Apartamente 2 camere Hunedoara Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
2

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT 2 CAMERE SEMI-DECOMANDAT 51.000 euro
9

APARTAMENT 2 CAMERE SEMI-DECOMANDAT 51.000 euro

Blitz oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere semi-decomandat, situat la etajul 2, într-o zonă liniștită, retrasă de zgomotul bulevardului și în apropiere de magazine. Locuința are 48 mp utili, compartimentați în living, dormitor, bucătărie, baie și spațiu de depozitare, oferind confort și funcționalitate. Dotări ...

1063 EUR/m2 | 48 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere Micro 5, locatie buna, acces facil, pret bomba
7

Blitz Imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în zona Micro 5 din Hunedoara, o locație apreciată pentru accesul facil către toate punctele de interes ale orașului. Apartamentul are o suprafață de 40 mp și este amplasat la etajul 4 din 4, beneficiind de o compartimentare ...

800 EUR/m2 | 40 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vânzare un apartament primitor, spațios și foarte bine întreținut, situat în cartierul Micro 5, etaj 3 din 8 cu lift funcțional ,una dintre zonele apreciate ale municipiului Hunedoara. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind pregătită pentru mutare imediată. Bucătărie ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament et.1 decom.comf.1.supr.tot 53 mp hol si bucatarie mare open space
8
12

Proprietar, vand apartament comfort 1 cu doua camere decomandate de un hol mare, apt. luminat si foarte degajat la etajul 1 dintr-un bloc cu 4 etaje Atentie!! Pozele nu sunt editate! Cum se vede in poze... holul si bucataria asa sunt si in realitate mari.. ft degajate si spatioase.. Este situat in ...

877 EUR/m2 | 53 m2

Hunedoara, Hunedoara

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara
6
1

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje cu acoperis, situat in zona Stadion, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, renovat, etaj 8, panoramica, Stadion - Hunedoara
16
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate aflat la etajul 8 al unui imobil cu 10 etaje, situat chiat in fata stadionului din Hunedoara, aproape de scoala generala numarul 2. Actualul proprietar a renovat complet apartamentul anul trecut, fiind ...

1266 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Vand Apartament 2 camere
9
3

Vand Apartament 2 camere

OPORTUNITATE: Apartament 2 Camere sau Spațiu Comercial Micro 3, Hunedoara Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc de cărămidă (P+3) în zona ultracentrală a cartierului Micro 3,compus din : -hol întrare cu cămară -bucătărie cu cămară -living -hol între camere -dormitor ...

841 EUR/m2 | 44 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit 3

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit

Apartament cu doua camere suprafață 36mp.etaj3 decomandat. geam la baie .debara.situat spre răsărit.termopane la camere .baie.bucatarie.centrala de 4 ani pe cupru

840 EUR/m2 | 36 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
2

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 55000 EUR negociabil
6

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1196 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
16

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat 64 mp*mobilat+utilat in zona centrala!
10
5

== proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat == zona ultra centrala, aproape de supermarket-uri, scoala, piata, gradinita, pietonala, parcuri, restaurante si mare parte a institutiilor publice == situat pe strada Piata Florilor in ultimul bloc construit in Hunedoara == 64 mp cu dormitor, ...

1138 EUR/m2 | 64 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
11

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, zona Traian vuia, etaj 3. Pret 31500
5
11

Vând apartament cu 2 camere, situat în Hunedoara, la 5 minute de pietonala Corvin, la etajul 3 într-un bloc de cărămidă cu următoarele dotări: * centrala termica proprie * aer condiționat * ușa antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * gresie și faianță * zugrăvit in lavabil ...

808 EUR/m2 | 39 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 58000 euro neg
8
15

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, Micro 4, etaj 5. Pret 46.000 EUR neg
6
9

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie și balcon, la etajul 5 pe BD Dacia. Apartamentul deține: * ușa la intrare lemn * centrala termica proprie * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * zugravit in lavabil * gresie și faianță ...

979 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament Decomandat
10

Apartament Decomandat

Apartament decomandat zona1 două camere decomandate parchetate pereți renovați glet plus lavabil centrală nouă calorifere mari peste tot baie bucătărie camerebaie mare gresie faianță cadă mare lavoar wc hol destul de mare gletuit și lavabil bucătărie cu gresie faianță bucătărie destul de mare balcon ...

1115 EUR/m2 | 52 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu două camere!Accept credit bancar!
10
2

Vând apartament cu două camere!Accept credit bancar!

Vând apartament cu două camere în Hunedoara, strada Eliberării Nr.7, bloc 1,în apropiere de Casa Vânătorului, de școlii, magazie, spital, piață,se vinde mobilat și utilat, prețul este negociabil!

987 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând Apartament 2camere 7

Vând Apartament 2camere

Vand apartament 2 camere la parter 33mp in Hunedoara strada Batiz nr2 bl G, pret 24000 ,apartamentul este în stare de renovare, este cumpărată gresie de 120x60 pentru baie și bucătărie, parchet ambele camere și 2 uși din lemn..

727 EUR/m2 | 33 m2

Hunedoara, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Hunedoara-municipiu
Salvează căutarea