Apartamente 2 camere Deva Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu
10
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Mihai Eminescu

Apartament cochet cu 2 camere, situat la etajul 1, perfect pentru cei care își doresc confort și eficiență! Cu o suprafață de 37 mp, locuința este izolată interior și exterior, asigurând costuri reduse la întreținere. Dispune de balcon închis cu geamuri termopan și baie cu geam pentru aerisire naturală, ...

1676 EUR/m2 | 37 m2

Mihai Eminescu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2camere
4
3

Apartament 2camere

Vând apartament 2 camere in Deva Micro,40 m pătrați, bucătărie,baie,hol,debara,balcon termopan, pereți izolați interior și exterior,apa gaz curent contorizate individual,parțial mobilat,etaj 6 din 10 cu lift functionabil 24 din 24,cu loc de parcare.Pret 38000 euro negociabil.detalii la tel.

950 EUR/m2 | 40 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
21

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
19

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, pe Bld. Balcescu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida,
5

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, pe Bld. Balcescu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida, situat pe mijloc, suprafata utila 43.95 mp + balconul, centrala termica, fara amenajari. Pret: 57 000 euro negociabil. Tel: . Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia Imobiliara Ovidiu Dev ...

1295 EUR/m2 | 44 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, zona Gojdu,etaj 4
10

Apartament 2 camere, zona Gojdu,etaj 4

Green House & Real Estate va prezintă un apartament cu 2 camere (45 mp utili), tip semidecomandat, situat într-o zonă verde și liniștită, ideală pentru un trai relaxat. De ce să alegi acest apartament? Geamuri termopan noi liniște și eficiență energetică Centrală termică proprie control total ...

1222 EUR/m2 | 45 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat, zona Mihai Eminescu
5

Apartament 2 camere, decomandat, zona Mihai Eminescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 4, în zona Mihai Eminescu. Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 60.000€ Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau pentru ...

1176 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere-decomandat-zona Iuliu Maniu
20

Apartament 2 camere-decomandat-zona Iuliu Maniu

Green House & Real Estate va ofera spre vanzare un apartament decomandat și modificat, cu o compartimentare practică și funcțională. Locuința dispune de două balcoane, unul închis și amenajat ca bucătărie, iar cel de-al doilea aferent camerei de zi. Holul este mărit și beneficiază de spații de depozitare ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, zona Ultracentral
10

Apartament 2 camere, zona Ultracentral

Apartament modern, complet mobilat și utilat Ultracentral Deva Vă propunem spre vânzare un apartament elegant și primitor, situat ultracentral în Deva, ideal pentru cei care își doresc confort, funcționalitate și acces rapid la toate punctele de interes ale orașului. Caracteristici principale: ...

1643 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, zona Uzo-Balcan
10

Apartament 2 camere, zona Uzo-Balcan

Apartament 2 camere | Etaj superior | Priveliște panoramică Deva, Micro 15 Vă propunem un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 10 al unui bloc turn,cu lift perfect functional. O alegere ideală pentru cei care caută liniște, lumină naturală și o vedere deschisă. De ce etajul 10 ...

976 EUR/m2 | 41 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Aparetament 2 camere, zona Liceul Auto
10
1

Aparetament 2 camere, zona Liceul Auto

Green House & Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, situat la etajul 3, pe Bulevardul 22 Decembrie zonă Liceul Auto. Proprietatea dispune de: -decomandat -hol central cu bucatarie open space -balcon -usi interioare schimbate -centrală termică -ușă metalică la intrare -parchet ...