relaxare. Casele noastre White Homes sunt proiectate pentru a vă oferi un stil de viață modern și elegant, cu atenție la detalii ...
1404 EUR/m2 | 99 m2
Targu Jiu, Gorj
8 aprilie
Vând apartament,et.4 zona 9 mai(cu acoperis) aproape de mijloace transport,scoala,moll cu multiple imbunatatiri.Pret.65 de mii.de euro negociabil.Nr.contact
1275 EUR/m2 | 51 m2
9%2bMai, Targu Jiu, Gorj
4 aprilie
Proprietar, vand apartament: - Suprafață utilă: 41mp - Loc de parcare - Centrală termică proprie pe gaz - Aer condiționat - Lift nou - Utilități complete: apă, gaz, curent, canalizareLoc de parcare inclus - Vedere spre oras - Adresa: Aleea Plopilor, bl 18, sc 1, et 7 - Telefon: