Apartamente 2 camere Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 camere etaj 2 str.Eminescu
10
3

Ap 2 camere etaj 2 str.Eminescu

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere sdec la etj 2 din 4 in bloc de cărămidă, bucătărie mare cu cămară,hol cu debara,balcon închis cu termopan,baia cu geam,CT, termopane,se vinde mobilat și utilat cum se vede in poze,ST =54 mp.

1275 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

ap 2 camere dec etj 2 str.Horea
9
3

ap 2 camere dec etj 2 str.Horea

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere decomandat la etj 2,str Horea, sufragerie extinsă în balcon închis cu termopan,baia. cu geam, amenajări de calitate,CT, climă, uși schimbate, instalațiile,schimbate toate, termopane de calitate, bucătărie mobilată la comandă și utilată, ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia
17

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere sdec la etj 2 în bloc de cărămidă izolat termic,amenajat frumos,curat, parchet laminat plus lemn masiv, gresie faianță termopane CT uși schimbate,baia cu geam,nu are balcon,de vinde complet mobilat și utilat cum se vede in poze,se poate ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

Deva, Hunedoara

2 Camere - Etaj 2 - Liliacului
7
9

2 Camere - Etaj 2 - Liliacului

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Profi - Supermarket - Parc de joaca - Posibilitate de parcare pe trotuar sau cu abonament intr-o parcare privata aflata langa bloc. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Balcon inchis - Apartamentul este situat la etajul 2 4, intr-un ...

1360 EUR/m2 | 53 m2

liliacului, Deva, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 56500 euro neg
8
16

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1130 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Gojdu, Aleea Pacii, 49 mp, etaj 2.
10
3

De vanzare, Apartament 2 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Gojdu, Aleea Pacii, suprafata utila 49 mp, etaj 2, bloc de caramida cu 4 etaje, centrala termica, geamuri termopan, parchet lemn in camere, interfon. Compartimentare: 2 holuri, debara, bucatarie, living, dormitor, baie cu geam si balcon inchis ...

1153 EUR/m2 | 49 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Ap. 2 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Dacia, Aleea Romanilor, suprafata utila 43,35 mp, etaj 2.
20
2

De vanzare, Apartament 2 camere in Mun. Deva, Jud. HD, zona Dacia, Aleea Romanilor, suprafata utila 43,35 mp (apartament 32 mp si balcon 11,35 mp intabulat) semidecomandat, etaj 2, bloc de 4 etaje, centrala termica, nemobilat si neutilat, geamuri termopan, rolete exterioare, interfon. Compartimentare: ...

1163 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Ap. 2 camere (in prezent este folosit ca si spatiu birou) Deva, zona ultracentrala, 52 mp, et. 2.
10

De vanzare, Apartament 2 camere (in prezent este folosit ca si spatiu birou) in Mun. Deva, Jud. HD, zona ultracentrala, bloc 2014 din caramida, izolat termic exterior, suprafata utila 52 mp, decomandat, etaj 2, lift, instalatia electrica pe cupru, instalatii sanitare noi, centrala termica, tamplarie ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala   Progresul, et 2
20
1

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala Progresul, et 2

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala Progresul, et 2: Detalii imobil: bloc din caramida apartament decomandat pozitionat pe mijloc etaj 2 in bloc de 4 nivele 50 mp usa metalica parchet, uși și boaserie din lemn masiv de stejar gresie, faianta in baie ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Dacia, Et. 2
13
1

Apartament 2 camere in Deva, zona Dacia, Et. 2

ID IMOBIL 105 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Dacia Detalii imobil: etaj 2 4 suprafata utila 32mp - izolat interior - baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC parchet, gresie, faianta - usa metalica - se vinde mobilat și utilat, cum se vede ...

1344 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala, Etaj 2
17

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala, Etaj 2

ID IMOBIL 1064 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala: - Bloc CASIAL - bloc construit in 2009 etaj 2 in bloc de 10 nivele, situat pe mijloc suprafata utila 75 mp + balcon inchis - zona de dining balcon spatios (zona de relaxare) incorporat in zona de dining - 2 ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 47500 EUR
6
1

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1033 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 38 mp, zona Dacia
17
1

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 38 mp, zona Dacia

BLITZ va prezenta un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, într-o zonă extrem de liniștită, ideal pentru cei care își doresc confort și intimitate. Cu o suprafață totală de 38 mp, acest apartament este perfect utilat și mobilat, oferind un spațiu optim pentru ...

1526 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (potcoava) 57000 Eur Neg
6
4

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (politie), semidecomandat, 43mp +5m boxa. cu urmatoarele dotari: *centrala termica proprie *usa intrare antiefractie *geamuri termopan *parchet laminat *zugravit in lavabil *boxa 5 mp in acte Se vinde semimobilat. Pretul este de 57000 ...

1326 EUR/m2 | 43 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Dacia, etaj 2, mobilat, utilat
11

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Dacia, etaj 2, bloc de 4 etaje din caramida, suprafata utila 35 mp, usa din lemn la intrare, centrala termica, termopane, gresie, faianta, parchet, mobilat si utilat. Pret: 42 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia ...

1200 EUR/m2 | 35 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament de 2 camere in Deva, zona ultracentrala, etaj 2,
11
2

Vand apartament de 2 camere in Deva, zona ultracentrala, etaj 2, bloc din anul 2014 din caramida izolat exterior, suprafata utila 52 mp + balconul, usa la intrare din metal, centrala termica, tamplarie din lemn stratificat cu geam termopan, aparat de aer conditionat, instalatia electrica pe cupru, instalatii ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona Sc. Gen. Nr. 6-etaj2
8
3

Apartament 2 camere zona Sc. Gen. Nr. 6-etaj2

Apartament cu suflet, pregătit să devină acasă 2 camere, Deva Într-un colț liniștit din Deva, la etajul 2 al unui bloc izolat termic, te așteaptă un apartament de 2 camere care îmbină perfect confortul deja creat cu libertatea de a-l transforma după propriul gust. Cu o suprafață de 37 mp utili, ...

1297 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Apatament 2 camere- Spatiu pentru birou
10
1

Apatament 2 camere- Spatiu pentru birou

Apartament 2 camere ULTRACENTRAL Deva | Modern, complet amenajat Vă propun spre vânzare un apartament de 2 camere situat în inima orașului Deva, într-o zonă ultracentrală, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Detalii principale: Etaj 2 într-un bloc cu lift, de 7 etaje, construit ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Deva, Hunedoara

APARTAMENT 2 CAMERE SEMI-DECOMANDAT 51.000 euro
9

APARTAMENT 2 CAMERE SEMI-DECOMANDAT 51.000 euro

Blitz oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere semi-decomandat, situat la etajul 2, într-o zonă liniștită, retrasă de zgomotul bulevardului și în apropiere de magazine. Locuința are 48 mp utili, compartimentați în living, dormitor, bucătărie, baie și spațiu de depozitare, oferind confort și funcționalitate. Dotări ...

1063 EUR/m2 | 48 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat in Simeria
13

Apartament cu 2 camere decomandat in Simeria

Apartament cu 2 camere, situat în Simeria, într-o zonă liniștită și foarte bine poziționată, la doar 5 minute de stația de autobuz și de centrul orașului. Suprafață utilă: 35 mp Etaj: 2 din 4 Compartimentare: 2 camere 1 bucătărie 1 baie 1 hol 1 balcon Apartamentul se vinde mobilat și utilat, fiind ...

1171 EUR/m2 | 35 m2

Simeria, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara
Salvează căutarea