Apartamente 2 camere Hunedoara Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, Micro 4, etaj 5. Pret 46.000 EUR neg
6
9

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie și balcon, la etajul 5 pe BD Dacia. Apartamentul deține: * ușa la intrare lemn * centrala termica proprie * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * zugravit in lavabil * gresie și faianță ...

979 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 58000 euro neg
8
15

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort 1, 53mp+9mp
10
18

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort 1, 53mp+9mp

Vand apartament cu 2 camere foarte spatios, modern compartimentat situat pe strada Privighetoarilor, in spatele Postei din Micro 5. Balconul a fost inchis si integrat in spatiu, astfel ca bucataria si dormitorul au spatiu mai mare. Apartamentul este situat la etajul 1, intr-un bloc cu patru etaje cu ...

887 EUR/m2 | 62 m2

Hunedoara, Hunedoara

APARTAMENT 2 CAMERE SEMI-DECOMANDAT 51.000 euro
9

APARTAMENT 2 CAMERE SEMI-DECOMANDAT 51.000 euro

Blitz oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere semi-decomandat, situat la etajul 2, într-o zonă liniștită, retrasă de zgomotul bulevardului și în apropiere de magazine. Locuința are 48 mp utili, compartimentați în living, dormitor, bucătărie, baie și spațiu de depozitare, oferind confort și funcționalitate. Dotări ...

1063 EUR/m2 | 48 m2

Hunedoara, Hunedoara

 Apartament cu 2 camere LUX | Parter | Complet mobilat și utilat Pietonala HD
11
2

BLITZ propune spre vânzare un apartament cu 2 camere modern, finisat la standarde înalte, situat la parterul unui imobil bine întreținut, la doar câteva minute de zona pietonală din Hunedoara. - Suprafață utilă: 38 mp - Compartimentare: eficientă, tip open-space - Poziționare: parter – acces facil, ...

974 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere Micro 5, locatie buna, acces facil, pret bomba
7

BLITZ va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în zona Micro 5 din Hunedoara, o locație apreciată pentru accesul facil către toate punctele de interes ale orașului. Apartamentul are o suprafață de 40 mp și este amplasat la etajul 4 din 4, beneficiind de o compartimentare ...

800 EUR/m2 | 40 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vânzare un apartament primitor, spațios și foarte bine întreținut, situat în cartierul Micro 5, etaj 3 din 8 cu lift funcțional ,una dintre zonele apreciate ale municipiului Hunedoara. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind pregătită pentru mutare imediată. Bucătărie ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit 3

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit

Apartament cu doua camere suprafață 36mp.etaj3 decomandat. geam la baie .debara.situat spre răsărit.termopane la camere .baie.bucatarie.centrala de 4 ani pe cupru

840 EUR/m2 | 36 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 55000 EUR negociabil
6

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1196 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
15

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament Decomandat
10

Apartament Decomandat

Apartament decomandat zona1 două camere decomandate parchetate pereți renovați glet plus lavabil centrală nouă calorifere mari peste tot baie bucătărie camerebaie mare gresie faianță cadă mare lavoar wc hol destul de mare gletuit și lavabil bucătărie cu gresie faianță bucătărie destul de mare balcon ...

1115 EUR/m2 | 52 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu două camere!Accept credit bancar!
10
2

Vând apartament cu două camere!Accept credit bancar!

Vând apartament cu două camere în Hunedoara, strada Eliberării Nr.7, bloc 1,în apropiere de Casa Vânătorului, de școlii, magazie, spital, piață,se vinde mobilat și utilat, prețul este negociabil!

987 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând Apartament 2camere 7

Vând Apartament 2camere

Vand apartament 2 camere la parter 33mp in Hunedoara strada Batiz nr2 bl G, pret 24000 ,apartamentul este în stare de renovare, este cumpărată gresie de 120x60 pentru baie și bucătărie, parchet ambele camere și 2 uși din lemn..

727 EUR/m2 | 33 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat | Micro 5 | Hunedoara | Renovat | Mobilat
11
2

Blitz Imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Micro 5 din Hunedoara, într-o zonă apreciată pentru accesul rapid către școli, magazine și mijloace de transport. Apartamentul are o suprafață utilă de 53 mp și este amplasat la etajul 3 din 10, într-un ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere zona Supeco
7
2

Apartament 2 camere zona Supeco

Apartament 2 camere semidecomandat de vânzare, situat în zona Supeco, la etajul 4 din 10, într-un bloc reabilitat termic, cu lift nou. Locuința este luminoasă și bine întreținută, având un balcon foarte mare, ideal pentru relaxare sau spațiu suplimentar de depozitare. Apartamentul se vinde complet mobilat ...

1011 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând 2 camere
4
9

Vând 2 camere

Vând ap 2 camere semidecomandat, izolat exterior și interior, cablu electric schimbat, mobilat,curat, situat pe răsărit, magazine la doi pași Profi,Penny et 4 4

1000 EUR/m2 | 48 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament de vanzare micro 5 Hunedoara vizavi de fosta scoala gen nr 11
9
4

Vand apartament 2 camere in Hunedoara zona zona micro 5 , situat la parter avand suprafata de 38 mp. Centrala termica proprie Geamuri termopan Recent zugravit Se vinde mobilat exact ca in poze Ideal pentru locuit sau investitie. Apartamentul este ingrijit si gata de mutare imediata. PRET 36 500 ...

Hunedoara, Hunedoara

Vând Apartament
7
2

Vând Apartament

Vind apartament 2 camere parter decomandat zona parc corvinu izolat amenajat zona linistita bloc de caramida. Preț: 39500 Euro Tel: zero 7 doi 7 patru 6 zero 2 cinci 7

878 EUR/m2 | 45 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5
11

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etaj intermediar 3 din 4, mobilat, utilat, renovat recent , liber. Menționez ca bucătăria a fost extinsa pe balcon. Balcon doar la camera mare. Apartamentul este in micro 4 , bl. c42,et. 3 din 4 foarte calduros. Relații la telefon.

1152 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Hunedoara-municipiu
Salvează căutarea