Apartamente 2 camere Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap.la cheie ultracentral
10
2

Ap.la cheie ultracentral

vând Ap.2 cam.decomandat ultracentral la cheie,et.2 din4lângă primărie,parc,școală I.G.Duca,călduros pe mijloc,mobilat și utilat,izolat interior inclusiv tavanele,bucătărie mare,electrocasnice noi în garanție mas.sp.rufe Whirlpool 9 kg mas.sp.vase Whirlpool uscător Beko,comb.frigorifica No Frost(fara ...

1130 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere renovat 2025 + balcon
5

Apartament 2 camere renovat 2025 + balcon

Apartament 2 camere renovat complet Str. Crângului, Hunedoara lângă Școala și Grădinița Nr. 2 Apartamentul are suprafața utilă de 48,45 mp și este complet renovat, mobilat și utilat, gata de mutat. Compartimentare: * living spațios * dormitor * bucătărie * baie renovată * hol * balcon Dotări: * ...

1146 EUR/m2 | 48 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 4 camere in Petrosani, zona ultracentrala - strada Aleea Poporului, etaj 1 42

Vand apartament 4 camere in Petrosani, zona ultracentrala - strada Aleea Poporului, etaj 1

Vand apartament 4 camere in Petrosani, ultracentral - strada Aleea Poporului, etaj 1 (bloc cu 4 etaje), decomandat, 2 bai, 2 balcoane - din care o logie (amandoua inchise cu tamplarie cu geam termopan), gresie, faianta, parchet din lemn de stejar - in camere, geamuri termopan, centrala ...

1211 EUR/m2 | 76 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament de vanzare
7

Apartament de vanzare

Vand apartament decomandat 2 camere la parc zona linistita cu vedere spre magura , mobilat si utilat cu tot ce este in el , ocupabil imediat , instalatia electrica cupru , contorizari separat , izolat termic cu acoperis , pentru vizualizare in fiecare zi , etj 4

1220 EUR/m2 | 50 m2

Simeria, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, zona Garii in spate la Grizzly Restaurant
6

Detalii generale: Suprafață utilă: 51 m . Compartimentare: 2 camere decomandate Bucătărie situată la intrarea în apartament Baie cu cadă Cămară pentru depozitare Hol generos, cred. Balcon închis cu geamuri termopan. Vedere: Apartamentul oferă un peisaj încântător către Dealul Cetății și Piața Mare. Confort ...

1529 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Vand sau schimb apartament cu 2 camere
4
4

Vand sau schimb apartament cu 2 camere

Apartament cu 2 camere, in Petroșani zona Parângul aproape de Lidl și Profi. Apartamentul se vinde nemobilat, se potrivește oricărui cumpărător pentru a-și face apartamentul după bunul plac. Este izolat termic exterior, are balcon închis cu termopane și centrala termica schimbată anul 2025. Pentru mai ...

589 EUR/m2 | 56 m2

Petrosani, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Ultra-Central, două camere amenajat complet, zona  Union - Sanitas, Hunedoara
8
2

Ultra-Central, două camere amenajat complet, zona Union - Sanitas, Hunedoara

Apartament cu două camere, semidecomandat, etaj intermediar în bloc cu 4 etaje, cărămidă. Renovat complet și amenajat, se vinde mobilat și utilat. Ocupabil imediat! Preț 55.000 Fără comision de la cumpărător! Găsiți oferta completă pe site-ul Agentiei: notoriusimobiliare_RO. Detalii suplimentare ...

1222 EUR/m2 | 45 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara
6
1

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje cu acoperis, situat in zona Stadion, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare

Vând apartament cu două camere,decomandat in Deva în zona Micro 15,situat la etajul 8 din 10,apartamentul necesită investiții,blocul este reabilitat termic,se schimbă și liftul

946 EUR/m2 | 37 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, renovat, etaj 8, panoramica, Stadion - Hunedoara
16
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate aflat la etajul 8 al unui imobil cu 10 etaje, situat chiat in fata stadionului din Hunedoara, aproape de scoala generala numarul 2. Actualul proprietar a renovat complet apartamentul anul trecut, fiind ...

1266 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere-amenajat-etaj3-zona Gojdu Deva
4

Apartament 2 camere-amenajat-etaj3-zona Gojdu Deva

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, amenajat ( faianta,gresie, parchet, geamuri termopan), balcon mare inchis cu geamuri termopan,, etaj 3, zona Gojdu-Kogalniceanu ( aproape de gradinita, scoala generale, magazine, 5 minute de piata centrala), pret 67000 euro. Informatii la telefon 072361917 ...

1264 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva
5
2

Apartament 2 camere decomandat-zona Horea (Progresul) Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat( faianta,gresie, centrala termica, geamuri termopan, aparat de aer conditionat), balcon inchis, vedere pe 2 parti, suprafata utila 47mp, în apropierea scolii generale din Progresul Deva, pret 63000 euro Inf. la tel.0723619177

1340 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva
5
5

Apartament cu 2 camere semidecomandat-Ale.Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, cu centrala termica, geamuri termopan, balcon deschis, etaj4 fara probleme cu izolatia, Ale. Crisului Deva, pret 30000 euro negociabil. Inf. la telefon 0723619177

789 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva
5
2

Apartament cu 2 camere-zona Ale. Crisului Deva

Apartament cu 2 camere semidecomandat, amenajari ( centrala termica, geamuri termopan, faianta, gresie in baie), mobilat ,utilat, etaj4, zona Ale. Crisului Deva, pret 36000 euro . Inf. la telefon 0723619177

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, cu centrala termica, partial geamuri termopan, balcon 7m deschis, vedere la bulevardul Decebal, 65000 euro negociabil. Inf.la telefon 0723619177

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Ap. 2 camere in Deva, zona Gojdu, Str. Duiliu Zamfirescu, 51 mp, decomandat, parter.
19

De vanzare, Apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu, Str. Duiliu Zamfirescu, suprafata utila 51 mp, decomandat, parter, bloc de 4 etaje, situat pe mijlocul blocului, centrala termica, geamuri termopan, glafuri de marmura la geamuri, rolete exterioare, aer conditionat, gresie, faianta, parchet laminat ...

1627 EUR/m2 | 51 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Salvează căutarea