Apartamente 2 camere Deva Hunedoara

Hartă Listă
Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare

Vând apartament cu două camere,decomandat in Deva în zona Micro 15,situat la etajul 8 din 10,apartamentul necesită investiții,blocul este reabilitat termic,se schimbă și liftul

946 EUR/m2 | 37 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
19

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
21

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
31

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, zona Garii in spate la Grizzly Restaurant
6

Detalii generale: Suprafață utilă: 51 m . Compartimentare: 2 camere decomandate Bucătărie situată la intrarea în apartament Baie cu cadă Cămară pentru depozitare Hol generos, cred. Balcon închis cu geamuri termopan. Vedere: Apartamentul oferă un peisaj încântător către Dealul Cetății și Piața Mare. Confort ...

1529 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, ultracentral, renovat total, cu baie și bucătarie echipate complet
10
4

Vă ofer un apartament de 2 camere renovat complet în anul 2013, situat ultracentral la etajul 2 din 4 în bloc de cărămidă. Poziționarea în cartierul Progresul îi conferă atuurile unei locuințe de excepție, situată în apropierea tuturor obiectivelor relevante din localitate. În prețul de achiziție se ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament de vanzare cu 2 camere, mobilat, Aleea Romanilor, Deva
8

Apartament de vanzare cu 2 camere, bucatarie, baie, hol, situat in Deva, Aleea Romanilor, zona linistita, etaj 2 din 4 cu o suprafata utila de 33 mp. Dotari: centrala termica proprie noua, geamuri termopan, usa metalica la intrare, blocul este izolat pe exterior, un apartament calduros cu facturi de ...

1424 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Ap.2 camere parter cu balcon  Motilor
6
2

Ap.2 camere parter cu balcon Motilor

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu două camere semidecomandat, parter, situat pe aleea Moților partea dinspre case.Ap.(ST=42mp)dispune de balcon inchis cu termopan (cu vedere in fata), centrala termica pe gaz, gresie, faianță etc. Se vinde complet mobilat și utilat cu posibilitate ...

1297 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, Deva, zona Astoria
8
1

Vand apartament 2 camere, Deva, zona Astoria

Propietar vand apartament cu 2 camere in stare foarte buna, situat in Deva pe strada Cioclovina, in zona Astoria. Apartamentul are o zona utila de 37 mp+balcon, izolat pe interior. Se afla la etajul 3 din 4, beneficiind de o pozitionare buna si multa liniste. Apartamentul este nemobilat dar bucataria ...

1216 EUR/m2 | 37 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

vând apartament
10
3

vând apartament

complect mobilat, balcon închis

1320 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
4
3

Apartament 2camere

Vând apartament 2 camere in Deva Micro,40 m pătrați, bucătărie,baie,hol,debara,balcon termopan, pereți izolați interior și exterior,apa gaz curent contorizate individual,parțial mobilat,etaj 6 din 10 cu lift functionabil 24 din 24,cu loc de parcare.Pret 38000 euro negociabil.detalii la tel.

950 EUR/m2 | 40 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

De vinzare
10
6

De vinzare

Apartament 46 metri patrati plus balcon,situat in Gojdu.2camere,bucătărie mare ,baie mare, renovat si modificat(mărit) tot,cu poze in fiecare faza a lucrarilor,totul de calitate cu cele mai bune materiale.Aleea Muncii, Bloc AB 18 ,ETAJ 4 situat pe mijloc,bloc acoperit,scara foarte curata si intretinuta.Pret ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vând apartament
6
1

Vând apartament

Vand apartament 2 camere decomandat,Minerului Et 1, centrală termica pe gaz, parchet rașchetat in camere, stare bună.

1276 EUR/m2 | 38 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere
9
2

Apartament 2 camere

Apartament de vanzare in zona centru - pompieri, cu 2 camere,semidecomandat,etaj 4, situat pe mijlocul blocului,calduros,zona linistita, 44 mp + 3 mp balconul.Dotari: centrala pe gaz,geamuri cu termopan, balcon, baie cu geam,gresie,faianta,aer conditionat,se vinde mobilat.

1202 EUR/m2 | 44 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere direct de la proprietar
10

Apartament 2 camere direct de la proprietar

Apartament 2 camere DIRECT DE LA PROPRIETAR Se vinde apartament cu 2 camere renovat modern in zona liniștită din Deva, bloc din cărămidă anvelopat termic, scară intermediară, etaj 4 4 cu acoperiș cu șarpantă, interfon, uscătorie la parter. Apartamentul este decomandat, format din: - bucătărie tip living ...

1194 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva
Salvează căutarea