Apartamente 2 camere Deva Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament semidecomandat
5
1

apartament semidecomandat

Semidecomandat, trebuie renovat total, etaj 4, nu sunt probleme cu infiltrațiile. Are centrală, geamuri termopan, instalația de încălzire este pe cupru

919 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat   Deva, Bd. Decebal   mobilat utilat complet
12
1

Apartament 2 camere decomandat Deva, Bd. Decebal mobilat utilat complet

Comision 0% Cumparator! Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere decomandate, situat într-o zonă foarte bună din Deva, pe Bulevardul Decebal, la etajul 6 al unui imobil bine întreținut. Locuința are o suprafață utilă de 56 mp și este compartimentată eficient, oferind confort și funcționalitate. ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat, 50 mp utili, etaj 1, zonă Progresu   Deva
10
9

Apartament 2 camere decomandat, 50 mp utili, etaj 1, zonă Progresu Deva

Comision 0% Cumparator Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 al unui bloc izolat termic exterior, amplasat într-o zonă liniștită și accesibilă din Deva cartierul Progresu. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 50 mp Compartimentare decomandată 2 holuri spațioase, ...

1320 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

2 camere - Piata Etaj 1
8
2

2 camere - Piata Etaj 1

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Apartamentul este situat pe Ale. Independentei,o zona linistita si curata. - Piata centrala in apropiere. - Profi in apropiere. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Suprafata utila 52mp - Semidecomandat - Centrala termica proprie. - ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

piata centrala, Deva, Hunedoara

2 camere - Iuliu Maniu - Parter
5
4

2 camere - Iuliu Maniu - Parter

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Piata agroalimentara in apropiere. - Deva mall in apropiere. - Profi in apropiere. - Banca comerciala in apropiere. - Gara Deva in apropiere. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Apartamentul se afla la parter intr-un bloc de 4 ...

1739 EUR/m2 | 46 m2

central, Deva, Hunedoara

2 camere - Renovat - Etaj 1
9
8

2 camere - Renovat - Etaj 1

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Apartamentul este situat pe Aleea Romanilor. - Scoala generala. - Unicarm. - Supermarket. - Parc de joaca pentru copii. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Renovat complet anul 2026. - Etaj 1 din 4 pe mijloc. - Semidecomandat. - ...

1469 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Deva, Hunedoara

2 camere - Cioclovina - Etaj 3
8
1

2 camere - Cioclovina - Etaj 3

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Apartamentul este situat pe strada Cioclovina. - Profi - Brutarie - Atm. - Scoala gradinita. - Parc de joaca. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Situat la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje. - Suprafata utila este de 37mp. - Se ...

1216 EUR/m2 | 37 m2

astoria, Deva, Hunedoara

2 camere - Kogalniceanu - Etaj 3
5
12

2 camere - Kogalniceanu - Etaj 3

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Parcare fara plata. - Unicarm in apropiere. - Parc de joaca pentru copii. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Recent renovat. - Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc de 4 etaje. - Suprafata utila 50,96mp. - Apartamentul ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

kogalniceanu, Deva, Hunedoara

2 Camere - Etaj 2 - Liliacului
7
9

2 Camere - Etaj 2 - Liliacului

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Profi - Supermarket - Parc de joaca - Posibilitate de parcare pe trotuar sau cu abonament intr-o parcare privata aflata langa bloc. 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - Balcon inchis - Apartamentul este situat la etajul 2 4, intr-un ...

1360 EUR/m2 | 53 m2

liliacului, Deva, Hunedoara

Ap. 2camere decom. Suprafața 55,35m2 et.1 zona progresului Deva
8
6

Persoană fizică, vând apartament 2 camere decomandat ,zona progresului Deva ,suprafața 55,35 m2 ,etaj.1 ,gresie și faianță in baie și bucătărie, geamuri termopan, centrală gaz , etc. Preț 85000 euro.

55 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Deva, Piata, ITM, decomandat, suprafata utila 47 mp, mobilat, utilat
14

Vand apartament 2 camere in Deva, zona ITM, Directia Silvica, decomandat, suprafata utila 47 mp, etaj 8 cu lift, bloc de 9 etaje, centrala termica, geamuri termopan, parchet, gresie, faianta, mobilat si utilat integral. Pret: 54 500 euro neg. Tel: 07 arata numarul 293226, Mai multe poze si detalii pe ...

1160 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Vand ap 2 cam semidec cu 2 hol unul la int. si unul int.camere si baie Gojdu et3 Al. pacii,bal. 6m
4
5

va rog mesaj aici,cu nr dvs daca sunteti interesat ,apoi va resun eu.Vand ap 2 camere gojdu SEMIDECOMANDAT Cu 2 holuri unul la intrare si unul intre camere si baie,et3din 4(bloc cu acoperis) mobilat si utilat ,geamuri termopan inclusiv balconul de 6 m inchis cu geam termopan,aer conditionat,centrala ...

1157 EUR/m2 | 54 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vând schimb apartament 1

Vând schimb apartament

Vând apartament cu 2 camere, situat la et 1 din 4 ín Aeroport, str Aviatorilor, langa clubul pensionarilor. Apartamentul este decomandat, utilat și mobilat parțial, încălzire cu centrala, termopan inclusiv la balcon, are parchet din lemn Posibilitate de schimb cu garsoniera in București, Constanta..

426 EUR/m2 | 54 m2

Aeroport, Deva, Hunedoara

Ap 2 camere dec zona I.Creangă
6
3

Ap 2 camere dec zona I.Creangă

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere decomandat etaj 4,zona I Creangă, acoperiș terasa cu hidroizolație,balcon închis cu termopan cu acces din bucătărie,amenajări de actualitate, parchet laminat gresie faianță termopane CT uși schimbate,se vinde mobilat utilat cum se vede ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva
Salvează căutarea