Apartamente 2 camere Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Piata, ITM,, decomandat, suprafata utila 47 mp,
13
1

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Piata, (ITM), decomandat, suprafata utila 47 mp, izolat exterior, etaj 8 cu lift, centrala termica, geamuri termopan partial, parchet, fara imbunatatiri. Pret: 51 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia Imobiliara Ovidiu ...

1085 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala, decomandat, parter inalt peste garaje,
15
1

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala, decomandat, parter inalt peste garaje, suprafata utila 48 mp + balconul + boxa la parter intabulata,situat pe mijloc, bloc de 4 etaje de cramida, izolat exterior, usa metalica, usi interioare noi, centrala termica noua prin condensare, instalatii ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona ultracentrala (Piata), bloc de 4 etaje de caramida,
15
3

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona ultracentrala (Piata), bloc de 4 etaje de caramida, situat pe mijloc, suprafata utila 49.32 mp + balconul de 7 metri, centrala termica noua prin condensare, termopane partial (bucatarie si dormitor), gresie, faianta, parchet, natural intretinut, etaj 4 acoperit ...

1018 EUR/m2 | 49 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Marasti, bloc de 4 etaje de caramida, mobilat
10

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Marasti, bloc de 4 etaje de caramida, situat pe mijloc, suprafata 50 mp, usa metalica, usi interioare schimbate, instalatia electrica pe cupru, instalatii sanitare schimbate, termopane, centrala termica, instalatie de aer conditionat, gresie, faianta, ...

1180 EUR/m2 | 50 m2

Marasti, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, pe Bld. Balcescu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida,
5

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, pe Bld. Balcescu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida, situat pe mijloc, suprafata utila 43.95 mp + balconul, centrala termica, fara amenajari. Pret: 57 000 euro negociabil. Tel: . Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia Imobiliara Ovidiu Dev ...

1295 EUR/m2 | 44 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Kogalniceanu, decomandat, suprafata utila 47 mp, mobilat
10

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Kogalniceanu, decomandat, suprafata utila 47 mp + balconul, etaj 5, bloc de 9 etaje cu lift, usa metalica centrala termica, usi interioare schimbate, geamuri termopan, parchet, gresie, faianta, intretinut, mobilat si utilat integral. Pret: 57 000 euro neg. Tel: ...

1213 EUR/m2 | 47 m2

Kogalniceanu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Gojdu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida,
10

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Gojdu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida, situat pe mijloc, suprafata utila 38 mp + balconul, usa metalica, centrala termica, termopane, parchet, fara amenajari. Pret: 55 000 euro negociabil. Tel: . Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia ...

1447 EUR/m2 | 38 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat, etaj 1, zona linistita
18
1

Apartament 2 camere decomandat, etaj 1, zona linistita

Se vinde un apartament cu doua camere, cu suprafata utila de 46 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit din caramida, amplasat intr-o zona linistita, cu multa zona verde in jur. Apartamentul este decomandat si are o compartimentare practica, compusa din doua camere, bucatarie, camara pentru depozitare, ...

1000 EUR/m2 | 46 m2

central, Brad, Hunedoara

Apartament 2 camere, 45 mp, parter - Orasul Nou, Brad
20

Apartament 2 camere, 45 mp, parter - Orasul Nou, Brad

Oferim spre vanzare un apartament cu doua camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc dintr-o zona foarte buna, vis a vis de Scoala Mircea Santambreanu. Apartamentul are o suprafata utila de 45 mp si este compus din doua camere, bucatarie, hol, debara, camara, baie si balcon. Eeste bine intretinut ...

998 EUR/m2 | 45 m2

central, Brad, Hunedoara

Apartament de vânzare
7
4

Apartament de vânzare

Apartamentul se află pe strada 1 Iunie, bl.C22, ap7, la etajul 1,pe lângă școala M.Santimbreanu.Este compus din 2 camere, bucătărie,baie,2cămari,2balcoane închise. Este izolat termic pe exterior și are instalație nouă de încălzire racordata la sistemul de încălzire centralizat.

800 EUR/m2 | 50 m2

Brad, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia
17

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere sdec la etj 2 în bloc de cărămidă izolat termic,amenajat frumos,curat, parchet laminat plus lemn masiv, gresie faianță termopane CT uși schimbate,baia cu geam,nu are balcon,de vinde complet mobilat și utilat cum se vede in poze,se poate ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

Deva, Hunedoara

Ap 2 camere str Bejan
18
4

Ap 2 camere str Bejan

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere decomandat etj intermediar in bloc turn,izolat termic, amplasat pe mijloc cu vedere în față,parchet laminat gresie faianță termopane CT, instalație termică pe cupru,blocon închis cu termopan izolat și în interior,contorizări individuale,gaz,apa,curet, ...

983 EUR/m2 | 36 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere parter cu balcon  Motilor
6
2

Ap.2 camere parter cu balcon Motilor

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu două camere semidecomandat, parter, situat pe aleea Moților partea dinspre case.Ap.(ST=42mp)dispune de balcon inchis cu termopan (cu vedere in fata), centrala termica pe gaz, gresie, faianță etc. Se vinde complet mobilat și utilat cu posibilitate ...

1297 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

ap 2 camere dec etj 2 str.Horea
9
3

ap 2 camere dec etj 2 str.Horea

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere decomandat la etj 2,str Horea, sufragerie extinsă în balcon închis cu termopan,baia. cu geam, amenajări de calitate,CT, climă, uși schimbate, instalațiile,schimbate toate, termopane de calitate, bucătărie mobilată la comandă și utilată, ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

ap 2 camere etj 1 str Minerului
10
1

ap 2 camere etj 1 str Minerului

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere in circuit la etj 1,bloc de cărămidă,ST= 54 mp,parchet lemn masiv,gresie, faianță,CT,rolete exterioare la geamuri,vedere pe două părți,balcon închis ,baia cu geam, un hol cu debara,un hol cu spațiu de depozitare.

1240 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

ap 2 camere str.Bejan
7
7

ap 2 camere str.Bejan

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere dec etj 6 din 10,zona Micro 15, amenajat clasic, parchet laminat gresie faianță termopane, convector pe gaz, boiler electric in baie, izolație termică exteriorioara, balcon închis cu termopan,Su=39,84 mp ,plus balconul.

900 EUR/m2 | 40 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere Bd.Dacia Deva
9
7

Apartament 2 camere Bd.Dacia Deva

Agenția imobiliară MIMASON vă oferă la vânzare un apartament cu 2 camere,zona Bulevardul Dacia,in circuit,etaj 3,în bloc de cărămidă,parchet clasic,gresie,faianță,termopane,baia cu geam, balcon închis cu termopan,vedere in fata,CT nouă ST=43 mp. Pret: 52.000,- euro Telefon: 0745640725 sau 07401731 ...

1209 EUR/m2 | 43 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere zona Lido
9
9

Ap.2 camere zona Lido

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere(SU=57mp), decomandat, etaj 5 din 6, zona Lido. Ap. este amenajat-parchet laminat, gresie, faianță, centrală termică, termopane, etc. și se vinde complet mobilat și utilat. Mai multe detalii telefonic.

1368 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea