Apartamente 2 camere Deva Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap. 2camere decom. Suprafața 55,35m2 et.1 zona progresului Deva
8
6

Persoană fizică, vând apartament 2 camere decomandat ,zona progresului Deva ,suprafața 55,35 m2 ,etaj.1 ,gresie și faianță in baie și bucătărie, geamuri termopan, centrală gaz , etc. Preț 85000 euro.

55 m2

Deva, Hunedoara

Vand ap 2 cam semidec cu 2 hol unul la int. si unul int.camere si baie Gojdu et3 Al. pacii,bal. 6m
4
5

va rog mesaj aici,cu nr dvs daca sunteti interesat ,apoi va resun eu.Vand ap 2 camere gojdu SEMIDECOMANDAT Cu 2 holuri unul la intrare si unul intre camere si baie,et3din 4(bloc cu acoperis) mobilat si utilat ,geamuri termopan inclusiv balconul de 6 m inchis cu geam termopan,aer conditionat,centrala ...

1157 EUR/m2 | 54 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vând schimb apartament 1

Vând schimb apartament

Vând apartament cu 2 camere, situat la et 1 din 4 ín Aeroport, str Aviatorilor, langa clubul pensionarilor. Apartamentul este decomandat, utilat și mobilat parțial, încălzire cu centrala, termopan inclusiv la balcon, are parchet din lemn Posibilitate de schimb cu garsoniera in București, Constanta..

426 EUR/m2 | 54 m2

Aeroport, Deva, Hunedoara

Ap.2 camere parter cu balcon  Motilor
6
2

Ap.2 camere parter cu balcon Motilor

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu două camere semidecomandat, parter, situat pe aleea Moților partea dinspre case.Ap.(ST=42mp)dispune de balcon inchis cu termopan (cu vedere in fata), centrala termica pe gaz, gresie, faianță etc. Se vinde complet mobilat și utilat cu posibilitate ...

1297 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

De vinzare
10
6

De vinzare

Apartament 46 metri patrati plus balcon,situat in Gojdu.2camere,bucătărie mare ,baie mare, renovat si modificat(mărit) tot,cu poze in fiecare faza a lucrarilor,totul de calitate cu cele mai bune materiale.Aleea Muncii, Bloc AB 18 ,ETAJ 4 situat pe mijloc,bloc acoperit,scara foarte curata si intretinuta.Pret ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate
8

Apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 camere decomandate, cartier Gojdu, etaj 7 din 9, centrala termica, geamuri termopan, suprafata utila 42 mp, lift, ocupabil imediat

1190 EUR/m2 | 42 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Ap. 2 camere decomandat, Bl. Decebal proprietar
8
6

Ap. 2 camere decomandat, Bl. Decebal proprietar

Apartament 2 camere decomandat, Bulevardul Decebal, modificat in living open space cu bucatarie, etajul 4 din 7, izolat pe interior, aer conditionat, centrala termica, geamuri si usi termopan, masini de spalat haine si vase, combina frigorifica. Se vinde mobilat, exact ca in fotografii. Modificarile ...

1193 EUR/m2 | 57 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

vand apartament
5
2

vand apartament

apartament de vânzare în Deva la etajul 4.Se vinde mobilat .

1143 EUR/m2 | 35 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere central (piață)
11

Apartament 2 camere central (piață)

Se vinde apartament la etajul 4 4 bloc cu acoperiș din țiglă. Se vinde mobilat si utilat.

1490 EUR/m2 | 49 m2

Piata, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, ultracentral, renovat total, cu baie și bucătarie echipate complet
10
4

Vă ofer un apartament de 2 camere renovat complet în anul 2013, situat ultracentral la etajul 2 din 4 în bloc de cărămidă. Poziționarea în cartierul Progresul îi conferă atuurile unei locuințe de excepție, situată în apropierea tuturor obiectivelor relevante din localitate. În prețul de achiziție se ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
12
2

Apartament 2camere

Proprietar vând apartament 2 camere,situat pe Str.Aleea Pescarilor,etajul 2,decomandat în suprafață de 51.31 metri pătrați,având o boxă la demisol. Apartamentul este dotat cu geamuri termopan, balcon închis cu termopan, centrala, instalație din cupru, ușă metalică,gresie, faianță,parchet melaminat.Apartamentul ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.
5
1

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.

Apartament cu doua camere decomandat de vânzare 39.000 euro strada minerului bl.39 Necesita renovare.detalii doar la telefon

905 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere + Garaj in Deva, zona Centrala, etajul 2
20
1

ID IMOBIL 976 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona centrala. Detalii imobil: etaj 2 4 - boxa si garaj in bloc decomandat - suprafata utila a apartamentului =62 mp - suprafata boxa= 10 mp - suprafata garaj= 20 mp bucatarie spatioasă + cămară - debara 2 balcoane mari baia ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

vând apartament
10
2

vând apartament

complect mobilat, balcon închis

1320 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, zona Garii in spate la Grizzly Restaurant
6

Detalii generale: Suprafață utilă: 51 m . Compartimentare: 2 camere decomandate Bucătărie situată la intrarea în apartament Baie cu cadă Cămară pentru depozitare Hol generos, cred. Balcon închis cu geamuri termopan. Vedere: Apartamentul oferă un peisaj încântător către Dealul Cetății și Piața Mare. Confort ...

1529 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare

Vând apartament cu două camere,decomandat in Deva în zona Micro 15,situat la etajul 8 din 10,apartamentul necesită investiții,blocul este reabilitat termic,se schimbă și liftul

946 EUR/m2 | 37 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala Deva
4
32

Apartament 2 camere zona centrala Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR

1175 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vanzare cu 2 camere, mobilat, Aleea Romanilor, Deva
8

Apartament de vanzare cu 2 camere, bucatarie, baie, hol, situat in Deva, Aleea Romanilor, zona linistita, etaj 2 din 4 cu o suprafata utila de 33 mp. Dotari: centrala termica proprie noua, geamuri termopan, usa metalica la intrare, blocul este izolat pe exterior, un apartament calduros cu facturi de ...

1424 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere de vânzare in Deva

Apartament 2 camere de vânzare in Deva

Proprietar, vând apartament cu doua camere, semidecomandat, etaj 4 4 ,două balcoane, zona Pompieri,Deva.

1184 EUR/m2 | 49 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, Deva, zona Astoria
8
2

Vand apartament 2 camere, Deva, zona Astoria

Propietar vand apartament cu 2 camere in stare foarte buna, situat in Deva pe strada Cioclovina, in zona Astoria. Apartamentul are o zona utila de 37 mp+balcon, izolat pe interior. Se afla la etajul 3 din 4, beneficiind de o pozitionare buna si multa liniste. Apartamentul este nemobilat dar bucataria ...

1216 EUR/m2 | 37 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
4
3

Apartament 2camere

Vând apartament 2 camere in Deva Micro,40 m pătrați, bucătărie,baie,hol,debara,balcon termopan, pereți izolați interior și exterior,apa gaz curent contorizate individual,parțial mobilat,etaj 6 din 10 cu lift functionabil 24 din 24,cu loc de parcare.Pret 38000 euro negociabil.detalii la tel.

950 EUR/m2 | 40 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere ultracentral
10
6

Apartament 2 camere ultracentral

Vând apartament 2 camere ultracentral, etaj 2 42 mp + balcon (Zona Academia de Bere) Apartament situat pe mijloc, păstrează căldura iarna și răcoarea vara, cu costuri reduse la întreținere. Renovat integral în 2020 cu materiale de calitate! Instalație electrică complet nouă (inclusiv panou siguranțe), ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament
6
1

Vând apartament

Vand apartament 2 camere decomandat,Minerului Et 1, centrală termica pe gaz, parchet rașchetat in camere, stare bună.

1276 EUR/m2 | 38 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026
5
4

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026

Persoană fizică - vând apartament cu 2 camere semidecomandat, etajul 1, în Micro 15, zonă liniștită cu multă verdeață și cu scară renovată. - Renovat recent, finisaje moderne și de calitate (dețin toate bonurile fiscale + poze cu toată operațiunea); - Ușă nouă la intrare + geamuri noi de termopan; - ...

1184 EUR/m2 | 38 m2

Micro%2b15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere ,etajul 2,zona Micro 15
10
5

Apartament 2 camere ,etajul 2,zona Micro 15

Persoana fizica, vând apartament 2 camere,Deva,Al.Streiului, semidecomandat, etajul 2,bloc de 4 etaje,situat pe mijloc, suprafață 36 mp+balcon. Încălzire cu centrala termică,gresie, faianță,termopane,izolat exterior,mobilat,contorizări individuale.

1250 EUR/m2 | 36 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere
9
2

Apartament 2 camere

Apartament de vanzare in zona centru - pompieri, cu 2 camere,semidecomandat,etaj 4, situat pe mijlocul blocului,calduros,zona linistita, 44 mp + 3 mp balconul.Dotari: centrala pe gaz,geamuri cu termopan, balcon, baie cu geam,gresie,faianta,aer conditionat,se vinde mobilat.

1202 EUR/m2 | 44 m2

Deva, Hunedoara

Vind apartament 2 camere decomandat ultracentral
5
27

Vind apartament 2 camere decomandat ultracentral

Se afla pe Al.Neptun Bl34Se vinde complet mobilat si utilat ,gresie ,faianta uși geamuri termopan acoperiș facut recent garanție 15 ani

1189 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Proprietar vind apartament 2 camere decomandat
5

Proprietar vind apartament 2 camere decomandat

Vînd în Deva zona Micro 15 Apartament 2 camere decomandat etajul 6 din 10 cu vedere spre Oraș Lift funcțional cu cartelă Bloc izolat termic Geamuri termopan Preț Negociabil - 36.000.Euro Tel- ..!!!

1000 EUR/m2 | 36 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

De vânzare   Apartament 2 camere renovat complet, Deva, vis-a-vis de Liceul Auto
10
4

De vânzare Apartament 2 camere renovat complet, Deva, vis-a-vis de Liceul Auto

Proprietar, vând apartament cu 2 camere, situat într-o zonă foarte bună din Deva, chiar vis-a-vis de Liceul Auto. Apartamentul are o suprafață de 55mp, este renovat complet și pregătit pentru mutare imediată. Suprafață: 55 mp Preț: 80.000 (negociabil) Apartamentul este compartimentat eficient și ...

1491 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere direct de la proprietar
10

Apartament 2 camere direct de la proprietar

Apartament 2 camere DIRECT DE LA PROPRIETAR Se vinde apartament cu 2 camere renovat modern in zona liniștită din Deva, bloc din cărămidă anvelopat termic, scară intermediară, etaj 4 4 cu acoperiș cu șarpantă, interfon, uscătorie la parter. Apartamentul este decomandat, format din: - bucătărie tip living ...

1194 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat, zona Lido
10

Apartament 2 camere, decomandat, zona Lido

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Bulevardul Decebal din Deva. Locuința se află la etajul 7 8 într-un bloc cu lift. Apartamentul a fost renovat în 2024 (zugrăvit, parchetat, mobilat) și este gata pentru mutare imediată. Detalii și Compartimentare: ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5
4

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, decomandat, renovat, etajul 5,.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Deva, Hunedoara

Apartament modern decomandat Zamfirescu Gojdu
8
4

Apartament modern decomandat Zamfirescu Gojdu

Proprietar, vand apartament cu 2 camere pe strada Duiliu Zamfirescu, Et. 4, decomandat, 53-54mp, vedere pe doua parti, spre cetate si spre strada Zamfirescu. Apartament renovat 2020, este bine compartimentat, fara trepte, spatios in toate incaperile. Pereti armati cu Plasa in tot apartamentul !!! Bucatarie ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere zona centrala
8
21

Apartament 3 camere zona centrala

Apartament 3 camere semidec, zona Eminescu-Scarisoara, etaj intermediar, bucatarie, baie, 46 mp+ balcon, CT, camara, termopane(2 camere), izolat exterior, , neamenajat. Ocupabil imediat! Pret 55.000 eur neg. Tel.

1196 EUR/m2 | 46 m2

Deva, Hunedoara

Hale, depozit, noi
10
22

Hale, depozit, noi

Spatii depozitare, atelier, prezentare, spre inchiriere, zona industriala Deva ,termopane, contorizate individual, c-tii noi, curte, st=200- 600 mp hala, h=6 ml, grup sanitar, birou, curte betonata, 2 intrari, chiria intre 5 Eur mp si 1200 eur bucata hala cu vitrina, birou, grup sanitar, etc

6 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Vînd urgent apartament
7

Vînd urgent apartament

Bună ziua! Vînd urgent apartament cu două camere la etajul 2-4 zona ITM- Deva. Apartamentul are două camere decomandate, două balcoane închise cu termopan,centrală termică, parchetul laminat, ușa metalică,gresie și faianță după cum se vede în poze... modificări moderne bucătărie...mobilat parțial fără ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere,suprafață 44 mp,balcon 3mp, etaj 4,situat in zona liniștită, se vinde cu mobila din imagini. Dotari: geamuri cu termopan, centrala termica Fondital, ,aer conditionat Daikin,mașină de spalat Arctic, 52.900 euro negociabil.

1202 EUR/m2 | 44 m2

Deva, Hunedoara

apartament semidecomandat
5
1

apartament semidecomandat

Semidecomandat, trebuie renovat total, etaj 4, nu sunt probleme cu infiltrațiile. Are centrală, geamuri termopan, instalația de încălzire este pe cupru

919 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Se vinde apartament cu 2 camere,baie și bucătărie într-o zona linistita din Deva,mai exact pe Allea Streiului. Apartamentul este la parter cu o suprafață de 36 mp,nu deține balcon dar se vinde împreună cu 2 garaje situate chiar în fata blocului,realizate cu acordul primăriei.Apartamentul fiind nelocuit ...

1667 EUR/m2 | 36 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere  decomandat, zona  Bejan
7
24

Apartament 2 camere decomandat, zona Bejan

Apartament 2 camere dec, zona Bejan, etaj intermediar, bucatarie, baie, hol, balcon, termopane, amenajat, izolat, centrala termica, numar camere: 2, numar bai: 1, suprafata 40 mp, lift, apa contorizata separat Ocupabil imediat! Pret 36.000 eur Tel.

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu
4
23

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu

Apartament 2 camere decomandat, zona Zamfirescu, etaj 1, bucatarie, baie, hol, balcon + 38 mp, centrala termica, termopan, usa metalica, parchet Necesita renovare! .Pret 51.500 eur.

1355 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva
Salvează căutarea