Apartamente 2 camere Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
2

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
19

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
21

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
31

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament in Vulcan (Hunedoara), ultracentral, mobilat
8
7

Apartament in Vulcan (Hunedoara), ultracentral, mobilat

Apartament de vânzare Vulcan, jud. Hunedoara (Aleea Crizantemelor, et. 4 4) Locație ultracentrală: Toate punctele importante sunt la max. 300 metri distanță: -Spitalul din Vulcan -Liceu și școală gimnazială -Școala generală -Secția de poliție locală -Primăria Vulcan -Supermarketuri (Penny, Profi) -Piață, ...

602 EUR/m2 | 48 m2

Central, Vulcan, Hunedoara

Vând apartament superb Simeria. 69mp.
16
2

Vând apartament superb Simeria. 69mp.

Apartament de 69 mp, două camere, bucătărie cât o cameră, cămară foarte mare, baie cu 2 geamuri. Total Renovat și modernizat cu instalație electrică nouă, instalație de apă și încălzire din cupru, centrală termică nouă, termopane noi, parchet, gresie. Apartamentul ocupă jumătate din etajul 1, având ...

1000 EUR/m2 | 69 m2

Simeria, Hunedoara

ap +garaj dragalina zona  central
4
1

ap +garaj dragalina zona central

ap dragalina ptr mutare inst electica noua incalzire pardoseala boxa 10 m zona centrala situat la soare parter inalt renovat complect plus garaj la 10 m de ap garaj nou si curent sau schimb cu ap in tara Multumesc

1618 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, zona Garii in spate la Grizzly Restaurant
6

Detalii generale: Suprafață utilă: 51 m . Compartimentare: 2 camere decomandate Bucătărie situată la intrarea în apartament Baie cu cadă Cămară pentru depozitare Hol generos, cred. Balcon închis cu geamuri termopan. Vedere: Apartamentul oferă un peisaj încântător către Dealul Cetății și Piața Mare. Confort ...

1529 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Apartament Brad (centru) , decomandat, etaj 2
9
1

Apartament Brad (centru) , decomandat, etaj 2

Apartament de vânzare! Brad, Str. Republicii, etajul 2 ( în centrul orașului, peste drum de primărie) - decomandat - izolat, geamuri de termopan - suprafață 52 m2 - balcon închis - zona liniștită - se poate locui - acte la zii Detalii suplimentare în privat!

1058 EUR/m2 | 52 m2

Brad, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate
9
1

Apartament 2 camere decomandate

Vând apartament în Petrila (Lonea) etaj 2 având o suprafață de 40,57 mp și anexă boxă la parter de 3 mp.Zona parc la 5 minute stație de autobuz,magazin Profi,școală,gradiniță.Compus din 2 camere ,hol,bucătărie,debara și baie.Zugravit și montat uși termopane în 2024,nelocuit din Ianuarie 2025 se vinde ...

651 EUR/m2 | 43 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament 2 camere, ultracentral, renovat total, cu baie și bucătarie echipate complet
10
4

Vă ofer un apartament de 2 camere renovat complet în anul 2013, situat ultracentral la etajul 2 din 4 în bloc de cărămidă. Poziționarea în cartierul Progresul îi conferă atuurile unei locuințe de excepție, situată în apropierea tuturor obiectivelor relevante din localitate. În prețul de achiziție se ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere Petrila Strada alexandru sahia
5

Apartament 2 camere Petrila Strada alexandru sahia

apartament Petrila,Strada alexandru sahia bloc 15 b etaj 3 ap 23 . Ap are gaz apa centrată poprie mobilat tot ,doua camere,hol,baie,bucătărie cu terasă ușor negociabil . mobilat cu tot

500 EUR/m2 | 64 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament de vanzare cu 2 camere, mobilat, Aleea Romanilor, Deva
8

Apartament de vanzare cu 2 camere, bucatarie, baie, hol, situat in Deva, Aleea Romanilor, zona linistita, etaj 2 din 4 cu o suprafata utila de 33 mp. Dotari: centrala termica proprie noua, geamuri termopan, usa metalica la intrare, blocul este izolat pe exterior, un apartament calduros cu facturi de ...

1424 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Vând apartament în   Gura    Barza
1
1

Vând apartament în Gura Barza

Este situat la etajul 1 ,izolat exterior, încălzire centrala pe lemne ,renovat recent, mobilat partil, suprafața 51,48, decomandat

588 EUR/m2 | 51 m2

Criscior, Hunedoara

Ap.2 camere parter cu balcon  Motilor
6
2

Ap.2 camere parter cu balcon Motilor

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu două camere semidecomandat, parter, situat pe aleea Moților partea dinspre case.Ap.(ST=42mp)dispune de balcon inchis cu termopan (cu vedere in fata), centrala termica pe gaz, gresie, faianță etc. Se vinde complet mobilat și utilat cu posibilitate ...

1297 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, Deva, zona Astoria
8
1

Vand apartament 2 camere, Deva, zona Astoria

Propietar vand apartament cu 2 camere in stare foarte buna, situat in Deva pe strada Cioclovina, in zona Astoria. Apartamentul are o zona utila de 37 mp+balcon, izolat pe interior. Se afla la etajul 3 din 4, beneficiind de o pozitionare buna si multa liniste. Apartamentul este nemobilat dar bucataria ...